Żądam prawdziwej uczciwej komisji sejmowej ws. afery COVID

TVP i inne prywatne telewizje transmitują na żywo przesłuchania w poszczególnych komisjach sejmowych powołanych przed wyborami do bicia medialnej piany, jaki to straszny był rząd PiS, że niby afera goniła aferę.
Najśmieszniejsza jest komisja w sprawie wyborów "kopertowych", bo większość rządząca w komisji (PO PSL, 3D i Lewizna) nie powołała na świadka nikogo z PO, szczególnie pani marszałek-kandydatki na prezydenta - Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która sama stwierdziła, że uwaliła te wybory. Więc jeśli ktoś spodziewa się jakiegoś uczciwego procedowania, to jest skrajnie głupi albo naiwny. 

Pieniądze o jakie martwią się wszystkie komisje są śmieszne, bo prawdopodobnie w sumie nie przekraczają kwoty o jaką spadły dochody Orlenu, bo nikt nie mówi o nagłym spadku dochodów Orlenu, ani nie analizuje skąd ten spadek po przejęciu władzy przez Tuska, Dla mnie jest oczywiste, że spadek dochodów oznacza wzrost kosztów, czyli już posłałabym prokuratora do zbadania jakie to koszty w Orlenie pod nowym szefem spowodowały tak znaczne obniżenie dochodów. Państwo jako główny właściciel powinien dbać o swoje dochody! 

Te wszystkie komisje i aferki to pryszcz, bo jest większa afera, największa, bo o zasięgu światowym, którą powinien ktoś rozwiązać, a nikt nie chce nawet ruszyć. To pandemia COVID-19! 
Przecież na śmiercionośne szczepionki zostały wydane z naszego budżetu kosmiczne pieniądze, nikt nawet nie chce podsumować ile. Zrobił to rząd PiS, przy pełnej aprobacie ówczesnej opozycji Donalda Tuska i dra nauk medycznych Kosiniaka Kamysza i całej reszty sejmu poza Konfederacją.

Sieć jest pełna doniesień takich jak to sprzed roku z KONT:

„FDA cofnęła zezwolenie na stosowanie szczepionek mRNA firm Pfizer i Moderna w Stanach Zjednoczonych Jednocześnie okazało się, że Anthony Fauci kłamał pod przysięgą i sztuczną wersją Covid-19 (laboratorium Instytutu Wirusologii). w Wuhan na zlecenie NIH Fauci za pieniądze Departamentu Obrony USA) stał się głównym, jeśli nie jedynym.” 

Albo nowsze:

Co ciekawe w naszych mediach nie istnieje problem szczepionek, skutków ubocznych, prawdziwej wysokiej nadumieralności ludzi w Polsce w czasie sztucznej pandemii, ani jak to się stało, że skuteczna w infekcjach wirusowych amantadyna została zakazana, a lekarz- pulmonolog ją przepisujący musi się tłumaczyć przed skorumpowanym sądem lekarskim. Albo inny skazany jak tu. To jest temat dla prawdziwej uczciwej komisji sejmowej! 

Komisja powinna ustalić prawdziwe powody wprowadzenia pandemii, a szczególnie ustalić:

  1. Kto i na jakiej podstawie podjął decyzję o wprowadzeniu tak długiego okresu "pandemii"? 
  2. Jakie badania przeprowadzono w Polsce w polskich instytutach zdrowia?
  3. Kto podjął decyzje o zakupie niesprawdzonych szczepionek? Jakie miał związki z koncernami szczepionkowymi?
  4. Dlaczego szczepionki nie zostały sprawdzone przez żadną polską instytucję? 
  5. Dlaczego Jan Pospieszalski, który organizował dyskusje na żywo naukowców zwolenników i przeciwników szczepionek i pandemii został bez przyczyny usunięty z TVP? 
  6. Czy ktoś zbiera dane o zaszczepionych pacjentach pod kątem skuteczności podanych szczepionek? 
  7. Czy jest ogólnopolski rejestr powikłań poszczepiennych (po wszystkich szczepionkach)? 
  8. Jakie są koszty ekonomiczne i społeczne na poziomie państwa i kto je spowodował, żeby postawić tych ludzi przed Trybunałem Stanu?

To są podstawowe dane, których nikt nie przedstawił, mało tego wszyscy udają, jakby problemu i zjawiska nie było. Albo ktoś bardzo dba, aby tak było.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Roz Sądek

28-05-2024 [22:22] - Roz Sądek | Link:

O jeny!

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

28-05-2024 [23:55] - Alina@Warszawa | Link:

Traktat Pandemiczny WHO czyli świat „ogłaszanych pandemii” czyli jak WHO planuje przejąć władzę nad światem? 
Jak mówią na filmie  posłowie Konfederacji szef WHO, Etiopczyk jest poszukiwany listem gończym za zbrodnie ludobójstwa w swojej ojczyźnie ...

Obrazek użytkownika Pers

29-05-2024 [01:01] - Pers | Link:

@Alina
//Dla mnie jest oczywiste, że spadek dochodów oznacza wzrost kosztów//
Ekonomię studiowałaś na tej samej uczelni co Kuźmiuk? 
Gratuluję :))

//Kto i na jakiej podstawie podjął decyzję o wprowadzeniu tak długiego okresu "pandemii"? //
A kto wtedy rządził? Krasnoludki?

Obrazek użytkownika sake3

29-05-2024 [11:41] - sake3 | Link:

@Pers......Długi okres pandemii trwał tylko w Polsce? A może nigdzie go w ogóle nie było a tylko zbrodniczy PiS zafundował go Polsce?To proszę sobie przypomnieć Hong-Kong czy Szanghai.Jak się chce zaatakować PiS to sposób się zawsze znajdzie.

Obrazek użytkownika Pers

29-05-2024 [12:02] - Pers | Link:

@sake
//Pers......Długi okres pandemii trwał tylko w Polsce?//
Nie, praktycznie na całym świecie oprócz Białorusi. No ale tam jest zacofana dyktatura.
To była globalna ustawka i taka partia jak PO PiS nie mogła się wyłamać.
Przy okazji dowiedziałem się jaki prezes jest twardziel. Nikt się nie ośmielił wejść na cmentarz a on się nie bał.

W sumie pokonanie pandemii zawdzięczamy panu prezydentowi Putinowi. Jak tylko bestialsko i pełnoskalowo napadł na miłująca pokój Ukrainę to wirus się wkurzył, strzelił focha i zniknął.

Obrazek użytkownika sake3

29-05-2024 [14:24] - sake3 | Link:

@Pers.....I tu się zgadzamy panie @Pers.....Duuuuuużo zawdzięczamy panu prezydentowi Putinowi,ja też.Jak zobaczyłam te zdjęcia pan prezydent na koniu niczym wódz,,jak głaszcze śpiącego tygrysa,jak nurkuje w poszukiwaniu starożytnych waz,jak walczy z ptakami na lotni to się ,,zawzienam'' i pomimo rozrusznika serca próbuję tak samo.I czuję się prawie tak samo wielka jak on Z braku tygrysa głaszczę Pusię i Lili..   

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-05-2024 [17:04] - Tezeusz | Link:

@ Ruszkiewicz zapraszam do czytania - warto :
https://naszeblogi.pl/70342-ro...

Rusofilów ponoć zamykają ? Coś wiesz na ten temat ?

Obrazek użytkownika Pers

29-05-2024 [18:50] - Pers | Link:

@fekaliusz
//Rusofilów ponoć zamykają ? Coś wiesz na ten temat ?//

Nic mi nie wiadomo ale słyszałem że rusofobów mają zamykać w psychiatryku.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

29-05-2024 [12:44] - Alina@Warszawa | Link:

 [01:01] - Pers 
To jakie jeszcze Orlen miał wydatki - zapłacił za jakieś wielkie inwestycje? O moją wiedzę ekonomiczną się nie martw - powiedz dlaczego Orlen nie przynosi nagle dochodów do budżetu?

Obrazek użytkownika Pers

29-05-2024 [18:46] - Pers | Link:

@Alina
//powiedz dlaczego Orlen nie przynosi nagle dochodów do budżetu?//

No jak dlaczego?
Pewnikiem Tusk z kolesiami kradnie całą kasę.

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

29-05-2024 [06:35] - SilentiumUniversi | Link:

Bardzo ciekawe pytania i jakoś mało kto je formułuje. Wygląda na to, że w sprawie przemilczania ich jest pełny consensus. Kiedyś stawiałem na terror medialny jako na przyczynę obostrzeń nieodpowiednich do sytuacji. Chyba znów poczekamy na osąd historii.

Dodałbym jedno pytanie: jakie były szansę na racjonalną reakcję?

Obrazek użytkownika Jabe

29-05-2024 [08:02] - Jabe | Link:

Konieczni byliby samo­dzielni i trzeźwo myślący ludzie u władzy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-05-2024 [07:09] - NASZ_HENRY | Link:

 

Hipoteza A
Tusk nie widzi żeby PiS zawinił w sprawie szczepień na Covid19 - znaczy sprawy nie ma ;-)
Hipoteza B
Naukowcy, tfu Chanukowcy na całym świecie się zmówili i sprawie łeb ukręcili ;-)
Hipoteza C
Wszyscy są umoczeni to wolą rżnąć głupa, że sprawy nie ma ;-)
  
 

Obrazek użytkownika Jabe

29-05-2024 [08:05] - Jabe | Link:

Gdy PiS jest zgodne z PO, mamy do czy­nie­nia z in­gerencją sił wyższych. Warto na takie przy­padki zwracać uwagę. Reszta jest za­słoną dym­ną.

Obrazek użytkownika u2

29-05-2024 [14:40] - u2 | Link:

***Tusk nie widzi żeby PiS zawinił w sprawie szczepień na Covid19 - znaczy sprawy nie ma***

To że sprawy nie ma według "Naszego Heniusia" nie oznacza, że sprawy nie będzie lub nie ma. To że Tusk widzi, że PiS nie zawinił wcale nie ukręca łba sprawie. Są rozgrzane ukraińskie prekuratory z czarnym podniebieniem od jedzenia na śniadanie Lachów i z wiecznie nienażartym brzuchem typu Bodnar i Korneluk? Są rozgrzani sędziowie, którzy ekspresowo skazują posłów chronionych immunitetem? Są. No to sprawa jest. To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika Ijontichy

29-05-2024 [08:29] - Ijontichy | Link:

Żadam!!! Ja @Alina ze stolyyyycy.

https://youtu.be/ZTZsZjGxyCc?feature=shared

Obrazek użytkownika sake3

29-05-2024 [09:07] - sake3 | Link:

Proponuję jako członków a i przewodniczącego tej komisji panie i panów z NB którzy żądali codziennie i z uporem powieszenia Kaczyńskiego,Morawieckiego czy Szumowskiego.Cóż za miód na serce Tuska,który jak wiadomo był przeciwnikiem szczepionek,maseczek i twierdził,że żadnej pandemii nie ma.No teraz PiS już się nie podniesie po działaniach tej komisji a o to chodzi,prawda?Tylko czy nie powinno się wezwać przed oblicze szanownej komisji paniusi Leyen która ma niejasne powiązania z firmą Pfeizer.. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

29-05-2024 [12:50] - Alina@Warszawa | Link:

[09:07] - sake3 
Sake nie zauważyła, że nie podałam żadnych nazwisk, ani przynależności partyjnych w tej sprawie. Wręcz przeciwnie - komisja powinna prześledzić wszystkich, którzy podejmowali decyzje i ich doradców, a także tych co głosowali za sprzecznymi z konstytucją ograniczeniami naszego życia. I wszyscy WON!
Równie ciekawe jest policzenie ilu pacjentów było leczonych w szpitalu zorganizowanym na Stadionie Narodowym, dawnym Dziesięciolecia, a ile tam wydano pieniędzy na zagospodarowanie (i komu) oraz jakie były koszty osobowe obsługi lekarskiej i pomocniczej (utrzymanie techniczne, kuchnia, sprzątanie). 

Obrazek użytkownika Es

29-05-2024 [11:39] - Es | Link:

Ani taka komisja ani inna metoda ujawniania przestępczych mechanizmów,oraz ich operatorów nie są nikomu - niezależnie od deklarowanej strony politycznej przynależności i genetycznych korzeni- potrzebne. Nie powstanie zatem żadna tego typu komisja ani na szczeblu krajowym ani tym bardziej miedzynarodowym.  Pozostanie oczekiwać jedynie wyników dziennikarskich dociekań.
Pamietajac o c-19 wszyscy powinni jednak zwrócić wzrok ku przyszłości i sprawniejszemu odczytywaniu intencji who.

Obrazek użytkownika juur

29-05-2024 [12:02] - juur | Link:

Tak jak było do przewidzenia tam gdzie ujawnia się zgodną linię chanukowców to nie jest mile widziane na NB.
Brawo Admin.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

18-06-2024 [17:23] - Alina@Warszawa | Link:

Sprawa oszustwa covidowego i szczepionkowego jest rozwojowa - w USA. Za https://dakowski.pl/:
"Stan Kansas pozywa firmę Pfizer w sprawie o “wprowadzanie w błąd” i “zdarzenia niepożądane” związane ze szczepionkami na COVID." 

(...) Pozew, złożony przez republikańskiego prokuratora generalnego Krisa Kobacha, zarzuca, że dzięki fałszywym oświadczeniom firmy na temat szczepionki, zarobiła ona rekordowe przychody dla firmy w wysokości około 75 miliardów dolarów w ciągu zaledwie dwóch lat. Firma Pfizer stosowała różne metody ukrywania „krytycznych danych” związanych z bezpieczeństwem i skutecznością szczepionki, w tym stosowanie umów z klauzulami o zachowaniu poufności, wydłużanie harmonogramów badań czy niszczenie grupy kontrolnej uczestniczącej w badaniu klinicznym szczepionki. Ponieważ Pfizer odślepił pierwotną grupę kontrolną i pozwolił jej uczestnikom na otrzymanie szczepionki Pfizer przeciwko COVID-19, ani Pfizer, ani rządowe organy regulacyjne i niezależni naukowcy nie mogą w pełni porównać bezpieczeństwa i skuteczności szczepionki Pfizer przeciwko COVID-19 z osobami niezaszczepionymi: „Szeroko zakrojone i agresywne wysiłki firmy Pfizer mające na celu ukrycie informacji o szczepionce COVID-19 są sprzeczne z jej publicznymi zobowiązaniami do przejrzystości i rodzą poważne pytania o to, co Pfizer ukrywa i dlaczego to ukrywa” – czytamy w pozwie. (...)

Niestety nasze media jakoś wciąż pomijają tematykę oszustw covidowych i szczepionkowych, a przecież temat jest sensacyjny. U nas jedyna partią, która może wykorzystać sprawę, to Konfederacja. Jeśli komuś uda się udowodnić przestępstwo zarzucone Pfizerowi, to cała nasza pomagdalenkowa kasta polityczna wpadnie w otchłań politycznego niebytu. I pan Tusk, i niestety pan dzisiejszy Jubilat ... Co daj panie Boże.