Uśmiechnięta maska Tuska spadła

Do piątku mieliśmy słyszeć jedynie o ciężkim stanie żołnierza, ofiary islamskiego nożownika. W sobotę i w niedzielę obowiązywać będzie cisza wyborcza. Dopiero po wyborach Polacy mieli poznać prawdę.

                         

Na portalu X (d. Twitter) pojawiła się zatrważająca wiadomość.

         

Żołnierz raniony nożem przez „biednego człowieka, szukającego swojego miejsca na Ziemi”* trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Wg prawideł sztuki medycznej już dawno powinien być uznany za zmarłego wskutek śmierci mózgu.
Ale ujawnienie tego faktu w kampanii wyborczej mogłoby się niekorzystnie odbić na wynikach egzotycznej koalicji 13 grudnia, zwłaszcza zaś coraz bardziej hermetycznej bańki Tuska.
Mleko rozlało się za wcześnie. Próba kolejnego tańca na grobie (wcześniej: Piotr Szczęsny czyli Szary Człowiek oraz syn posłanki Filiks) spełzła na niczym.
Śmierci oddajemy należny szacunek, ale to nie jedyne uczucie.
Teraz dopiero widzimy całą grozę, jaka dla Polaków wyniknąć może z przyjęcia tzw. paktu migracyjnego.
Zabójca był jednym z wielu tłoczących się u naszej wschodniej granicy z Gubernią Mińską Rosji. Ilu już weszło, korzystając z naiwności (o agenturalność nie posądzam) wszelkiej maści bojowniczek, bojowników i bojowniszcz spod znaku m.in. zielonych?
Ilu takich jak on weszło dzięki aktywności posłów Szczerby, Jońskiego czy też biegacza Sterczewskiego?
Strach się bać, proszę państwa. Na granicy nie mieli chwili zahamowania, by zabić żołnierza. Uzbrojonego, gotowego do walki w o wiele większym stopniu niż zwykły przechodzień. Co mogą zrobić, gdy pojawią się na naszych ulicach???
Tymczasem Tusk urządza nam „cyrk Szczerby”, bo rzekomo za czasów PiS-u wizy do Polski były sprzedawane dziesiątkami tysięcy na afrykańskich straganach!
Kiedy jednak sięgnęli PO władzę po kolejnych przegranych przez Tuska wyborach nagle okazało się, że nieprawidłowości dotyczą ok. 300 wiz. Trzystu!
Tymczasem tuż przed wyborami do brukselskiego parlamentu okazało się, że już w styczniu Niemcy uszczęśliwili nas relokowaniem ok. 3,5 tys. nachodźców zasiłkowych. 10 razy więcej!
Ludzie ci zostali przesłani do Polski pod pozorem, że trafili do Niemiec właśnie przez nasz kraj. Zaprzecza temu red. Aleksandra Fedorska, która ujawniła ten proceder.

I również o tym ma być cichosza, zaś energię ludzką przekierowują na komisje śledcze Jońskiego, Szczerby oraz niegdysiejszej policjantki, której nazwisko jako mało znaczące pominę.
Tusk na siłę próbuje urządzić nam igrzyska, by tylko nikt nie ujrzał prawdy o Państwie, jakie nam urządza. A przynajmniej nie przed wyborami 9 czerwca.
Do tego dodać trzeba wstrząsający w swojej wymowie fakt skucia i zatrzymania żołnierzy, którzy w obawie przed agresywnym tłumem nachodźców oddali strzały ostrzegawcze.
Na form policyjnym zawrzało.
                 

Nie tylko policjanci są oburzeni.

Obojętne, co Bodnar wydusi z siebie (już zresztą próbował obciążyć winą prok. Janeczka) jedno jest pewne.
To, co po cichutku wyrabiają bodnarowcy wygląda na wcielanie w życie złożonej jeszcze we wrześniu 2023 r. groźby gejowskiego aktywisty „Barta” Staszewskiego.

Państwo Tuska zrzuciło swoją uśmiechniętą maskę zbyt wcześnie i zbyt gwałtownie.

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/kampania-wyborcza-usmiechnieta-maska-tuska-spadla

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-06-2024 [12:07] - Kaczysta | Link:

 Ankieta
Kto odpowiada za śmierć polskiego żołnierza, ugodzonego nożem przez nielegalnego migranta
Głosujemy bez logowania się do tego portalu

https://niepoprawni.pl/ankieta/zawiedzony/kto-odpowiada-za-smierc-polskiego-zolnierza-ugodzonego-nozem

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

07-06-2024 [13:15] - SilentiumUniversi | Link:

Chyba bardziej interesujące - i mniej oczywiste - byłoby głosowanie, kto dostał te pieniądze, których rządowi zabrakło. Ja nie wiem

Obrazek użytkownika sake3

07-06-2024 [14:40] - sake3 | Link:

Po co ankieta? Reżim Tuska już znalazł winnych. To minister Ziobro,bo zabetonował rzekomo wymiar sprawiedliwości prokurator Janeczek którego wcześniej odsunięto od sprawy a następnie oskarżono,że nie pracuje nad sprawą od której go odsunięto,PiS bo nie zbudował wystarczająco trwałej zapory, żołnierze którzy strzelali do imigrantów jak utrzymuje paniusia Żukowska.Prawdziwi sprawcy nie mają odrobiny honoru by podać się do dymisji.Tusk udaje że o niczym nie wie ,ale oskarża niewinnych.Minister MON Kosiniak-Kamysz ucieka z własnej konferencji prasowej na której zaprzecza sam sobie.Jego zastępca nadęty buc Zalewski rozbrajająco twierdzi ,że jest na urlopie .To ile trwa ten urlop od końca marca do niemal połowy czerwca? Czy na tak wysokim stanowisku można tłumaczyć się urlopem? W każdym zakładzie pracy dozór średni czy wyższy ma wpisaną w zakres obowiązków odpowiedzialnośc za powierzony odcinek pracy i w każdej niespodziewanej sytuacji musi się stawić a minister Zalewski to jak pojmuje swoje obowiązki?  Co do niego należy?Plucie na PiS i meblowanie gabinetu marzeń?Kosiniak -Kamysz i Zalewski już dziś powinni wylecieć z resortu na kopach za zaniedbania,kłamstwa i wazeliniarstwo wobec premiera nie nadającego się do niczego oprócz całowania butów unijnych oficjeli i ryków na spędach.Co jeszcze robi spasiony koszmarek Bodnar? Powinien do nich dołaczyć.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-06-2024 [20:40] - Kaczysta | Link:

Wcale bym się nie zdziwił gdyby TVN ogłosił, że rodzice zamordowanego Mateusza byli wyborcami PO....

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

08-06-2024 [00:49] - Alina@Warszawa | Link:

https://ekspedyt.org/2024/06/0... 
Mały fragmencik z tego ciekawego tekstu:
(...) Tusk to cyniczny, hiperbezwzględny oszust rozbijający w pył wszystkie detektory kłamstw i wychodzący na przeciw nie wypowiedzianym, lecz już tylko pomyślanym wszelkim posunięciom osłabiającym i niszczącym Polskę.(...)