#Uciekinierzy - od celi do Brukseli

Rozpoczynam serie #Uciekinierzy. PiS ją właśnie zapoczątkował, także będę ten wątek uzupełniać w miarę pojawiania się kolejnych tuskowych uchodźców. Jeżeli chcecie mi pomóc i podrzucić parę informacji w komentarzach, to z przyjemnością dopisze (dzięki @NASZ_HENRY🌹)

Notabene Panie Grafiku nie można było zrobić czerwonej grafiki? Przecież oni chcą uciec do Eurokołchozu? Za ładna i za stonowana.

🐖🐖 BOBAS TUSKA, POGŁOS doprowadził do sytuacji, że lotnisko Modlin zamiast 300 mln zł kosztowało 450 mln zł. Raport NIK-u wykazał niegospodarność i wały na przetargach.
Kierwiński spowodował, że lotnisko należało po kilku miesiącach zamknąć, bo nie nadawało się do użytku. Straty wyceniono na 34 mln zł

🍾🍸🍹🍺🥂 NA CHAJU UCHWAŁĄ I PAŁĄ siłowo przejął TVP, PAP, przy użyciu karków i “czyścicieli kamienic”. Jest odpowiedzialny za miliardowe straty TVP oraz wzrost zarówno zasięgów, jak i przychodów z reklam TVN. 
W TVP zafundował Polakom nowy program “czysta woda”, gadzinówkę propogandową tuska i cenzurę. Wita nas z ekranów TVP komusza kadra z bajońskimi zarobkami (Czyż zarabia 87,6 tys.zł/mies)  oraz dziennikarka niemieckiego Deutsche Welle.
Jest odpowiedzialny za znikające zasoby TVP (np. o K. Baczyński, zniszczenia Warszawy w 1939, polscy kryptolodzy, Bitwa Warszawska, Noc Listopadowa, Konstytucja 3 Maja, Reset, Resortowe Dzieci, koncerty ludowe itd.) części zawartości tygodnika TVP z sieci (np. o władzach Berlina, które oddawały dzieci pedofilom pod “opiekę") za  zastopowanie Muzeum Rzezi Wołyńskiej w Chełmie, za Muzeum „Pamięć i Tożsamość” w Toruniu, za Polską Operę Królewską i  itd,
W skrócie  ojciec ""chuj, dupa i kamieni kupa"

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

08-05-2024 [19:18] - tricolour | Link:

Mika, słabe to jest.

Z lotniska Modlin odleci dziś do północy więcej samolotów niż z lotniska WAWA Radom przez cały tydzień. Kosztowało ono 800 milionów.

Po co ci to?

Obrazek użytkownika u2

08-05-2024 [19:30] - u2 | Link:

@raz dwa tri

A wiesz ile Struzik dopłaca dla Ryanaira by tam latał?

Dlatego O`Leary tak lobbuje aby zlikwidować CPK. Modlin to malutkie lotnisko, identyczne z lotniskiem w Szymanach koło Olsztyna. W Radomiu nie byłem, ale pewnikiem podobne lotnisko.

Obrazek użytkownika Mika

08-05-2024 [19:40] - Mika | Link:

Może i słabe, ale jestem przygnębiona @tricolour
Patrz jakie kurw..y i złodzieje chcą się zmyć do Brukseli. Całą "wierchuszka" tuska. Zrzekną się, w imieniu Polaków, suwerenności Polski i spierdol.ą na unijne stołki. Patrz co się dzieje z naszą Polską?  Demontaż i likwidacja. A my nie dowierzamy, mrugamy oczętami. Podsumowując  "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?" . Tak nie może być!

A co do Bobaska - jest odpowiedzialny za te wały, więc dlaczego mam milczeć? Za pałowanie i manipulacje na pokojowym proteście rolników też.

Obrazek użytkownika u2

08-05-2024 [19:50] - u2 | Link:

@Mika

"A co do Bobaska - jest odpowiedzialny za te wały"

To żaden bobasek, to człowiek Grzegorza "zniszczę cię" Schetyny, który dzieli stołkami w samorządzie w Warszawie - patrz najnowszy numer Gazety Polskiej.

PS. Jego faworyt Artur W. burmistrz Woli sprytnie przyjmował łapówki - przez otwarte okno samochodu wrzucano mu torbę z pieniędzmi z drugiego samochodu :-)

Obrazek użytkownika Mika

08-05-2024 [19:53] - Mika | Link:

To żaden bobasek

Też się zastanawiałam skąd ta ksywa. Przecież to czerwony, obleśny pijaczyna.

Obrazek użytkownika tricolour

08-05-2024 [20:01] - tricolour | Link:

@mika

Z każdej partii spylają do Brukseli, bo to żadna praca za dobre pieniądze - o żużlu popiszesz, świat zwiedzisz, zero odpowiedzialności.

A jeśli widzisz złodziei tylko u Tuska, to w Polsce nic się nigdy nie zmieni, tylko ekipy złodziejskie 

Obrazek użytkownika u2

08-05-2024 [20:10] - u2 | Link:

@raz dwa tri

"widzisz złodziei tylko u Tuska"

A sądy skazały kogokolwiek za kradzież? Jeśli nie, to nie ma żadnego złodzieja u was.

Sądy skazały tylko Śpiewaka z Lewicy. Jedyny skazany w aferze złodziejskiej reprywatyzacji Warszawy :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Mika

08-05-2024 [20:28] - Mika | Link:

A jeśli widzisz złodziei tylko u Tuska

Widzę u siebie też @tricolour, brzydzę się, wstydzę i wspieram tych co nimi nie są. 

Obrazek użytkownika sake3

08-05-2024 [19:31] - sake3 | Link:

E tam,lepiej pogdybać kto się tu ostanie jako twarde jądro Koalicji. Łysy czerep na pajęczych nóżkach już w blokach startowych, Bobas zadowolony bo go w Brukseli nie dosięgnie pan Jacek ani aspirant Ewa Burnett ale będzie mógł coś niecoś obalić z panem Sienkiewiczem.Nie widzę żadnych pań -gdzie parytet.Proponowałabym paniusię Jachirę,ale nie wiem czy jest na listach i paniusię Henning -Kloskę,tu jest całkiem nieprzydatna i ma fatalnie utlenione włosy.

Obrazek użytkownika u2

08-05-2024 [20:50] - u2 | Link:

@sake3

"będzie mógł coś niecoś obalić z panem Sienkiewiczem"

Polecam to kultowe wręcz miejsce. Miejsce obowiązkowe podczas zwiedzania Brukseli :-)

Raj piwny w Delirium Cafe w Brukseli

https://erasmusu.com/pl/erasmus-bruksela/kawa-koktajl-piwo/delirium-cafe-6606

 

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-05-2024 [20:48] - Kaczysta | Link:

Od lewej : 10 lat, 25 lat, dożywocie, 25 lat . Takich wyroków spodziewam się w sądzie w wolnej Polsce.
Bez prawa do wcześniejszego zwolnienia oczywiście

https://pbs.twimg.com/media/GNE7OWlXIAAlcba?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2024 [23:43] - Pers | Link:

@admin
Dziś pusciłes jakieś 15% moich komentarzy. Ja doskonale wiem że NB to odnoga hasbary ale na litość boską nie przesadzajcie...

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-05-2024 [07:46] - Tezeusz | Link:

@ Ruszkiewicz za twoje chamstwo ja bym ciebie wyjeb.... na zbity pysk z NB jak to zrobili na portalach  Salon 24. NEon 24 - z admina, Niepoprawni.pl za co ? a za to !
https://naszeblogi.pl/64030-ch...

Obrazek użytkownika sake3

09-05-2024 [08:40] - sake3 | Link:

@Pers......O,aż 15% komentarzy.Jak widzę pokochał pan NB miłością wielką acz nieodwzajemnioną sądząc ze słownych przepychanek.

Obrazek użytkownika Pers

09-05-2024 [09:06] - Pers | Link:

@sake
A pewnie że "pokochałem".
Takiego zestawu (biiiip) nigdzie nie znajdziesz:)

Obrazek użytkownika Mika

09-05-2024 [08:43] - Mika | Link:

Pers moje komentarze wszystkie wchodzą, nawet jak są niepoprawne. 

Co Ty tam piszesz, że masz taką niską skuteczność.

Obrazek użytkownika Pers

09-05-2024 [09:00] - Pers | Link:

@Mika
//Pers moje komentarze wszystkie wchodzą, nawet jak są niepoprawne. //

Bo twoje nie są cenz... ups "moderowane".
Ja tu jestem na specjalnych prawach, prawda @adminku? :)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-05-2024 [11:24] - Tezeusz | Link:

@Pers
Na specjalnych prawach onucy..a to tak..

Obrazek użytkownika Mika

09-05-2024 [20:09] - Mika | Link:

Pers
"Adminek" to mój ulubiony kolega. Widocznie Ciebie nie lubi i na pewno ma za co ..
Z "Adminkiem" się nie zadziera 😇 

Obrazek użytkownika Pers

09-05-2024 [22:38] - Pers | Link:

@Mika
//Z "Adminkiem" się nie zadziera 😇 //

Toteż nie zadzieram. 
Moje teksty są po prostu zbyt "wywrotowe" nawet jak na standardy strefy "wolnego" słowa. Taki widać dostał prikaz. Po co czytelnicy NB mają mieć rzetelną wiedzę jak można polegać na MSM?
Na przykład to co teraz piszą te media o konflikcie na Ukrainie ja pisałem już dwa lata temu. Zobacz choćby dzisiejszy tekst europosła. A zapewniam cię że nie jestem profetą. Jestem żywą "skazą" na wolności słowa. Może jakbym nauczył się takiego plugawego języka, którego używają tutaj niektórzy to miałbym większe szanse?

Obrazek użytkownika Es

09-05-2024 [15:07] - Es | Link:

Jedni do Brukseli  a inni siejąc grozę o nadchodzącej szybko  wojnie, kierunku jeszcze co prawda nie sprecyzowali, ale oświadczają, że jakby co to plecak mają przygotowany i innych namawiają do tego samego. Żeby nadążyć za nimi gdy drapaka będą dawać.

Obrazek użytkownika sake3

09-05-2024 [15:19] - sake3 | Link:

No właśnie,Tygrysek jest większym tchórzykiem niż pani Kopacz.Ona tylko postulowała aby w obliczu wojny zamknąć się z dziećmi na cztery spusty w domu.Ten już siedzi na przygotowanym plecaku gotowy do ucieczki.

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-05-2024 [19:33] - Kaczysta | Link:

W parlamencie przedrozbiorowym byli ludzie zdeprawowani, zastraszani, antypolacy z mniejszosci żydowskiej, ukraińskiej, litewskiej, białoruskiej.
Dziś rządzi Niemiec, który wśród wspołpracowników ma żydów, Ukrainców, Niemców i polakożerców.
Tusk skupia najgorsze mendy!

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-05-2024 [21:13] - Kaczysta | Link: