Ja Ciebie nadal kochałam

Wiesz Mamo...
Nie zdążyłam mieć planów
Tak!
Chciałam żyć!
Jak inne dzieci
Kiedy mnie zabiłaś...
Gdy ten okropny przedmiot wyrywał moje rączki,
A później nóżki
Ja Ciebie nadal kochałam

Mamo

Dźwięk Twojego serca
Do końca dawał nadzieję
Że jednak mi darujesz

Czym zawiniłam
 Mamo?

Autor wiersza;
Reti (Adam Bajcy)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zofia

12-04-2024 [10:38] - Zofia | Link:

Czyta się to przez łzy ale czy odczłowieczeni osobnicy coś z tego zrozumieją? Tyle już słów padło o zabijaniu nienarodzonych dzieci może ten wiersz z pozycji zabijanego dziecka wzruszy  sumienia? 

Obrazek użytkownika spike

12-04-2024 [11:11] - spike | Link:

Z życiorysu lekarza aborcjonalisty.

Pewien lekarz z USA, pracował w klinice aborcyjnej.
Pewnego dnia miał wypadek, zapadł w śpiączkę, po dłuższym czasie wybudził się, opowiadał co go spotkało, będąc w tym stanie.
Znalazł się w pięknym, kwitnącym sadzie, idzie ale nikogo nie widzi, a usłyszał radosne głosy rozbawionych dzieci, chciał do nich podejść, ale wszystkie uciekały od niego, nie rozumiał dlaczego.
W pewnym momencie zauważył zbliżającego się sędziwego starca, miał siwe długie włosy i brodę, ubrany w białą togę, podszedł do niego i spytał o dzieci, starzec odrzekł, że to są dzieci nienarodzone, którym on uniemożliwił przyjście na świat, a uciekają od niego, bo wiedzą kim jest i co robił, zapytany kim jest, odpowiedział że Piotrem.
Lekarz wyzdrowiał, ale przestał pracować w klinie aborcyjnej, zaczął prowadzić kampanię i pomoc matkom, by rodziły dzieci, napisał wiele książek, jeździ po całym kraju, walcząc z aborcją.

Obrazek użytkownika spike

12-04-2024 [11:26] - spike | Link:

Jeszcze opowieść z pogranicza zaświatów.
Oglądałem dok. o opuszczonych domach, w programie był wyróżniony jeden, dość wyjątkowy.
Pewien dom, dość duży, był b.ładny, ale obecnie niszczejący. Ekipa programu zainteresowała się dlaczego przez dziesiątki lat, nikt w nim nie zamieszkał. Zaczęli szukać informacji i znaleźli, że były próby sprzedaży domu, nawet był kilka razy sprzedany, ale wszyscy się wycofywali z kupna. okazało się, że dom jest nawiedzony i to przez wyjątkowo wredny byt.
Zaproszono do tego domu medium i co się okazało, w tym domu mieszkał zamożny lekarz, który głównie trudnił się wykonywał aborcję.
Okazuje się, że to on dręczył potencjalnych mieszkańców tego domu, do tego stopnia, że czuli zagrożenie swego życia, okazało się, że w tym domu są też dusze nienarodzonych dzieci, które on tam więzi, nie pozwalając im iść do "światła", one ciągle przed nim uciekają.
Siła tego złego ducha była tak duża, że nie można było go przepędzić, w tym domu nikt nie zamieszka.

PS. Pewien ksiądz w Austrii, codziennie przychodził pod klinikę aborcyjną, nie mówił i nie robił, stał tylko przed wejściem i się modlił.
Po pewnym czasie ilość aborcji tak spadła, że klinikę zamknięto.

Dlaczego w mediach nie pokazuje się, jak wygląda abortowane 12 tyg. dziecko.
Dodam, że in vitro, niby dające życie, ale kosztem innych już poczetych, średnio dwoje do czworo zarodków jest abortowane z łona matki.

Obrazek użytkownika Ryan

12-04-2024 [14:29] - Ryan | Link:

Przez osiem lat patrzyliśmy, przecierając oczy że zdumienia, na zmieniającą się Polskę, na dzieci wyjeżdżające ne wakacje, na zwykłych ludzi, którzy odzyskali godność. Chcieliśmy stać się częścią tej zmiany i wychować w Polsce dzieci.
Potem przyszedł Tusk z Lewicą i wszystko rozpierdolili.

Obrazek użytkownika spike

12-04-2024 [17:51] - spike | Link:

a czego można się spodziewać po ćpunie, pijaku i który leje żonę i dzieci.

Obrazek użytkownika Kaczysta

12-04-2024 [20:09] - Kaczysta | Link:

Aborcja to morderstwo!
Z każdego punktu widzenia, etycznego, moralnego, naukowego, medycznego, religijnego, kulturowego. Żadne kłamstwo ani zakłamanie, zniewolenie czy zakrzyczenie, nie zmienią prawdy ani zagłuszą sumienia matki i ojca dziecka zabitego.

Obrazek użytkownika spike

13-04-2024 [13:12] - spike | Link:

W którymś stanie USA, wprowadzono prawo antyaborcyjne sprzed 160 lat !
jest ono maksymalnie restrykcyjne, aborcja tylko dla ratowania życia kobiety, albo gwałt,
prezydent Bidet chrześcijanin jest załamany !

Obrazek użytkownika spike

12-04-2024 [18:01] - spike | Link:

Tak mi się przypomniało, kilka lat temu, w TVN24 " w szkle kontaktowym", produkowała się, nieżyjąca już p.Czubaszek, była rozmowa o aborcji, wtedy chwaliła się, że sama dokonała kilka.
Mogła urodzić, oddać tym, co pragną i kochają dzieci.

Jaki efekt, zmarła bezdzietna w samotności - na wieki.

Obrazek użytkownika Kaczysta

12-04-2024 [18:44] - Kaczysta | Link:

Olewam tę 1140 gównoburzę aborcyjną. Prezydent i tak zawetuje każdego lewackiego potworka. Zabijanie dla widzimisię jest niekonstytucyjne i nieakceptowalne moralnie. Ponadto jest jasne, że ta hucpa to przykrywka dla nieróbstwa tej władzy i nadchodzących wyzwań.