Wybory do PE w niedzielę

Dziś środa 5.06.2024 TVP zorganizowała debatę przedwyborczą:
https://www.youtube.com/watch?... 
Jakimś cudem znalazło się miejsce dla niedopuszczanych do tej pory opcji. Warto to zobaczyć, szczególnie zakończenie, kiedy obie prowadzące i niektórzy uczestnicy zaczęli mówić po angielsku, mając za nic ustawę o języku polskim. 

Jest nawet przedstawiciel zwolenników wyjścia z UE.
Jeszcze kilka dni będziemy mieli taki cyrk, o ile oczywiście Kremliny nie wydadzą rozkazu do innej zabawy. Jedno jest pewne, że trzeba zupełnie zmienić naszych przedstawicieli w unijnym przybytku. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

06-06-2024 [03:34] - Kazimierz Kozio... | Link:

RE: trzeba zupełnie zmienić naszych przedstawicieli.
Wyborcy praktycznie nie maja wplywu na to jakich kandydatow wstawiaja na listy wyborcze kamaryle kolesi. Jezeli na liscie kandydatow do EU jest ktos kto juz mial szanse sie wykazac to wyborca ma podstawe zeby go poprzec, lub nie. Jezeli ponownie odda swoj glos na oszusta czy zdrajce interesu narodowego to niech pozniej nie robi za oszukanego - jest jego wspolnikiem.
Doskonalym przykladem kogo trzeba wyoutowac niech bedzie lista hanby 46 polskich eurooslow z kwietnia 2021 ktorzy poparli postnazistowskie regulacje segregacji sanitarnej niewyszczepionych – paszporty kowidowe – stygmatyzacje niewyszczepionych.
Nie dosc ze skompromitowali siebie i swoje partie to wywindowali Polske na wysoka pozycje w EU rankingu hanby. Srednia calej EU poparcia segregacji to 78% eurodeputowanych ZA, podczas gdy sposrod naszych 52 europoslow az 88% bylo ZA i tylko czworo PRZECIW – P.JAKI, K.JURGIEL, B.KEMPA, E.KRUK i dwoje askekurantow (wstrzymali sie R.Czarnecki, A.Zalewska).
 
Tylko 10% wegierskich europoslow poparlo segregacje, 37% estonskich, 52% francuskich, sekta kowidian przekabacila wiekszy odsetek eurodeputowanych polskich niz slowackich, cypryjskich, belgijskich, finskich, litewskich, chorwackich, holenderskich, greckich.

Wyborco pamietaj ze wiekszosc politykow odchodzi od zdrowego rozsadku zgodnie z madroscia etapu niezalenie od przynaleznosci partyjnej.
Pozrozumieli sie ponad podzialami partyjnymi reka w reke PIS+PO+PSL+reszta lewackich zlogow: M.Adamowicz, B.Arlukowicz, M.Balt, M.Belka, R.Biedron, A.Bielan, J.Brudzinski, J.Buzek, W.Cimoszewicz, J.Duda, A.Fotyga, T.Frankowski, A.Halicki, K.Hetman, D.Hubner, A.Jarubas, J.Kalinowski, K.Karski, I.Kloc, L.Kohut, E.Kopacz, J.Kopcinska, Z.Krasnodebski, Z.Kuzmiuk, R.Legutko, J.Lewandowski, B.Liberadzki, E.Lukacijewska, B.Mazurek, L.Miller, A.Mozdzanowska, J.Ochojska, J.Olbrycht, T.Poreba, E.Rafalska, B.Rzonca, J.Saryusz-Wolski, R.Sikorski, S.Spurek, B.Szydlo, D.Tarczynski, R.Thun, G.Tobiszowski, W.Waszczykowski, J.Wisniewska, K.Zlotowski.
Jezeli ich nie odstrzelisz beda dzialac tak samo lub rozochoceni ze nie ma bata wypelnia dyrektywy nastepnego etapu.
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-06-2024 [09:54] - Tomaszek | Link:

Nawet Bosak jakby skamle głośniej spod stolika .