POLAK wolontariusz zamordowany przez państwo IZRAEL w Gazie

Dziś wiadomością dnia jest ta o śmierci Polaka wolontariusza organizacji humanitarnej, której samochody wiozące żywność dla głodujących Palestyńczyków zostały ostrzelane przez armię izraelską. Zginęło 7 osób (pokazują zakrwawione paszporty), w tym Polak, którego nazwiska jeszcze msz nie podaje. Rzecznik msz - kiedyś redaktor GW - powiedział, że ciała ofiar będą identyfikowane po przewiezieniu do Egiptu. Ten sam redaktor powiedział, że msz "będzie współpracowało z Izraelem". 
W serwisie informacyjnym jakiś inny redaktor użył słowa "poprosimy Izrael o wyjaśnienia" (!) 

I tu moje oburzenie sięgnęło szczytu. Bo oto kiedy Putin napada na Ukrainę i morduje Ukraińców cała UE stosuje bojkot Federacji Rosyjskiej, ustanawia embargo na rosyjskie towary i zamyka granice z Rosją. 
Kiedy Izrael morduje niewinnych ludzi w Gazie, kiedy morduje POLSKICH OBYWATELI - "polskie msz będzie współpracowało z Izraelem" - mordercą! 
Czy tylko ja mam problemy ze zrozumieniem tej logiki? Czy oto widzimy, że "polskie msz" to ekspozytura izraelskiego msz? 
Może czas najwyższy rozpirzyć to towarzycho na cztery strony, zakazać ludziom o izraelskim pochodzeniu sprawowania funkcji publicznych w Polsce. Zastosować natychmiastowe embargo na eksport i import z Izraelem, pozbawić polskiego obywatelstwa wszystkich, którzy mają obywatelstwo izraelskie. To na początek. Wygonić ambasadora Izraela z Polski. Znacjonalizować wszystko co ma jakieś związki z Izraelem, albo jest własnością obywateli Izraela. To na początek, ot taki dekret Bieruta tylko w stosunku do autorów dekretu. 

Izraelski nalot na Strefę Gazy. Nie żyje Polak 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika juur

02-04-2024 [11:54] - juur | Link:

Czy ktoś jeszcze nie rozumie co to jest "chanukowa koalicja"?

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [13:00] - spike | Link:

Potępić Izrael za tą wojnę należ, ONZ "pogroził paluszkiem", coś tam się domaga i na tym koniec, lobby izraelsko-żydowskie jest mocne, każdy kto wypomni ich zbrodnie, od razu wyzwany jest "antysemitą", a paradoksem jest, że ci żydzi nie mają nic wspólnego z Semitami, to oni mordują potomków Semitów.
Wracając do samej rzeczy, nie wiem jak ta pomoc była organizowana, czy np. było zawiadomienie władz Izraela o takiej pomocy, że będzie transport itd. nie jest istotne, że transport mógł być oznakowany, niemieccy bandyci też ostrzeliwali konwoje Czerwonego Krzyża, bo ci mordercy się będą wykręcać, że Hamas mógł się chronić w tym konwoju.
Przypomina mi się sprawa samolotu pasażerskiego zestrzelonego nad Ukrainą, wlecieli w przestrzeń, gdzie trwała wojna, więc posypały się sowieckie kłamstwa, że to pomyłka etc.
Przypomnieć należy, że polski klasztor sióstr zakonnych w Izraelu, też został ostrzelany, zginęło wiele niewinnych kobiet, w tym jedna siostra zakonna, też się tłumaczyli kłamstwami, to żydowska natura.
Celem Izraela, jest wykorzystanie pretekstu ataku Hamasu na Izrael, do eliminacji narodu palestyńskiego z ziem, które bezprawnie zajęli.
By zatrzymać izraelskie zbrodnie, potrzebna jest stanowcza reakcja USA, bez nich, Izrael długo nie pociągnie, są otoczeni samymi wrogami, którzy tylko czekają na okazję by się zemścić, a to nastąpi.

talmudowski Mein Kampf:
-"Musi być krwi przelewanie na świecie i podczas tego zamieszania odbierzemy zgubę naszą, za którą się teraz uganiamy. Podobnież, gdy woda mętna, wtenczas dobrze ryby łowić. Tak też, gdy się świat krwią zaleje, będziemy mogli ułowić rzecz, która do nas należy." "Skoro zejdzie zorza i poranek Abrahamowy, żadna władza nie pozostanie w ręku tych, którzy ją teraz posiadają".

Obrazek użytkownika juur

02-04-2024 [17:10] - juur | Link:

Admin walczy o co najmniej nominację na sukcesora Mysiej patrząc na ilość komentarzy.

Obrazek użytkownika sake3

02-04-2024 [17:56] - sake3 | Link:

Czy paniusia Engelking śmierć wolontariuszy uzna za metafizyczną? Przypuszczam że nie,wszak nie byli Żydami. To i tak dobrze że strona izraelska wprawdzie z opóźnieniem i niechętnie ale złozyła kondolencje co z dumą podkreślił Sikorski.

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [19:21] - spike | Link:

@sake
czy wolontariusze byli żydami nie wiemy, ale Palestyńczycy podobnie jak żydzi są obrzezani, wszak islam ma dużo wspólnego z Torą, powiem więcej, Jezusa uznają za Proroka, problem z chrześcijanami pojawił się w średniowieczu, stąd ta ich nienawiść.

Obecni żydzi, z żydami biblijnymi nie mają nic wspólnego, łączy ich tylko wiara w Jahwe, którego i tak nie słuchali i nie słuchają, Palestyńczycy są spadkobiercami żydów biblijnych, różni ich obecnie zmiana wiary na islam, musieli ją zmienić by przeżyć.
Żydzi biblijni. Hebrajczycy, mieli ciemną karnację skóry, by mieli inne nazwiska, niż ci obecni, zniemczone, albo podrobione na polskie.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

02-04-2024 [19:40] - Alina@Warszawa | Link:

Nowe okoliczności zabójstwa Polaka i innych wolontariuszy:
To nie był wypadek, to było polowanie. Nowe informacje na temat śmierci Polaka w Izraelu 
Oto fragment:
(...)
„Ci, którzy przeżyli [po pierwszym uderzeniu], wysiedli z uszkodzonego samochodu i przesiedli się do innego. Kilka sekund później w ich pojazd uderzył kolejny pocisk. Podjechał do nich trzeci samochód z konwoju z pomocą, przeniesiono do niego rannych, którzy przeżyli drugi atak, ale potem wystrzelono trzeci pocisk” – opisuje Avi Scharf z izraelskiego Haaretz.
Według Haaretz uzasadnieniem ataku na konwój miało być podejrzenie że w konwoju wraz z pracownikami WCK przemieszcza się terrorysta Hamasu.
Wszystko wskazuje więc na to, że wolontariusze, wśród których znalazł się Polak z Przemyśla, padli ofiarą zaplanowanego polowania, a nie wypadku.
Siły zbrojne Izraela najwyraźniej nie tylko wpisały śmierć cywili w ryzyko, ale zwyczajnie postanowił zniszczyć cele „na wszelki wypadek”, nie licząc się z życiem niewinnych wolontariuszy. Tak przynajmniej wygląda to w świetle informacji, które się pojawiają. Czy Izrael może zabić każdego, tylko dlatego, że obok niego rzekomo przebywa terrorysta?
Dziennik Haaretz donosi, że żadnego podejrzanego terrorysty nie było w konwoju wolontariuszy.

Obrazek użytkownika spike

02-04-2024 [19:46] - spike | Link:

Może czas najwyższy by ogłosić zbiórkę na drona dla Palestyńczyków, by mieli się czym bronić?

Obrazek użytkownika Ryan

02-04-2024 [20:51] - Ryan | Link:

Czy wiadomo już może jakiego odszkodowania będzie się domagał Izrael od rodzin pomordowanych?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

02-04-2024 [21:21] - Alina@Warszawa | Link:

Polak ofiarą ataku w Strefie Gazy. Wojciech Szewko: Było to zrobione z premedytacją 
(...)
- Według wstępnych ustaleń izraelskiej armii było to zrobione z premedytacją. Jest bardzo dokładny opis tego zdarzenia. Zabijano tych ludzi na raty - powiedział w programie "Gość Wydarzeń" dr Wojciech Szewko. 
 - Najpierw trafiono pierwszy samochód, wolontariusze ewakuowali się do drugiego pojazdu i poinformowali izraelską armię, że zostali zaatakowani, bo ten przejazd był z nimi uzgodniony. Następnie uderzył drugi pocisk, a potem jak rannych przeniesiono do trzeciego pojazdu, to wtedy dobito ich tych trzecim pociskiem - wyjaśnił. 
Ekspert komentując słowa premiera Netanjahu o "nieumyślnym trafieniu" stwierdził, że nie wierzy w jego słowa, bo "jest to chyba najbardziej niewiarygodna postać na całym świecie". - Zresztą chyba nawet w Izraelu nikt mu nie wierzy, więc tym bardziej dlaczego my mielibyśmy mu wierzyć? - zapytał. 
 - Pojawiły się też informacje, że do tego konwoju miał wsiąść jakiś uzbrojony członek Hamasu, ale nic takiego się nie zdarzyło - podkreślił. 

(...)

Oczywiście KAŻDY GOJ musi wierzyć w słowa byle żydowskiego zbrodniarza, bo inaczej wszyscy inni Żydzi zaczną wrzeszczeć, że tylko antysemici nie wierzą netanjahu! Proste? Mnie tylko dziwi, że to wciąż działa - vide bezczelność ambasadora Izraela w Polsce.