Syn pana prefekta dał głos

Szanowni Państwo, ponieważ blog mój został zdominowany przez troli, którzy uniemożliwiają jakąkolwiek dyskusję. Ich działalność zaś spotyka się z przychylną postawą administracji i samego pana Darskiego, co z kolei objawia się poprzez usuwanie moich komentarzy z bloga i  pozostawianie na nim komentarzy agresywnych troli, nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić państwa na moją stronę www.coryllus.pl

Jeśli Pan Maciejewski myśli, że będzie codziennie ten sam tekst wklejał, to się myli. Skoro zrezygnował, to konto zostaje zamknięte. J. Darski

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika owca bez pędu

12-11-2013 [10:36] - owca bez pędu | Link:

Przeczyłam wszystkie komentarze pod kilkunastoma ostatnimi wpisami i doprawdy nie wiem o co Panu chodzi? Jakakolwiek krytyka a właściwie brak hołdów odbiera Pan jako atak, do tego agresywnego prowokatora. To zakrawa na paranoję i manię wielkości. Przeczytałam kilka Pana książek i przyznaję, że czyta się je w miarę przyjemnie, ale nie jest to twórczość wybitna czy nawet ponad przeciętna. Jest zwyczajna. Można zgadzać się lub nie z poglądami zawartymi w baśniach. Zabawna jest Pana postawa wobec Waldemara Łysiaka. Pan oraz Toyah w kółko kadzicie sobie, że jesteście od niego lepsi i co zabawne uzasadniacie tą lepszość tym, że Pan Łysiak jest gorszy. Pomijając fakt, iż jest to absurd zastanówmy się co to za powód do dumy, że jest się lepszym od kogoś kiepskiego.

Obrazek użytkownika kociol

12-11-2013 [11:44] - kociol | Link:

No i poco nieudolnie podszywasz się pod Darskiego? Przecież wpisy różnią się tytułami i tagami.

Obrazek użytkownika owca bez pędu

12-11-2013 [13:20] - owca bez pędu | Link:

pomyliłam się

Obrazek użytkownika owca bez pędu

12-11-2013 [13:18] - owca bez pędu | Link:

Przepraszam, myślałam, że to odpowiedz Coryllusa. Tak jak napisałam jestem nowa.

Obrazek użytkownika kociol

12-11-2013 [15:36] - kociol | Link:

Jak chce Owca być niegroźnie (są częste amnestie) zbanowaną to Coryllus zaprasza na swoją stronę www.coryllus.pl.

Obrazek użytkownika WESOŁY TROLL WANIA

12-11-2013 [16:52] - WESOŁY TROLL WANIA | Link:

A jaka przyjemnośc, jak po zbanowaniu dalej dyskutować z Panią będzie!
Z tymi amnestiami to jest różnie, mnie starannie zabanował, raz i dobrze. Ale czytałem, jak któryś z blogerów (chyba Amstern) chwalił się 16-tym banem u Coryllusa!

Obrazek użytkownika bulsara

12-11-2013 [12:16] - bulsara | Link:

Szanowny Panie Gabrielu Maciejewski

Żegnam Pana bez żalu.Wszystko się układa według powiedzenia "JAK KUBA BOGU,TAK BÓG KUBIE".
Nie szczędzil Pan swoim adwersarzom obelżywych uwag,język przez Pana używany w stosunku do komentatorów
delikatnie rzecz określając był niekulturalny,wszystkich traktował Pan z góry,jak ten,który ma monopol na rację.
Przepędzono Pana z NIEPOPRAWNYCH i to też nie dało Panu nic do myślenia.Trzeba Szanowny Panie postępować w myśl
zasady "TRAKTUJ INNYCH TAK,JAK SAM CHCIAŁBYŚ BYĆ TRAKTOWANY".
To,że ma Pan wysoką samoocenę "warsztat językowy najlepszy w całej galaktyce" nie jest naganne,lecz odnoszenie się pogardliwie
do innych!!!

Życzę (mimo wszystko)powodzenia,więcej tolerancji i pokory.

Obrazek użytkownika mostol

12-11-2013 [12:21] - mostol | Link:

jak długo Gabryś będzie tu wklejał swoje ogłoszenia. Choć jak dla mnie było to strawniejsze od poprzednich tekstów.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-11-2013 [12:52] - NASZ_HENRY | Link:

Mógłby Pan pomyśleć jak zwiększyć poczytność Naszych Blogów a nie odwrotnie ;-)

Obrazek użytkownika WESOŁY TROLL WANIA

12-11-2013 [13:28] - WESOŁY TROLL WANIA | Link:

Ilość odsłon pod wczorajszą i dzisiejszą notkami na tym blogu (aktualnie odpowiednio: 2563 i 1488) rozprasza Pana obawy.

Obrazek użytkownika FFWD

13-11-2013 [10:47] - FFWD | Link:

Jestem pod wrażeniem. Takich numerów nie robi nawet ober Michnik na blogach Wyborczej. Słuszny kierunek ma nasza partia. Wchodzimy na czyjeś konto i smarujemy u niego jak u siebie. Szapo ba panie Targalski. Oto siła niezależnego słowa. Nawet u Lisa tak nie banują. Widać postęp idzie z prawej strony. Gratulacje.

Obrazek użytkownika WESOŁY TROLL WANIA

13-11-2013 [11:24] - WESOŁY TROLL WANIA | Link:

O czym Pan pisze? Czyżby, wzorem miszcza Koryły, kreował Pan wbrew faktom własną "baśniową" narrację?
Przecież on sam się wyniósł, co wyraźnie napisał, a z tutejszego forum próbował uczynić bezpłatny słup ogłoszeniowy dla zamieszczania reklam swojej strony.

Obrazek użytkownika FFWD

13-11-2013 [21:59] - FFWD | Link:

O tym, że patrzysz i nie widzisz i, że czytasz i nie wiesz co to ja wiem. Na S24 też lepisz. Chyba, że to twój brat bliźniak z takim nickiem. Chodzi o to, że gdyby na S24 pan Igor Janke wlazł komuś na blog w zabłoconych gumiakach i ogłosił, że to jego posesja to by była poruta jak stąd do Otwocka. Na S24 do obrony bloga Coryllusa by stanęli nawet jego tamtejsi wrogowie - oczywiście blogerzy a nie pracownicy administracji. Mogli tutaj po prostu skasować w całości najpoczytniejszy blog i udawać, że mieli zwarcie w systemie. Nie było by takiego obciachu. Wydawało by się, że słowo "niezależna" do czegoś zobowiązuje. Ale nie, administracja sięgnęła po słowa swojego wieszcza Bolka "Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce!" i przekuła je w czyn. A trolle się cieszą bo osiągnęły swój cel. Panu Targalskiemu polecam kolejny nieco zmodyfikowany cytat innego miszcza demokracji i wolnego słowa pana Sienkiewicza z MSW "Blogerzy idziemy po was!".
EOT
P.S. Nie odpisuj, nie przeczytam.

Obrazek użytkownika WESOŁY TROLL WANIA

16-11-2013 [21:29] - WESOŁY TROLL WANIA | Link:

Rzeczywiście - tobie odpisywać nie warto.
Więc tylko dla ewentualnych innych - Coryllus sam się stąd wynósł, jak obrażony smarkacz. Napisał o tym wyraźnie na blogu, z którego próbował zrobić bezpłatny słup reklamowy swojej strony, wklejając dzień po dniu ten sam tekst. Na S24 kłamał potem, że go wyrzucono.FFWD prezentuje równie "autorski"stosunek do prawdy, jak sam Koryło, o czym z łatwością przekonać się może każdy, czytając wpisy na tym blogu z paru ostatnich dni.