20.05.2024 zginął prezydent IRANU w katastrofie lotniczej

20.05.2024 zginął w katastrofie lotniczej prezydent IRANU Ebrahim Raisi. 
Trudno, nie pierwsza to katastrofa i tragedia lotnicza i pewnie nie ostatnia. 
W naszych mediach główną narrację tworzy tzw. środowisko Gazety Wyborczej (kapitał żydowski) i TVN (kapitał amerykańsko-żydowsko-?). Ta "narracja" jest w stylu: nie ma co żałować ani składać kondolencji, bo to był zły człowiek, terrorysta i zbrodniarz, odpowiedzialny za śmierć irańskich cywilów protestujących przeciwko polityce muzułmańskich fundamentalistów w Iranie. Oczywiście dziennikarze tych mediów zupełnie nie porównują np. Wojciecha Jaruzelskiego i jego "dokonań" terrorystycznych w stosunku do Polaków m.in. w czasie stanu wojennego.
Trzeba wiedzieć, że to za prezydentury Raisiego miał miejsce atak dronów na Izrael, a poza tym Iran dostarcza drony do Rosji, a te biorą udział w wojnie NA Ukrainie, a tam nie tylko żydowski prezydent Zełenski, ale i wielkie "międzynarodowe" interesy.

Największym problemem dla TVN i GW jest fakt, że zgodnie z protokołem dyplomatycznym prezydent RP złożył Irańczykom kondolencje, o czym pisałam 2 dni temu: "Fakty po faktach" i "Kropka na i" - 2 GRU-wy z TVN w akcji", a wg TVN i GW nie powinien!. Tymczasem kondolencje przesłał i rząd USA i papież, i inne państwa. Tam nie funkcjonują tak potężni wrogowie wewnętrzni jak w Polsce. 

Nie zajmowałabym się tematem, gdyby nie pojawiające się coraz to nowe okoliczności - pierwsza podejrzana, to dementi Izraela, że nie niby miał z tą katastrofą nic wspólnego. 
Druga wiadomość jest dużo ciekawsza: "Pojawiają się dowody wskazujące, że katastrofa helikoptera prezydenckiego w Iranie była zamachem"  (kopia jest też na stronie prof. Dakowskiego).
Co w tej informacji jest ciekawego - otóż zniknęły z sieci satelitarne mapy pogodowe z czasu katastrofy. Nikt nie może sprawdzić jak to z tą gęstą mgłą było, czy tak samo jak w Smoleńsku. 

Znalazłam jedną wypowiedź Polaka, który zna realia w Iranie, chociaż obserwował je z sąsiedniego Afganistanu, gdzie był na placówce dyplomatycznej. Nie jest to materiał jakoś sensacyjny, czy zaskakujący. Ot subiektywna ocena człowieka reprezentującego naszą europejską cywilizację, który chyba nie jest w stanie popatrzeć na sytuację w Iranie po śmierci prezydenta oczyma Irańczyków różnych opcji. Niemniej jednak ocenia jakie mogą być wyniki wyborów na kolejnego prezydenta Iranu, jaka może być przyszłość rewolucji islamskiej w Iranie i czy możliwa jest zmiana dotychczasowej polityki Iranu wobec sojuszników:

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Live free or Die

23-05-2024 [00:01] - Live free or Die | Link:

A kto pozwolił Armii Andersa na przemarsz w Iranie? Iranczycy. Iran ma potencjał są tam dobrzy ludzie uwielbiający wolnosc. Wiem bo mam koleżanki co uciekły z Iranu..

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-05-2024 [07:29] - NASZ_HENRY | Link:

Brakuje tylko FYMa czyli Pawła Przywary i jego czerwonej strony Księżyca 

https://naszeblogi.pl/33076-skad-my-znamy-panie-fym

Czyli odgrzewane kotlety ;-)