L. Szymowski o Agencji Żeglugi Powietrznej - szok!

ROSYJSKIE URZĄDZENIA KONTROLUJĄ POLSKĄ PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ! CHIŃSKIE SŁUŻBY W RESORCIE KLIMATU!   
Leszek Szymowski mówi o tym jak zinwigilowany może być system radarowy nad Polską przez służby rosyjskie. I o tym jak radar zamiast pod Łodzią został zbudowany przy lotnisku w Poznaniu do inwigilowania cywilnego i wojskowego ruchu lotniczego w zachodniej Polsce i zapewne w Niemczech przez poprzedni rząd Tuska - sprawa się rypła w 2016 roku po zmianie szefa Agencji, po przejęciu władzy przez PiS.  

Szymowski mówi też o chińskich szpiegujących pompach ciepła. Już mi się nie chce nawet pytać, co ten zdradziecki rząd jeszcze wymyśli, żeby Polskę doprowadzić do całkowitego upadku? 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

26-05-2024 [15:27] - Jabe | Link:

Co z tym zrobiono?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-05-2024 [19:56] - NASZ_HENRY | Link:

Propaganda Tuska  idzie pełną parą a cała para wodna Szymowskiego idzie w gwizdek 😉