Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Grzegorz Braun oskarża prokuraturę wrocławską! Czy Tusk spotkał się Watykanie z sekretarzem USA?

Alina@Warszawa, 08.05.2026

Media milczą o tym ciekawym zjawisku, jakim są procesy wytoczone G. Braunowi jako posłowi do Sejmu RP. 

Dziwię się TV Republice, że milczy o tych procesach, bo to podniosłoby znacznie oglądalność tej telewizji, która codziennie żebrze o poparcie i o wpłaty. 

Tym razem chodzi o sprawę, która się toczy w prokuraturze wrocławskiej. 

ZROBIŁ TO ZNOWU! Grzegorz Braun ograł prokuraturę we Wrocławiu? 

Prokuratura popełniła przestępstwo ujawniając dane personalne posła Brauna, chociaż we wszystkich przypadkach obowiązuje ją domniemanie niewinności i utajnienie danych podejrzanego. Co żenujące, to sprawa toczy się przeciwko OBROŃCOM ŻYCIA NIENARODZONYCH,  a nie przeciwko lekarzom (dr Mengele), którzy zabijają dzieci tuż przed porodem! 

To temat dużo ciekawszy i bardziej bulwersujący niż wszystkie inne np. dotyczące wygłupów Tuska w Watykanie. 

Co do tego "Watykanu", to jakaś tv wczoraj późnym wieczorem podała, że tego samego dnia, co Tusk, był na audiencji u papieża również sekretarz stanu USA ... Czyli prawdopodobnie Tusk pojechał do Watykanu spotkać się z wysłannikiem Trumpa (?). Czy miało to coś wspólnego z aferalnym podpisaniem dziś bezprawnej umowy SAFE z wysłannikami unijnymi - można dywagować. Ja tam mogę przypuszczać, że chłopcy ustalali jakiś procent od "Umów" na produkcję uzbrojenia. Jeśli od całego tego złodziejskiego kredytu dostaną tylko 1%, to nie dziw, że takie ZERA jak podpisywacze SAFE i ich szef, zrobią wszystko co im każą służby niemieckie, rosyjskie, amerykańskie, czy izraelskie. 

Tylko czy my musimy za to płacić?!

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 284
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

08.05.2026 23:35

Ten 1% - to od 44 mld euro .... Czyli jakby nie liczyć 0,44 mld euro, czyli 440 mln euro.  

Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

09.05.2026 15:02

Dodane przez Alina@Warszawa w odpowiedzi na Ten 1% - to od 44 mld euro …

Ciekawa jestem, czy podpisanie tej bezprawnej umowy SAFE w Dniu Zwycięstwa - 8.05.2026, czyli w 81 rocznicę zakończenia II wojny światowej ma tu jakieś koszmarne znaczenie typu: "zobaczcie kto tak naprawdę przegrał wojnę i wciąż musi pożyczać pieniądze?" 

Najtragiczniejsze jest to, że to są w sumie NASZE PIENIĄDZE, KTÓRYCH NIEMCY NIE CHCĄ NAM ZAPŁACIĆ jako oczywiście należne reparacje i odszkodowania wojenne. Szkoda, że dziennikarze zapomnieli i o Dniu Zwycięstwa i o niezapłaconych przez Niemcy reparacjach dla Polaków. Czyli wczorajszy 8. maja jest kolejnym dniem zwycięstwa, prawdziwego zwycięstwa Niemców nad Polakami, które trwa już 81 rok! 

Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

10.05.2026 21:56

Dodane przez Alina@Warszawa w odpowiedzi na Ciekawa jestem, czy…

Ciekawostka! Nikt mnie nie zbeształ za "oszołomski" komentarz i negowanie klęski Niemiec w 1945 roku ...

Alina@Warszawa
Nazwa bloga:
Codziennie pytam "DLACZEGO"
Zawód:
mam
Miasto:
POLSKA

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 381
Liczba wyświetleń: 968,209
Liczba komentarzy: 6,736

Ostatnie wpisy blogera

  • 2 afery z ONET - podkarpaccy gangsterzy na usługach służb i red. Klarenbach oskarżony w sprawie Collegium Humanum
  • O polskim złocie - teraźniejszym i historycznym. Gdzie jest?
  • 2 wielkie suwnice dotarły do Gdyni z Chin

Moje ostatnie komentarze

  • @mjk1  Może jak przeczytasz wcześniejszą naszą dyskusję, to zrozumiesz. Jak nie za pierwszym razem, to za drugim? Też nie? To czytaj do skutku, albo znajdź kogoś obok, kto Ci wyjaśni o co chodzi…
  • Jest też afera, o której mało kto wspomina - to banderowcy (Szeptycki) w ministerstwie oświaty: youtube.com 
  • @TRI  To, że masz problem ze swoim telefonem okazało się przy okazji Twojego wpisu, który niby "cytowałeś", ale nie podałeś linka do strony, z której "cytowałeś", co jest niejako obowiązkiem…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Prezydent Braun
  • Reżyserka A. Holland na kolanach u Bieruta
  • RESET 6

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Jest też afera, o której mało kto wspomina - to banderowcy (Szeptycki) w ministerstwie oświaty: youtube.com 
  • tricolour, Fakt, nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy. Tępotę oceniłaś po sobie, jak trafnie zauważyłaś więc zostań z nią sama.
  • spike, no nie, coś lawirujesz, to po co podajesz dochody Lichockiej, jak sam wiesz, że posłowie biorą ile się da z każdej strony, kwestią jest, ile my i Polska z tego ma, a przy obecnej władzy mamy dzienny…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności