Marsz Suwerenności - bez trumny proszę!

Na stronie Polonia Christiana pojawiła się relacja z Marszu Suwerenności, który ponoć przeszedł ulicami Warszawy.
„My nie chcemy być w takiej Unii!”. Ulicami Warszawy przeszedł Marsz Suwerenności [ZDJĘCIA i WIDEO] 
Co ciekawe, nie widziałam żadnych zajawek telewizyjnych, że coś takiego się w W-wie działo. 
TV Republika przeniosła się nad Zalew Zegrzyński i więcej czasu było o uciążliwych komarach niż uciążliwych - dla rządu - ludzi na marszach. Kiedy obrzydliwa pani Lempart darła się i blokowała Trasę Łazienkowską - pokazywały to wszystkie media i musieliśmy to oglądać. 

Na obrazkach z marszu zobaczyłam znowu drewnianą trumnę. Nie wiem jaka to organizacja wybrała się na marsz z trumną? Kiedyś ten nietrafiony rekwizyt nosiła Liga Obrony Suwerenności.
Umieściłam pod linkowanym tekstem komentarz, który jeszcze się nie pojawił. Gdyby się nie pojawił także później, skopiowałam go poniżej:

Kiedy widzę na różnych patriotycznych marszach chłopców z trumną mam zawsze jednoznaczną reakcję: zwariowali, nie maja pojęcia jak ludzie mogą na to zareagować. Oczywiście rozumiem intencje, żeby wstrząsnąć sumieniem Polaków, zszokować widzów, ostrzec. 
Chłopcy - od lat! - nie rozumieją zupełnie, że pokaz niesienia pustej trumny może wywołać akurat odwrotny skutek do zamierzonego: ludzie potraktują niosących jako grabarzy, łapiduchów, ludzi nieodpowiedzialnych, mieszających osobiste tragedie z ulicznym wygłupem, bo przecież nikt o zdrowych zmysłach nie nosi trumny bez potrzeby, nie drażni losu, nie narusza świętego spokoju świata zmarłych. 
Musicie znaleźć inne metody ekspresji: życiowe, perspektywiczne, rozwojowe! Za tymi, którzy niosą na czele trumnę NIKT NIE PÓJDZIE! Za taką trumną oznaczającą Polskę (?) mogą pójść z radością tylko nasi wrogowie. 
Niosący trumnę mają maski Trzaskowskiego i Morawieckiego. Nie widzę napisu na trumnie, więc nikt poza uczestnikami marszu nie wie o co chodzi. 
Lepiej byłoby zdrajców wsadzić do trumny i wyrzucić na śmietnik historii, a nie Polskę. 
Poza tym, że pomysł z trumną jest chybiony, jest również nieskuteczny.
Co byłoby skuteczne? Wielki plakat z kopią zawiadomienia do Trybunału Stanu o podejrzeniu zdrady stanu przez tych, co usiłują zlikwidować Polskę. Przypuszczam, że do zwiezienia wszystkich podejrzanych mało byłby jeden autobus. Może pociąg?

Co zaś do trumny, to i tak każdy zdrajca w końcu w niej wyląduje ...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-05-2024 [06:17] - NASZ_HENRY | Link:

  
Medialne manipulacje i przemilczenia są chlebem powszednim dla tych z lewa i dla tych z prawa. Ale u kłamstwa i kaczuszki są krótkie nóżki🌹
 

 

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

02-05-2024 [06:24] - SilentiumUniversi | Link:

Po punkcie dla Aliny, NB, Do rzeczy i Tysola. Kompromitacja Republiki. Rzeczywiście, jakby nic nie mówili i pokazywali. Ale cały czas ich nie oglądałem. A jak Trwam?

Obrazek użytkownika Marek Michalski

02-05-2024 [07:36] - Marek Michalski | Link:

"pomysł z trumną jest chybiony, jest również nieskuteczny"
Skoro został ocenzurowany to chyba jednak uznano, że zostanie odczytany trafnie, podobnie jak przez Panią.
Przede wszystkim dziękuję za informację.
Pełna zgoda, że lista zdrajców jest długa, bo długi jest pociąg do zdrady.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-05-2024 [08:18] - Tezeusz | Link:

jaka trumna ? Jest przecież tak pięknie tak kolorowo, facet rodzi dzieci, panie sa po tabletkach PO i szukają mózgu PO ale za to z gwiazdkami, paliwo na stacjach kapie za 5.19 zl ale 1/2 litra po 1/ litrze, emerytury po 67 roku życia - a może po 76, akademiki za 1 zł - ławka w parku, Stolica w Berlinie, gówno warszawskie zamiast żródlanej, kwota wolna od podatku ? ej to były żarty ?, ale za to zamiast biało czerwonej mamy tęczę taką piękną śmierdzącą i zamaist mózgu pizza.... Brawo ! Ubogacenie wkrótce niektóre panie te lewackie już są całe gotowe....

Obrazek użytkownika sake3

02-05-2024 [10:32] - sake3 | Link:

Alina@Warszawa....Może dlatego przemilczano,bo organizatorem była Młodzież Wszechpolska..

Obrazek użytkownika spike

02-05-2024 [14:19] - spike | Link:

-"Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia."

Przyznam, że pierwszy raz spotykam się z taką interpretacją symbolu trumny w podobnych marszach, jakoś większość ludzi wie co to oznacza. Jeżeli się nie mylę, to symbolizująca pewne zagrożenia trumna była od dość dawna stosowana, nawet za czasów Solidarności, a ostatnio rolnicy wykorzystali ten symbol trumny jako "pogrzeb rolnictwa".
Dawno temu podczas podobnego marszu wykorzystano kukłę Wałęsy, którą potem spalono, za ten pomysł Bolek oskarżał Kaczyńskiego, mimo dowiedzenia, że to nieprawda, dalej to powielał jak i pozostali POlszewicy, nie zmienił to nawet fakt, że sam inicjator tej kukły się ujawnił i wyjaśnił, że Kaczyński nie miał o tym pojęcia, bo kukła została dostarczona już w trakcie marszu.

PS. przy okazji, trumna jako symbol pogrzebu Polski, jaki może nastąpić, nie podoba się Alinie, ale jak wyraziłem swoją negatywną opinię o sposobie protestu Brauna przeciw paleniu świec chanukowych w sejmie, która zgasił gaśnicą proszkową, to mi odmówiłaś prawa do mojego zdania, mimo że nie potępiłem samego sprzeciwu, a jego realizację.

Obecnie mamy kolejną aferę, ktoś miał zamiar podpalić synagogę, złapali domniemanego złoczyńcę, nastolatka chyba 16 lat, wg prawa grozi mu za to do 10 lat odsiadki.
Za próby dewastacji kościołów katolickich nikt nie został ukarany, a wręcz przeciwnie, ukarano obrońcę.

Słyszałem wypowiedź naczelnego rabina Schudricha, który wypowiadał się przy okazji o getcie warszawskim, kłamiąc w żywe oczy, jak to mają wyssane z mlekiem matki, sugerując, że getto miało wyodrębnić i odizolować żydów od reszty, w tym kontekście jako ktoś gorszy.

Kłamstwo Schudricha i nie tylko jego, polega na tym, że getto powstało z inicjatywy żydów i za żydowskie pieniądze, że to oni chcieli się odizolować od Polaków, nie chcąc z Polską cokolwiek wspólnego, tylko się przeliczyli, konszachty z Szatanem zawsze się tak kończą,
co dowiodła dr Kurek, przedstawiają fakty i dokumenty.

Obrazek użytkownika juur

02-05-2024 [15:38] - juur | Link:

Nie było informacji o marszu nawet w TV Republika?
Chanukowa koalicja i suwerenność poza ich kontrolą?
Dobry żart.