I co Wy goje na to?

Ambasador Izraela w Polsce Yacov Livne:

Skrajna prawica i lewica w Polsce oskarżają Izrael o umyślne morderstwo we wczorajszym ataku, w skutek którego śmierć ponieśli członkowie organizacji humanitarnej, w tym obywatel Polski. Wicemarszałek Sejmu i lider Konfederacji Krzysztof Bosak twierdzi, że Izrael popełnia „zbrodnie wojenne” i terroryzuje organizacje humanitarne, aby zagłodzić Palestyńczyków. To ten sam Bosak, który do dziś nie zgodził się potępić masakry dokonanej przez Hamas 7 października i którego partyjny kolega, prawicowy ekstremista, zgasił gaśnicą chanukową menorę, którą zapaliliśmy w parlamencie w Warszawie. Wniosek: antysemici zawsze pozostaną antysemitami, a Izrael pozostanie demokratycznym Państwem Żydowskim, które walczy o swoje prawo do istnienia. Również dla dobra całego świata zachodniego.

Macie wredne antysemity jakieś pytania?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [19:52] - spike | Link:

Izrael od początku swego tam bezprawnego istnienia, popełnia zbrodnie wojenne, mieli dobrych nauczycieli, z którymi kolaborowali i kolaborują a i sami chętnie maczali w tym palce, czasy powojennej Polski, zbrodnicza formacja UB.

Obrazek użytkownika Ryan

02-04-2024 [20:07] - Ryan | Link:

Ambasador  Rosji wezwany do MSZ olewa Skorskiego to i nie przychodzi, państwo Izrael morduje Polaka a Sikorski "PROSI" ambasadora Izraela o wyjaśnienia.
Faktycznie zaczynają się z nami liczyć na świecie po 13 grudnia 2023.

Obrazek użytkownika juur

02-04-2024 [20:49] - juur | Link:

Chanukowa koalicja ponad wszysko…

Obrazek użytkownika RinoCeronte

02-04-2024 [20:55] - RinoCeronte | Link:

Jednym słowem "zło dobrem zwyciężają" z tym, że nie na pewno...

Obrazek użytkownika Ryan

02-04-2024 [21:04] - Ryan | Link:

Jakim trzeba być bałwanem, a może po prostu człowiekiem złej woli, aby trzykrotnie, czyli nie przez pomyłkę, zaatakować konwój wiozący żywność i leki Palestyńczykom w potrzebie. Nagarbią sobie Żydzi nagrabią, a potem będą jęczeć, że antysemityzm się wzmaga

Obrazek użytkownika RinoCeronte

02-04-2024 [21:27] - RinoCeronte | Link:

To nie głupota to cynizm!

Obrazek użytkownika sake3

02-04-2024 [20:51] - sake3 | Link:

Ambsador Izraela w Polsce zawsze odznaczł sie wrogością wobec Polski.Teraz też błysnął wyzywaniem Polaków od antysemitów. Lekko,wręcz zdawkowo potraktował zabójstwo wolontariuszy,dobrze że chociaż raczył złożyć kondolencje przerażonemu Sikorskiemu,To chyba jakiś syndrom Marka Porcjusza Katona.który w każdym przemówieniu żądał zniszczenia Kartaginy.a Izrael w każdej sytuacji ryczy o polskim antysemityzmie. Czy tego ambasadorka osmielił się Sikorski wezwać na dywanik i nakazał opuszczenie Polski?

Obrazek użytkownika Ryan

02-04-2024 [21:07] - Ryan | Link:

Zginął dobry człowiek. Taki,dla którego narodowość była nieważna, liczył się pokój i pomoc drugiemu człowiekowi w potrzebie, głodnemu, nieszczęśliwemu. Damian,który został zaatakowany wraz z innymi wolontariuszami i zabity,akurat nie popierał zachowania posła Brauna

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

02-04-2024 [21:38] - Alina@Warszawa | Link:

Może ten tragiczny wypadek przyczyni się do innego postrzegania rzeczywistości. Żeby bardziej szanować własne życie, własną nację, własną rodzinę i pomagając innym nie narażać siebie i swoich na niepotrzebną śmierć.
Nieżywy człowiek nikomu już nie pomoże, a jego śmierć różni politycy, dziennikarze i właściciele mediów zamienią na pieniądze dla siebie.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2024 [12:48] - rolnik z mazur | Link:

@ sake
To niedobra tak myśleć a już pisać to aj waj gewalt.Jak szabesgoj Sikorski może wezwać na dywanik namiestnika na Polin? 

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2024 [13:10] - sake3 | Link:

@Rolnik z Mazur.....To juz pomarzyć nie mozna panie rolniku?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2024 [13:15] - rolnik z mazur | Link:

@ sake
Można pomarzyć a nawet trzeba. Można też zrobić groźną minę i groźnie pomachać palcem w bucie.

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2024 [13:34] - sake3 | Link:

@Rolnik z Mazur.....Słysząc jak miota się ambasador Yakov Livne wyzywający Polaków od antysemitów to myślę ze nawet kiwanie palcem w bucie niedozwolone w Polin więc chyba tylko marzenia pozostają. I współczucie,ze teraz Palestyńczycy zginą z głodu,bo organizacje humanitarne w sytuacji kiedy stały się celem ostrzału wycofały się z dostaw żywności dla ludzi skazanych na zagładę. 

Obrazek użytkownika mjk1

03-04-2024 [14:46] - mjk1 | Link:

@ Mazur.
Palca w bucie nie widać, ale groźne spojrzenie na bank zostanie uznane za antysemickie. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2024 [18:50] - rolnik z mazur | Link:

@mjk1
czy w takim razie szabesgoj Sikorski może reprezentować polski interes skoro jego żona Jabłońska ( Applebaum ) i jego dzieci są Żydami? 
Proste pytanie. Czy ryba złapana na oścień ma coś do gadania?

Obrazek użytkownika paparazzi

03-04-2024 [19:47] - paparazzi | Link:

Sake , a co Radek powie żonie, no co? Jest w imadle, no może tylko jego cześć której i tak nie ma.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-04-2024 [22:02] - Tomaszek | Link:

Kwaq
Kiedyś miałeś zakaz żydobanderowcom znieniłeś na żydosowietów . To teraz co ? Demokraci izraelscy ? Chuj z twoimi zbójami  . Ludzi kurwa zabijają , polują na nich skurwiele . Cytujesz tu jakiegoś litwaka jak Ruszkiewicz ruskich . 
Fuj. Błeee .
Żyg

Obrazek użytkownika Ryan

02-04-2024 [22:13] - Ryan | Link:

Zamordowany został obywatel Polski Damian Soból, nie tylko obywatel Polski, ale też człowiek o wielkim sercu, dostarczający pożywienie głodującym.
Tymczasem konto Tuska brutalnie milczy.
Ostatni wpis sprzed 2 dni traktuje, jak zwykle, o PJK.

GDZIE JESTEŚ, parchata ruda kurwo?

Obrazek użytkownika Kaczysta

03-04-2024 [06:37] - Kaczysta | Link:

Radek Appelbaum Sik-Orski nie wezwie ambasadora Izraela w sprawie morderstwa jakiego Żydzi dopuścili się w Gazie tylko dlatego że się osrał że go potraktuje tak jak ambasador Rosji i nie przyjdzie

Obrazek użytkownika Jabe

03-04-2024 [08:49] - Jabe | Link:

A kto pana Sikorskiego do polityki wy­windował?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2024 [09:19] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
//A kto pana Sikorskiego do polityki wy­windował?//
Mocodawcy i inspiratorzy takich ludzi jak: Sikorski, Kluzikowa czy "Misiejk" Kamiński, ujawnili się dopiero po zbrodni smoleńskiej. I gdzie ta sitwa dzisiaj jest? Wszyscy są rympałami!

Obrazek użytkownika Kaczysta

03-04-2024 [07:40] - Kaczysta | Link:

Ryan
Nie spałem całą noc, bo szukałem w słowniku jak piszemy "Tusk". Przez "h", czy "ch".
Wie ktoś?

Obrazek użytkownika spike

04-04-2024 [21:21] - spike | Link:

Przez ch i u otwarte.

Mam tekst mówiący, że Tusk to nazwisko żydowskie, żydzi o tym nazwisku mieszkali na wschodzie Polski, prawdopodobnie przeszli na ewangelicyzm, co jest częstą praktyką.

Obrazek użytkownika Maverick

03-04-2024 [06:14] - Maverick | Link:

Komuniści inspirowani poprzez onuce chazarskie przejmują Amerykę, zamykanie małych farm, czy zajmowanie domów poprzez obcych mających większe prawa od właściciela to już codzienność. Czyli powoli gotowana żaba i subwersja Ameryki poprzez chazarów staje się rzeczywistością jak w czasie rewolucji październikowej.  Zobacz też jak w Nowym Jorku aresztują właścicieli domów. https://www.youtube.com/watch?...

A w Oregonie odbierają farmy:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-04-2024 [08:49] - Ijontichy | Link:

My goje na to: 
Z pełnym szacunkiem i zrozumieniem przyjęlismy życzenia od pary prezydenckiej: Pani Kornhaser i męża Pani Konhauser oraz całej diaspory w Polin!
Ty @kaczysta rusz kiepełe i nie nerwuj resztek Polaków!

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-04-2024 [10:56] - Ijontichy | Link:

My goje ci powiemy --szalom--...reszta jest milczeniem...spytaj w administracji...:-))

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-04-2024 [10:57] - Ijontichy | Link:

My goje ci powiemy --szalom--...reszta jest milczeniem...spytaj w administracji...:-))

Obrazek użytkownika Pers

03-04-2024 [15:53] - Pers | Link:

Coś qvaczek dla was:

"Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował dzisiaj w Kijowie, że Rosja planuje dodatkowo zmobilizować 300 tysięcy żołnierzy. - Ukraińska linia frontu może załamać się, a rosyjskie wojska mają szansę odnieść sukces na dowolnym kierunku, na którym zdecydują się na dużą ofensywę.

Portal "Politico" przekazał doniesienia o możliwości załamania się frontu ukraińskiego na podstawie rozmów z ukraińskimi oficerami wysokiej rangi, w szczególności tymi, którzy służyli na froncie do lutego, czyli w czasie, gdy naczelnym dowódcą Sił Zbrojnych Ukrainy był generał Wałerij Załużny. Obecnie funkcję tę pełni generał Ołeksandr Syrski.
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wprost ostrzega, że jeśli w Kongresie USA nie uda się podjąć decyzji w sprawie przekazania Kijowowi pomocy wojskowej o wartości 60 mld dolarów, ukraińskie wojska mogą stopniowo tracić terytoria pod naporem Rosjan. W ocenie głowy państwa zagrożone są nawet duże miasta. Smutna prawda jest jednak taka, że nawet jeśli Waszyngton udzieli wsparcia Kijowowi, nie musi ono okazać się wystarczające - ocenia Politico.
Jak podkreślono, poważne niepowodzenie Ukrainy na froncie, szczególnie podczas kampanii przed wyborami prezydenckimi w USA, zaplanowanymi na listopad, może zwiększyć presję na Kijów ze strony państw zachodnich, by Ukraina podjęła negocjacje pokojowe z Rosją. Według portalu taka sytuacja w oczywisty sposób faworyzowałaby Kreml, ponieważ Moskwa uzyskałaby możliwość wznowienia konfliktu w wybranym przez siebie momencie w przyszłości.
Wiele zależy od tego, gdzie dokładnie nastąpi rosyjska ofensywa, która rozpocznie się prawdopodobnie latem. Obecnie trudno to odgadnąć, bowiem najeźdźcy zintensyfikowali ataki przy pomocy pocisków rakietowych i dronów w wielu miejscach - od Charkowa i Sum na północy po Odessę na południu. Ryzyko przełamania linii frontu istnieje jednak właściwie wszędzie, ponieważ Rosjanie mają znaczną przewagę pod względem liczby żołnierzy i kierowanych bomb lotniczych - zauważyli ukraińscy wojskowi, wypowiadający się dla Politico pod warunkiem zachowania anonimowości.
Załużny nazywał to +wojną jednej szansy+. Mówiąc to, miał na myśli, że systemy uzbrojenia bardzo szybko stają się zbędne, bowiem są niezwłocznie zwalczane przez Rosjan. Przykładowo, z powodzeniem używaliśmy pocisków manewrujących Storm Shadow i SCALP (dostarczanych przez Wielką Brytanię i Francję), ale tylko przez krótki czas. Rosjanie zawsze się uczą. Nie dają nam drugiej szansy. I odnoszą w tym sukcesy"
- przyznał ukraiński wojskowy.

Ta "kacapska propaganda"  i "agitka" pochodzi z:
https://niezalezna.pl/swiat/uk...

@adminek i tak nie puści nawet tego bo to by świadczyło, że Pan Pers zawsze miał rację :)))))
 

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2024 [20:08] - sake3 | Link:

@Pers......No nareszcie odezwał się mój ulubiony rozmówca Stęskniony za NB a za mną najbardziej?.Gdzie to się było? I dlaczego agitka o Rosji na blogu o Izraelu?

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-04-2024 [06:33] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz pełna kultura od gówna...
https://naszeblogi.pl/64030-ch...

Obrazek użytkownika paparazzi

03-04-2024 [19:44] - paparazzi | Link:

 A policzyli semitow w Izraelu?