Klub Anonimowych Tuskoholików

1.
Zdiagnozowałam nową jednostkę chorobową. Jest nią Tuskoholizm - to mutacja lemingozy - groźniejsza, bo często doprowadza do encefalopatii. Trzeba tym ludziom jakoś pomóc, więc to tytułowe "stowarzyszenie" ma potencjalnie spore szanse na zastosowanie właściwych metod leczenia. Znany w sieci specjalista od leczenia lemingozy, Pan prof. "Los" zamierza pomóc stowarzyszeniu w organizowaniu pierwszych Klubów. Stowarzyszenie jeszcze się nie zarejestrowało, ale chętnych na odwyk przybywa w postępie geometrycznym. Macie jakieś propozycje co do metod leczenia? 

2.
Pozornie to nie na tytułowy temat, ale ...Tuskowi spinerzy już dawno temu wpadli na taki pomysł, aby przebierać w cudze łaszki tuskoholików i wysyłać gdzie się da takich przebierańców. Słynne "campusy" były dla nich obozem szkoleniowym. No i często po takim szkoleniu wychodzą takie cuda na kiju, przykładowo: skrajny prawicowiec z deklaracji ale z lewackim światopoglądem na różne sprawy - co widać w głosowaniach sejmowych. Odmian jest wiele, bo z lichego prymitywnego ludzkiego  materiału, można wyszkolić tylko jakieś dziwadła. Te dziwadła nauczono perfekcyjnie tylko jednego: jak dobrze "robić łaskę" i wskakiwania pod stolik. Trafiają się jednak nieco inteligentniejsi - i ci potrafią do końca udawać jakiś ideowy związek z daną formacją, by nagle po wyborach się obnażyć i przejść na właściwą stronę.

3.
Mój Smok twierdzi, że to nie koniec mutacji lemingozy. Bo kiedy Tusk da rozkaz, to nagle wielu tuskoholików odkryje, że miała w rodzinie niemieckich przodków - i zadeklaruje przynależność do niemieckiej mniejszości domagając się praw politycznych. I tak powstanie w Polsce oficjalna partia niemiecka - a oppositionsführer Tusk stanie na jej czele. Co zrobi jak znów wygra? Przyłączy polski land do macierzy.

Dziękuję za uwagę. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-06-2024 [23:29] - Tomaszek | Link:

Zbigniew Lew Starowicz miał dobre efekty w leczeniu homoseksualizmu wstrząsami elektrycznymi . Nawet doktorat z tego zrobił . Może on coś wymyśli . Można jeszcze starą niemiecką metodą czyli gazem spróbować . Taka czwarta część trylogii " Prądem i gazem " . Ku pokrzepieniu serc .

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-06-2024 [23:48] - Ula Ujejska | Link:

Tomaszku
Dobre!
Ty to masz pomysły 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika EsaurGappa

27-06-2024 [00:04] - EsaurGappa | Link:

...No patrz jaki z ciebie wyszedł prostak i z koleżanki także.
 Słabsi i inni są źli jak dla was,elektrowstrząsy,gaz i inne takie by tylko zoptymalizować swój komfort życiowy.
 Lecha czytałem już jako 10 latek więc cuś ci podpowiem immieniku Tomaszku,na bagnach nawet rechot ropuchy to prawie śpiew.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [00:12] - Ula Ujejska | Link:

EsaurGappa 
Znam ludzi którzy po ośmiu gwiazdkach i innych  zbrodniczych "życzeniach"  sitwy wobec nas, mają jeszcze ciekawsze i radykalniejsze pomysły. Ale jakoś nie przypominam sobie aby Pan kiedykolwiek miał sitwie za złe co mówi i co robi. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-06-2024 [19:22] - Tomaszek | Link:

Esaur
A kto tu jest słąbszy ? Czy Ty wiesz o czym piszesz ? Miało być śmiesznowato a Ci wyszło durnowato . Merytorycznie nie dyskutuję z powodu jak na  wstępie .

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-06-2024 [06:58] - NASZ_HENRY | Link:

@Tomaszek
 - Dla porządku piąta część, czwarta była "sierpem i młotem"😉
 
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-06-2024 [19:42] - Tomaszek | Link:

Henryczku
Ośmielę się przypomnieć że sierpem i młotem to oni , nie nasi . 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-06-2024 [20:01] - NASZ_HENRY | Link:

 

Tomaszku... to tak leciało:
"Sierpem i młotem czerwoną hołotę" ;-)

 

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-06-2024 [20:07] - Tomaszek | Link:

To jednak Twój diabeł starszniejszy .

Obrazek użytkownika Mika

28-06-2024 [00:36] - Mika | Link:

A nie "Na chaju - uchwałą i pałą" ?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-06-2024 [07:21] - NASZ_HENRY | Link:

 
Mika ...wystarczyłoby  "Uchwałą i pałą"  ale to "oni a nie nasi"
https://www.youtube.com/watch?v=aWQz6lrZ3Pw
Iść, ciągle iść w stronę Słońca 🌹
 
 

Obrazek użytkownika Pers

27-06-2024 [00:32] - Pers | Link:

@ujejska
//Zdiagnozowałam nową jednostkę chorobową.//

Nie przestajesz mnie @ujejska zadziwiać...
Oprócz umiejętności śledczej przesłuchującej orków az im walonki i onuce spadają jesteś jeszcze diagnostką. No no...
No i ten Smoczek poliglota :)))

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2024 [07:30] - sake3 | Link:

Wygląda na to,że klub tuskoholików już działa od dawna..Z samych NB już jest w nim kilku aktywistów prężnie działających a może i sam prezes.Z tej miłości do Tuska nawet Kaczyńskiego i Morawieckiego chcieli wieszać,ale ci na szczęście uszli jakoś z życiem. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [10:20] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Dobrze trafili z NB, tu im fundują od wielu lat codziennie solidny odwyk. Znam już paru wyleczonych.

Obrazek użytkownika tricolour

27-06-2024 [08:09] - tricolour | Link:

Moim zdaniem komplementarną jednostką chorobową jest kacza grypa. Podstawowymi objawami jest wstręt i nietrzymanie w wyniku głębokich zmian psychicznych. Dotknięci tym schorzeniem żyją gromadami, które cechuje żywiołowa niechęć skierowana przeciw innym, spoza takiej gromady. Chorzy wymagają nieustannego prowadzenia emocjonalnego ponieważ sami nie radzą sobie z oceną rzeczywistości. Opiekę taką zapewnia tzw PiS czyli Paliatywne & Skutecznie, który prowadzi chorego utrzymując jego wstręt na poziomie koniecznym do finansowego utrzymania całości oraz niezagrażającym życiu chorego na skutek wzajemnego zeżarcia się.

Nie jest znany skuteczne antidotum, a prowadzone prace (dotychczas dwuetapowe) nie przyniosły na razie zadowalającego efektu. Pewne nadzieje pokłada się w związku z fazą trzecią, ale istnieją trudności w wytypowaniu chętnego do badań klinicznych. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [10:17] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Dobre!
Tyle że kacza grypa nie zagraża interesom Polski i Polaków, natomiast tuskoholizm tak.

Obrazek użytkownika tricolour

27-06-2024 [10:26] - tricolour | Link:

@ula

Ale ja wyraźnie, przed wyborami parlamentarnnymi, pisałem, że byłoby lepiej dla Polski, by wygrał PiS. Podczas wyborów do UE głosowałem na Zalewską, a dalej uważam, że lepiej by było gdyby prezydenckie wygrał PiS.

Ale PiS przegrał dwukrotnie i przegra trzeci raz jeśli w reszcie ludzi będzie widział to, co do tej pory. 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

27-06-2024 [10:32] - Kaczysta | Link:

@tri
Moim zdaniem komplementarną jednostką chorobową schizoli Tuska jest fentanologia powszechnie tam stosowana
Na filmiku ośmiogwiazdkowa laska z Jagodna po zjedzeniu pizzy z farszem

https://youtu.be/l07YEvi39Dc

 

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2024 [08:18] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska......No i już nam się pierwszy tuskoholik na NB ujawnił.Pewnikiem to sam prezes klubu sądząc z uczonych wywodów. Łubu dub,łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu śpiewa rozrzewniony tuskoholiczny aktyw.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [10:13] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Niczego innego się nie spodziewałam 🤣🤣🤣 Za chwilę pojawią się także inni przebierańcy: Jabe i Dziuniek Wielkopolski.
Od dawna kusiło mnie napisać taką notkę - i ostatecznie, wczoraj przekonał mnie do tego "bwanakubwa" Jabe doznając w poprzedniej mojej notce ostrej amnezji.

Obrazek użytkownika Darek65

27-06-2024 [10:37] - Darek65 | Link:

Takie prześmiewcze teksty do niczego nie prowadzą. Myślicie, że Tusk i jego akolici tym się przejmują? Oni po prostu robią swoje. I tyle. Zmiany dokonają się tylko ze względu na dwa czynniki. Aktywność szeroko rozumianej opozycji lub polityka dotknie kieszeni przeciętnego obywatela. Tak się zaczyna dziać w moim regionie. Gruchnęła wiadomość, że PGE ma się wycofać z projektu budowy EA w Pątnowie. Jako, że w moim mieście rządzi PO, to na tym budowali przekaz wyborczy. I mieli swoje hasło - Tu płynie zielona energia. Teraz sraczka na całego. Ile to było obiecanek, jak to miasto i region się zmieni, bo nowe miejsca pracy, bo wysokie technologie. W przyszłym roku ma być zamknięta ostatnia z trzech elektrowni. Kończy się wydobycie, bo kończą się złoża na ostatniej czynnej odkrywce. Niestety, mimo, że są złoża w regionie, to kopalnia nie dostała koncesji na wydobycie. I niestety te koncesje wstrzymano za rządów PIS-u. Nagle poseł z PO schował się do dziury, Prezydent z PO chodzi, jak obity pies, bo w internecie jest zadyma, ludzie piszą o oszustwie. Nagle się okazało, że z deklaracji nic nie wyszło, że brak EA dotknie nasz rynek, bo już młodzi uciekli z miasta, a zanosi się na coraz większy exodus. To nie koniec. Budowa geotermii nie zostanie prawdopodobnie ukończona, bo miasto nie ma środków, a z dofinansowania raczej nici. Dwie części miasta podzielone rzeką Wartą, łączą dwie przeprawy mostowe. Jedna w centrum, druga tak troszkę z boku. Ta w centrum jest zwężona do jednego pasa, bo wymaga remontu. Prawdopodobnie za jakiś czas zostanie zamknięta, bo to grozi zawaleniem. To całkowity paraliż miasta. W czasie kampanii wyborczej krzyczano, że teraz, jak rządzi w kraju i mieście PO, to znajdzie się kasa na remont. I co? I kiszka, bo nagle słychać półoficjalne komunikaty, że pinindzy nie ma i nie będzie. To takie sytuacje otwierają ludziom oczy. Taki drastyczny kop w 4 litery. Bo ich bezpośrednio dotyczy. Sam jestem ciekawy, jak to się skończy, bo nagle się okazało, że 90% komentujących w sieci mówi jednym głosem i komentarzy jest bardzo dużo.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [10:44] - Ula Ujejska | Link:

Darek65
//Takie prześmiewcze teksty do niczego nie prowadzą//
Darku, wbrew pozorom, to nie jest prześmiewczy tekst. Dziękuję Ci za dobry wpis.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-06-2024 [11:03] - NASZ_HENRY | Link:

 
Śmiechu warte
 

Prześmiewczy tekst to jest tekst @tricoloura z [10:26]
Okazuje się, że on popiera(ł) PiS całą gębą.
Ciekawe kto i czym zawrócił go ze złej drogi, tfu nawrócił na dobrą 🌼 
 
 

 

Obrazek użytkownika spike

27-06-2024 [12:19] - spike | Link:

@nasz
-"Boże strzeż mnie od przyjaciół z wrogami poradzę sobie sam".

Obrazek użytkownika tricolour

27-06-2024 [13:25] - tricolour | Link:

@henry

Sprostowanie: w wyborach parlamentarnych głosowałem na KO więc nie pełną gębą, a półgębkiem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [16:10] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Ależ wiemy na kogo głosowałeś, więc byłam lekko zdziwiona że pod skórą drzemie w tobie pisior 🤣🤣🤣 Pobyt na NB najwyraźniej ci służy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-06-2024 [20:08] - NASZ_HENRY | Link:

Ula♥️
 
Coraz lepiej niewiasty wkręca i numerki im wykręca ;-)
 

 

Obrazek użytkownika spike

27-06-2024 [12:24] - spike | Link:

@darek
"ludzie nie są tak głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi"
Tyfus o tym wie i na tym "koniu" zagania stado do rzeźni.

ile razy można wierzyć oszustowi, by się przekonać, że on zawsze kłamie i oszukuje?
podobnie się wydarzyło w Turowie, PiS po trupach uratował kopalnię, a ludziska i tak wybrali oszusta.

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2024 [12:29] - sake3 | Link:

@Darek65......Takie sytuacje nie tylko w pańskim mieście.Tu się coś likwiduje,tam się nie ma pieniedzy,nic się nie opłaca,tamto nie podoba Niemcom Polska się zwija.A jednak jest coś co jednak nam wychodzi dobrze -to przyjmowanie niemieckich śmieci.Niemieckie zezłomowane wiatraki,zezłomowane samochody elektryczne do których jeszcze chce dopłacać Ministerstwo Klimatu,piękny Gietrzwałd ze znanym Sanktuarium Maryjnym zamieniany w największe śmietnisko i spalarnie Europy,nielegalne niemieckie wysypiska z odpadami toksycznymi.Tak traktuje się Polskę.Czy był czas o tym mówić? Był Czy był czas na dyskusje o traktowaniu Polski jak państwa trzeciej kategorii przez Niemców i kreciej roboty PO? Był.Wykorzystano ten czas ,nie?- ,bo skupiano się na patrzenie na ręce PiS-owi wywlekanie jego ,,zbrodni''.

Obrazek użytkownika Es

27-06-2024 [14:24] - Es | Link:

A co z równie uciążliwym kaczoholizmem?
Ponoć jesteś krytyczna, surowa,upierdliwa- czy jakoś tak szczególnie dla swojaków. Spróbujesz zatem jakoś tego dowieźć?
  Więc w czym dla ciebie kaczynsko- morawiecka banda jest mniej szkodliwa dla Polski niż banda Tuska? To dwie różne choroby, czy dwie postaci tej samej?  Bo jak dla mnie są tylko drobne różnice w symptomach.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

27-06-2024 [14:38] - Alina@Warszawa | Link:

[14:24] - Es 
Porównaj pensje i emerytury na początku 2015 roku (PO) i na początku np. 2017 roku (PiS). 
Porównaj ilość kupujących "na kreskę" w sklepach wiejskich w tych samych latach.

Obrazek użytkownika Es

27-06-2024 [14:45] - Es | Link:

Alina
To są koraliki.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

27-06-2024 [20:12] - Alina@Warszawa | Link:

 [14:45] - Es 
Przy Tusku i jego PO-mafii nie było ani koralików, ani niczego innego oprócz mega-złodziejstwa i zbrodni od CASY począwszy,
W radach powiatu już nie ma komisji 'finansów" - jest "administracji", co najlepiej pokazuje co czeka rady powiatów i czym radni będą się zajmować - administrowaniem nędzy, którą nam planują PO-paprańcy!

Obrazek użytkownika Darek65

27-06-2024 [14:47] - Darek65 | Link:

Chyba Kaczyński ma problem, bo mu się to zaczyna rozłazić. Najpierw bunt w Małopolsce, a teraz to - https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2024 [15:32] - sake3 | Link:

Chyba nie było takiego dnia w ciągu całego życia aby Kaczyński nie miał problemów.Jakiż to miod na serca niektórych Polaków Widać,że ich praca nie poszła na marne.Osiem lat ujadania i wreszcie ,,mamy to'',Kaczyński na deskach,wszystko mu się rozłazi,nigdy się nie podniesie.Oczywiście,że się nie podniesie,bo cesarz Tusk skierował już palec do dołu.Wierny lud cieszy się,że cesarz zablokował gospodarkę,wszystkie inwestycje,plany ,projekty,że wszystko oddaje Niemcom na złość pisowcom.Co za ulga.I będzie co opowiadać wnukom na dobranoc bajki o złym Kaczyńskim i dobrym cysorzu.Donaldzie.

Obrazek użytkownika Darek65

27-06-2024 [15:50] - Darek65 | Link:

Sake
"Jakiż to miod na serca niektórych Polaków" - nie rozumiem Ciebie, poddaję się. Każda uwaga o PIS, Kaczyńskim jest według Ciebie zdradą, akceptacją tego, co robi Tusk, itp. PIS jest elementem sceny politycznej i trzeba się liczyć z tym, że będzie obserwowany. Wokoło partii działy i dzieją się różne rzeczy, o których trzeba mówić. Ja nie komentuję zachowania Ardanowskiego i słuszności jego decyzji. Ja tylko informuję o tym, że coś takiego się zadziało. Jeśli się zadziało, to musiał być powód tego.

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2024 [16:18] - sake3 | Link:

@Darek65.....Nie musi się pan poddawać,bo mój komentarz dotyczył nie pana ale tych co tak wielką radość czerpią z potknięć PiS-u. Jak na dzień dzisiejszy jest tego sporo,chociażby wypowiedzi takich tytanów intelektu jak wyglądająca jak pudel Kotula,Gawkowski czy NItras pod adresem pana Horały ośmielającego się wystąpić ze wspólną inicjatywą z posłanką z Lewicy.To są wypowiedzi przerażające,bo zarówno działaczy PiS,elektorat czy Kaczyńskiego traktuje się jak podludzi z którymi się nie rozmawia,którym nie podaje się ręki i których można opluć kopnąć czy nawet zabić.Trzeba to wreszcie dostrzec i zacząć takie zachowania oceniać. Jest jednak wyłacznie krytyka PiS.Niestety reżim Tuska nie przewiduje demokracji i mój głos jest tylko wołaniem na puszczy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2024 [16:07] - Ula Ujejska | Link:

Es
Nieudolnie kopiujesz myśl Tricoloura który już o tym pisał wyżej - wymyśl coś sam i nie kradnij cudzych pomysłów.
Obie grupy tym się różnią że kacza grypa nie zagraża Polsce i Polakom, natomiast  tuskoholizm tak.

Obrazek użytkownika Es

28-06-2024 [08:48] - Es | Link:

UU
Prawda powielona nawet wielokrotnie pozostaje prawdą. A oryginalność w tych czasach to towar mocno deficytowy. Jednym wystarczają substytuty, a inni uciekają się do drastycznego obniżenia poziomu wymagań. Dolegliwość powszechnie znaną jako biegunką ty nazwałaś sraczką i nie omieszkałaś ogłosić swej   inwencji" calemu światu. 
Pisalem ci coś ostatnio jaki ubaw jest z czytania twoich megalomańskich tekścików? Chyba nie jeden raz. Gratuluję zatem i dziękuję, że konsekwentnie trzymasz poziom.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-06-2024 [11:16] - Ula Ujejska | Link:

Es
Tyle że u ciebie chłopino to zwykle gówno prawda, więc "spuszczam wodę".