Czarne wyborcze anegdoty

Mój znajomy, człowiek niezwykle spokojny i tolerancyjny, podczas głosowania w ostatnich wyborach, miał "bliskie spotkanie drugiego stopnia". Wszedł do lokalu wyborczego z żoną i synkiem na rękach. Podszedł do stolika z Dowodem i poprosił o karty do głosowania. Malec odwrócił się w stronę stolika i z uśmiechem pokazał paluszkiem na jednego z członków komisji i głośno powiedział: Tatusiu zobacz, to nasz murzynek Bambo! 

Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
Czarną ma skórę ten nasz koleżka.
Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej Pierwszej czytank
i.

Tata zaskoczony, uśmiechnął się i przytulił malca, szepcząc mu na ucho że to nie ten. Natomiast w członka komisji chyba grom trzasnął, bo poderwał się z krzesła krzycząc prawie po polsku: Co to ma znaczyć?! Ja nie jestem jakiś murzyn Bambo! Znajomy popatrzył najpierw na prawie już płaczącego syna, potem gniewnym wzrokiem na murzyna i ostro odpowiedział: Siad i do roboty, i nie strasz mi dziecka bo nie zdzierżę! W to wszystko wmieszał się szef komisji i wytłumaczył cytując wiersz, o czym malec mówił. Murzyn się uśmiechnął i przeprosił. Chciał pogłaskać malca, ale ten w krzyk - chyba przestał lubić nie tylko Bambo, ale i ten wiersz Tuwima. Śpieszcie się czytać Tuwima, podobno ma być wciągnięty na indeks, a to opisane zdarzenie, będzie głównym dowodem oskarżenia.

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

14-04-2024 [13:14] - SilentiumUniversi | Link:

Gdzieś w okolicy rewolucji francuskiej światli racjonaliści zaczęli tłumaczyć nam, że nauka dowodzi, że Murzyni, Żydzi itp. to rodzaj małp. Obecnie światłe białasy uczyniły znaczny krok naprzód i dalej nam tłumaczą, że za wszystkie nieszczęścia świata odpowiadają właśnie białasy (z wyłączeniem autorów tej opinii). Byłaby to komedia, gdyby nie los tych wykluczonych i góry poprawnie politycznych trupów 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-04-2024 [17:06] - Imć Waszeć | Link:

Czyli trzeba im przyznać, że są konsekwentni, bowiem nadal nie uwzględniają małp ;)

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

14-04-2024 [17:22] - SilentiumUniversi | Link:

Jednocześnie twierdzą, że chronią zwierzęta, czyli nie uznają teorii ewolucji 😁

Obrazek użytkownika r102

14-04-2024 [14:32] - r102 | Link:

W normalnym kraju sąsiad już by pierdział w pasiaki za mowę nienawiści !!!

Obrazek użytkownika Ijontichy

14-04-2024 [14:45] - Ijontichy | Link:

Lata 80-te jedziemy z córunia do ZOO,niedziela rano,koło akademików Politechniki wsiada murzyn i staje koło wózka córuni.
Córuni oczy stają sie coraz większe...wpatruje się w murzyna...i nagle na cały autobus, głosem przerażonyn pyta: TATO!!! TO JEST DIABEŁ???
Ryk w autobusie,ja dostałem "ataku kaszlu" łzy mi płyną,ale mama stanęła na poziomie i powiada: NIE CÓRUŚ,TO TAKI CZARNY PAN,KTÓRY PRZEJACHAŁ Z AFRYKI SIĘ UCZYĆ.
TAM SZYSCY MAJA TAKI KOLOR SKÓRY.
Diabeł sam się sie śmial do rozpuku :-))