O dwóch kozach z nosa

      Wkrótce w kinach pojawi się wzruszający film, przedstawiający historię pary homoseksualnych bokserów, wagi lekko pół śmiesznej, którzy zostali członkami mafii.                 

                           

Tak bywa w życiu, że premier polskiego rządu, musi czasem zajrzeć do meliny w suterenie i wysłuchać knajackiego bełkotu Joński czy POglosu Madzi Filiks. Dodać należy jeszcze niejaką Agnieszkę Kłopotek z PSL- TD

Kabaret Jońskiego na pełnej bombie. Jak zwykle nieśmieszny.
Joński: Czy bierze Pan pełną odpowiedzialność za nadużycie władzy?
Premier Morawiecki:
Biorę odpowiedzialność za rozliczenie Was w przyszłości.
Krótko.

W czasie prac tego cyrku Joński wykluczył Budę z posiedzenia komisji i nakazał opuszczenie sali.
Wcześniej trzykrotnie wspominał o groźbie wykluczenia na podstawie art. 155 ustawy o sejmowej komisji śledczej. Po trzecim upomnieniu od Jońskiego. Buda odpowiedział:
„Ja jestem prawnikiem, a ty nieukiem basenowym”.

Pojawiła się ostatnia nadzieja silnych razem - niezrównowazona Poseł Filiks. Nie mogła wytrzymać też, by nie skompromitować komisji jeszcze bardziej. Ale cóż, nic innego im po pozostało, jak się ośmieszać dla silnych razem
Filiks po jednym ze swoich pytań zdenerwowała się i zwróciła się do świadka, by nie był taki „pobudzony”.
Nie mam pobudzenia, tylko może jest pogłos w tej sali, bo odpowiedziałem już trzy razy na to pytanie

Ale cyrk komisji Jońskiego  nadal trwa. Zaczęli dawać do zrozumienia, że premier Morawiecki torturował gości w KPRM. To i premier Morawiecki słusznie zaczął z tego kpić.
Dziedzic: Jesli Pan chciał żartować o torturach, to nie był to Monthy Python. Premie Morawiecki odpowiada -  Tutaj jest Monthy Python.

Porażające wręcz jest to, jak łatwo zdekonstruował komisję pajaca Jońskiego Mateusz Morawiecki. Kompletnie zniknęli przy merytoryczności i faktach, a Filiks nawet zdawała się być wyjątkowo w tym dniu normalna

Na koniec:
Julki , j*baćpisy i wszelkiej maści lemingi.
Dedykacja dla Was

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-05-2024 [08:53] - Ijontichy | Link:

Masz na myśli tych,którzy rządzili 8 lat? Mieli Ziobrę,Dudę i nie potrafili "wyparować" Tuska i całą jego "koalicję"???
Wyparować...to zaczerpnięte z Orwella Rok 1984.
Można też użyć słowa "zniknąć"...Tusk nie został "zniknięty"....czasy w PRL...nie takie dawne.

PS.Ten komentarz to pewnie z gdziny nienawiści....ale może Administracja dojdzie do wniosku,że TYTUŁ tego portalu zobowiązuje?

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-05-2024 [08:57] - Tezeusz | Link:

Mniejszosc narodowa RoSSyjsko, Białorusko, Niemiecka, dewianci za pizze wybrali komunistów, Niemców to co się dziwić... Dla nich Polska to nic nie znaczy..Mają to w dupie...w to wolą wtykać..a mózg.. a mózgu brak. Gdzie maja paliwo z 5.19, akademiki za 1zł, kwotę wolną od podatku 60 tys.... w kamasze i na granicę może się czegoś nauczą.

Obrazek użytkownika Zofia

17-05-2024 [20:39] - Zofia | Link:

Czy Polska jest tak bogata, że urządza sobie takie żałosne kabarety, które tylko ośmieszają nasz Kraj? I za czyje pieniądze. Za nasze. Nie byli by tak ośmieleni, gdyby nie mieli za sobą pustych  lemingów.