Drogo?

Polska będzie "beneficjentem" paktu migracyjnego, więc rząd Tuska głosował przeciw. Czego nie rozumiecie ?


Czekam z niecierpliwością! Tak jak Jagodno na przybyszów z Afryki
Serdecznie witam jebaćpisów, ale jeszcze serdeczniej samojebów. Spełniło się to, czego oczekiwaliście. Gorące gratulacje. Jeszcze tylko wszelakie podwyżki i będziecie w raju.

Gnida zgodziła się na Pakt migracyjny!
I to by było na tyle. Pakt migracyjny przyklepany!! Jestem za a nawet przeciw. (Nie)rząd Tfu-ska głosował przeciw paktowi migracyjnemu. Ok.
A potem ryży twierdzi, że mamy być jego beneficjentem? Jemu już o*dejbało na maksa. Łże, kłamie 24h na dobę! PiS nawet referendum w sprawie zablokowania pakietu migracyjnego zorganizował. Tusk wtedy wzywał do bojkotu, dziś mówi, że pakt migracyjny to wina PiS. Nie wiem, doprawdy nie wiem jak to się klei jego wyborcom.

Skoro Tusk mówi że nie przyjmiemy, to znaczy że przyjmiemy nie tylko 60 tys. nam wskazanych, ale jeszcze dodatkowo tych których nie będą chcieli Niemcy.
Nikt ci tyle nie da , ile obieca Tusk.
On sra na Polskę, jego zadanie to podporządkować Polskę Niemcom. 
Kiedy wreszcie wyjedziemy z tego lewackiego burdelu? Kiedy wreszcie Polska będzie Polską? Sami dobrowolnie oddajemy nasza niepodległość, nasze ulice, domy, pieniądze obcym.

Jedyną motywacją dla mnie aby iść na wybory i głosować jest moja czysta nienawiść do tego rudego parcha
Bo nienawidzę wszystkich sukinsynów którzy działają na szkodę Polski.
Sorry ale nie mogę bez obrzydzenia potrzeć na ten niemiecki ryj.

                 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-05-2024 [19:01] - NASZ_HENRY | Link:

  

Wczoraj Moskwa dziś Bruksela  - kundel pana nie wybiera😎
 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-05-2024 [19:20] - Kaczysta | Link:

Komentarz z Salonu24

Gdyby to był tylko Niemiec, to by nie było problemu. 

Tusk był codziennie lany przez ojca - Polaka i rozpieszczany przez matkę  Niemkę. Był lany tak jak mały Adolf Hitler, tylko o dwa lata dłużej - ojciec Hitlera zmarł jak mały Adolf miał niespełna 14 lat, a ojciec Tuska, gdy "mały" Donek miał niepełna 16 lat.  W dzieciństwie jego cudownej, kochającej matce polskie dzieci rysowały swastykę na tornistrze, bo słabo mówiła po polsku. W dodatku przy przegranej kampanii prezydenckiej w 2005 roku został wyciągnięty motyw jego dziadka służącego w Wehrmachcie. 

Czy wyobrażasz sobie co ta polsko-niemiecka hybryda musi czuć do Polaków? 

Ani wilki ani bezpańskie psy nie są dla człowieka takim zagrożeniem jak hybryda wilka z psem. Wilk ma instynkt zabójcy, ale boi się człowieka. Pies nie boi się człowieka, ale nie ma instynktu zabójcy. A hybryda? Nie boi się człowieka i poluje na zwierzęta domowe i gospodarcze, a nawet na ludzkie dzieci. 

Wszystkie informacje o dzieciństwie Tuska wyciągnąłem z oficjalnych źródeł: 

https://jastrzabpost.pl/newsy/...  

Obrazek użytkownika marsie

15-05-2024 [00:17] - marsie | Link:

Może to pomoże?
B.N. 16/24. EUROPA PADŁA!
Motto:
Była sobie Europa,
Bogata i szczęśliwa.
Otwórzcie oczęta,
Właśnie się zmywa!
/ sąsiad-poeta /
Witam.
Napiszę kilka słów, bo znowu muszę na kilka dni wyjechać.
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka!