LIVE: O Wyborczej - Leszek Żebrowski

Księgarnia Wojskowa im. gen. dyw. Stefana Grota Roweckiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na promocję książki Leszka Żebrowskiego "Paszkwil Wyborczej".
Spotkanie odbędzie się dnia 24 września (wtorek) o godzinie 18:00 w Sali Konferencyjnej wieżowca PKP przy ulicy Tuwima 28 w Łodzi.
WSTĘP WOLNY
W Niepoprawnym Radiu PL relacja na żywo ze spotkania. Na stronie radiowej dostępny będzie czat, na którym słuchacze będą mogli zadać pytania panu Leszkowi.
Leszek Żebrowski

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

23-09-2013 [13:01] - NiepoprawneRadio.PL | Link:

Pozdrawiamy słuchaczy z niezalezna.pl i z naszeblogi.pl
Redakcja Niepoprawnego Radia PL