HGW startuje do PE

Dostałam elektroniczną ulotkę wyborczą pani Hanny Gronkiewicz Waltz. Kandyduje do PE i chce mojego głosu. Baba zwariowała. 

Pisze mi, że: 

  1. 'Pracowałam dla Was 12 lat" - pracowała za moje ciężkie pieniądze z podatków i opłat. 
  2. "Warszawa stała się nowoczesną metropolią wygodną dla mieszkańców i okolic" - zatkaną, zakorkowaną, z za małą liczbą mostów, z korupcją jak Himalaje i takimi opłatami za śmieci. 
  3. "Odwróciliśmy Warszawę ku Wiśle budując bulwary" - chyba doopę odwróciła do Wisły, nawet wszystkie doo... kiedy cała kanalizacja sanitarna zamiast do oczyszczalni płynie prosto do Wisły... 
  4. "Warszawa była jednym z największych beneficjentów środków unijnych" - no przecież po to sprawowała funkcję prezydenta! 

Jak wygląda Warszawa każdy może sobie sam zobaczyć. Szczególnie "reprywatyzowane" kamienice, czyli rudery w centrum. W czasie wielkich opadów deszczu - fontanny fekaliów na Pl. Trzech Krzyży i w okolicach. 
Brud i obce inwestycje, bo Polacy nie dają takich łapówek. A jak komuś się nie podoba gospodarka mieszkaniowo-komunalna warszawskich urzędników PO, HGW i R. Trzaskowskiego, to "spala się" w Lesie Kabackim, nie pozostawiając ani listu pożegnalnego, ani śladów, albo wiesza się jak A. Lepper w piątkowe popołudnie, kiedy cała "warszawka" wybywa ze stolycy. 

Nie wiem, czy historia znajdzie gorsze rządy po 1990 roku w Polsce niż rządy PO? 

Dzisiejsza śmierć młodego żołnierza, ranionego kilka dni temu na granicy polsko-białoruskiej, wczorajsze zatrzymanie żołnierzy pogranicza, którzy użyli broni wobec agresorów na granicy świadczy o jednym: RZĄD DONALDA TUSKA JEST ZBRODNICZĄ FORMACJĄ, KOALICJĄ ZBRODNIARZY I ZDRAJCÓW, i jako taki powinien być natychmiast odwołany przez prezydenta RP, póki prezydenta jeszcze nie zamordowali. 

Teraz g. 22.08 w TV Republika pani redaktor Agnieszka Ś-M w wejściu na żywo mówi, że zmarły dziś żołnierz był utrzymywany przy życiu tylko po to, żeby można było wykorzystać jego organy. Niestety okazało się, że nóż był zatruty jakimiś truciznami, przez co organy nie nadawały się do przeszczepu .... 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

07-06-2024 [03:11] - Adam66 | Link:

"cała "warszawka"" - Gadowski używa określenia "parszawka" i uważam, że to znacznie lepiej opisuje jakość wszystkich walców i trzasków i im podobnych...

Obrazek użytkownika Zofia

07-06-2024 [10:17] - Zofia | Link:

@Alina..
Do tych "sukcesów warszawki" ci (  o dyskusyjnej inteligencji, prezydenci miasta Warszawa ) powinni sobie dopisać "wychodowanych lemingów". To jest ich prawdziwy sukces! Taki leming-pelikan , oczywiście wykształcony z dużego miasta ( i słoiki z prowincji, którzy studiowali w warszawce ) łykają i przyklaskują tym miernotą nawet wtedy gdy fekalia zalewają miasto. Ale grunt, że mogą przejechać przez ten smród kładką rowerową. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-06-2024 [22:19] - Alina@Warszawa | Link:

Tu mam zdanie odmienne. Tych wyhodowanych lemingów jest niewiele, w dodatku produkcji TVN. Ci, którzy głosują za opcją Trzaskowskiego robią to z pełną świadomością etniczną.
Dla mnie wynik wyborczy w Warszawie świadczy tylko o tym, że mniejszość etniczna żydowska+rosyjska+ukraińska+niemiecka+inne UB-eckie pomiotła, stanowi większość warszawskiej populacji. 
Najlepszym dowodem na to, że tak jest, albo jeszcze gorzej, świadczy chociażby cała zawierucha ze świeczkami chanukowymi tak teatralnie zgaszonymi przez posła Brauna i późniejsze głosowanie za odebraniem mu immunitetu. Za odebraniem immunitetu posłowi Braunowi głosowali wszyscy obecni wówczas posłowie oprócz 4 z Konfederacji Korony Polskiej. Czyli ci WSZYSCY w Sejmie to wyznawcy religii chanukowej! Albo jej odmian typu "ateizm" i "komunizm".

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-06-2024 [12:52] - Alina@Warszawa | Link:

HGW nie została wybrana do PE. I bardzo dobrze. Cimoszewicz też nie, ani inny lewacki premier - M. Belka. Te kompromitacje mamy z głowy. Niestety jacyś poturbowani wybrali do PE Ewę Kopacz, czy podobne tuzy intelektu. 

Tu "Polacy wybrali. Pełna lista nazwisk do europarlamentu"