Gryzonie imperatora Putina przegryzły drogą tamę i...

... zalały całe osiedla domków jednorodzinnych - parterowe zostały zalane tak, że widać tylko wyższą część dachów.
Bobry w Rosji przegryzły tamę i zalały region. 
Taki filmik wyskoczył mi, kiedy zajrzałam na YT.
Warto to spokojnie obejrzeć. Bardzo współczuję ludziom, którzy stracili dorobek życia, którzy nie dość, że zostali wprowadzeni w błąd, co do bezpieczeństwa terenu, na którym dostali działki budowlane i dostali pozwolenia budowlane, to jeszcze po tragedii są traktowani jak idioci. Bowiem ci sami urzędnicy, którzy zapewniali o jakości i bezpieczeństwie tamy, teraz ustalili odszkodowania na poziomie kilku procent wartości domów i zmienili zdanie co do bezpieczeństwa budowli o 180o. 
Taki sam poziom urzędników mamy teraz w Polsce. Bajer, wyprowadzanie pieniędzy, malwersacje i jednoczesne pisanie prawa, które zapewni zupełną bezkarność. Przy okazji medialna akcja odmóżdżania.
Niestety zalani Rosjanie odzyskali swoje mózgi dopiero teraz, w dość drastyczny sposób. Mam nadzieję, że wyborcy PO, 3 Drogi i całego tego lewactwa odzyskają swoje mózgi wcześniej, zanim podobne katastrofy pojawią się u nas.

Przypominam tylko nieśmiało, czym zaczęły się poprzednie rządy Donalda T:
- polski geolog został zamordowany, natychmiast po tym jak Donald T publicznie ogłosił, że Polska nie będzie płacić żadnych okupów ...
- 20 stycznia 2009 katastrofa samolotu CASA w Mirosłwcu i śmierć 20 żołnierzy związanych z lotnictwem
- 10 kwietnia 2010 zamach w Smoleńsku i śmierć 96 osób z prezydentem Polski
- smuga zbrodni wykonanych przez "seryjnych samobójców", którzy usunęli z naszego życia publicznego kilkanaście osób związanych z zamachem.

Twórcy filmu "Reset" dotarli do informacji, że oficerowie FSB bywali w siedzibie naszej agencji wywiadu za rządów Tuska, ale nie wiadomo po co i na czyje polecenie, bo nie ma żadnych protokołów, ani notatek z tych spotkań. W sumie to chyba nikt nie sporządza protokołów ze zbrodni, które zleca, ani tych co zostały wykonane...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika r102

14-04-2024 [14:26] - r102 | Link:

Komentując wydarzenia związane z uszkodzeniami budowli hydrotechnicznych - chodzi nie tyle może o panią Alinę co o tego przygłupa z Youtuba - wypadałoby odróżniać tamę od wału przeciwpowodziowego chyba ???

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

15-04-2024 [00:13] - Alina@Warszawa | Link:

Serwisy informacyjne w różnych telewizjach też mówiły o tamie, więc nie wnikałam w szczegóły techniczne - sądzę, że Pańska uwaga jest słuszna (po obrazku z przerwanym wałem). 
Imperium, które chce rządzić światem, naszym światem też, nie potrafi poradzić sobie z gryzoniami. W dodatku zostały zalane nowe komfortowe domy zapewne wybudowane za drogie kredyty. Ciekawe, ile takich domów można kupić za jeden pocisk hipersoniczny? To jest pytanie egzystencjalne dla współczesnych Rosjan.