Strona Główna Naszych Blogów

Coś się ruszyło w tym temacie. Nowy układ SG oceniam na 8 w 10 punktowej sakali. Brakuje mi po prawej stronie kanału TV Republika umieszczonego tam na stałe. No chyba że technik chce tam zamieszczać reklamy czy plakaty różnych naszych akcji np."Wspieramy Wolne Media". Odradzam komercyjne reklamy - bo większość z nas włączy blokadę. Jednak TV Republika powinna mieć tu swoje miejsce i zamieszczać na NB swoje wpisy / notki / filmy / programy na żywo etc. Mielibyśmy wszystko pod ręką na jedno kliknięcie.

Męczyłam kiedyś śp. Jurka Targalskiego o nowe funkcjonalności dla blogerów. Zawsze miał kwaśną minę. Udało się z jednym: bloger może bez cenzury zamieszczać komentarze, a opcja zamieszczania sondy na blogu nie przeszła - szkoda. Oczywiście cenzor musi być, od tego jest Admin i Moderatorzy. Nie chcę aby zmiany NB poszły w kierunku S24 - to by zepchnęło blogerów w ciemny kąt i pewnie wielu z nas by odeszło. Politycy jak chcą być na NB zauważeni i docenieni, to nie mogą mieć przywilejów jak na S24. 

Mam jeszcze jeden pomysł: Ciekawe artykuły profesjonalistów z Niezależnej i GP powinny być dodawane przez Admina na SG jak notki blogerskie - byle nie za często, bo będziemy zazdrośni :) 

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-03-2024 [07:12] - NASZ_HENRY | Link:

 
 

Malowanie płotu zostało zakończone. Teraz czekam na porządki za płotem 😉
  

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-03-2024 [00:17] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Spokojnie, powolutku wszystko się poprawi. A pamiętasz jak opornie to szło ze śp. Jerzym Targalskim? Dobrze że teraz komuś się chce.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-03-2024 [07:16] - jazgdyni | Link:

@Ula Ujejska

Cześć Ula

Właśnie jestem w trakcie pisania o "Imperium Sakiewicza". Chodzi mi głównie o TV Republika. Lecz uwagi o Nasze Blogi też mam. Nie łatwo znaleźć, kto teraz jest szefem NB. Wychodzi mi, że pani redaktor Kasia.

Uściski

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-03-2024 [00:12] - Ula Ujejska | Link:

Cześć Janusz
Republika  i ogólnie Strefa Wolnego Słowa, potrzebuje reklamy w sieci. Już poprosiłam Admina o banery, ale każda notka nawet krytyczna, także spełni swoje zadanie. Tylko proszę, Panią Kasię nie łącz z Ujejską. Od czasów strony KPPiS gdzie byłam jednym z adminów, unikam jak ognia takich powiązań. Dzisiaj wspieram Wolne Media nie tylko słowem gdzie tylko mogę, ale nic więcej.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Jan1797

23-03-2024 [10:42] - Jan1797 | Link:

Jest dobrze;)
Gdyby jeszcze zagęścić wpisy na głównej. Nie jeden raz czytam i komentuję po miesiącu.
EzE chyba nie uraziłem? I gdzie jest Ptr?

Obrazek użytkownika admin

23-03-2024 [19:54] - admin | Link:

@Jan1797 Ja zdejmuję wpisy, które nie cieszą się duża popularnością żeby inne mogły powisieć na SG dłużej. Ale można przeglądać wszystkie.
Tu masz wszystkie wpisy chronologicznie:

https://naszeblogi.pl/archiwum

Klikasz  "OSTATNIE" z górnego menu.

Można oczywiście przegladać wpisy tylko wybranych blogerów

Obrazek użytkownika Jan1797

24-03-2024 [11:48] - Jan1797 | Link:

https://naszeblogi.pl/archiwum
Klikasz  "OSTATNIE" z górnego menu.
Można oczywiście przeglądać wpisy tylko wybranych blogerów
@admin ,
Super, Jak mi to umknęło? Nie wiem
Dzięki, 
Znajomi wracają do konkretnych dat, będą zadowoleni:))
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-03-2024 [12:13] - jazgdyni | Link:

@admin

Chyba przeginacie z tym nasycaniem reklamom. Jak mały dzieciak który dorwał się do sklepu z lizakami.
Interes trzeba robić. Ale to blogerzy decydują, że ludzie tu przychodzą.
Będziecie wycinać obszar blogerów to i reklamodawcy pójdą tam, gdzie bardziej kumają media.

Obrazek użytkownika admin

24-03-2024 [18:32] - admin | Link:

@JzG Na reklamy nie mam wpływu. Też mnie to razi. Pokawiają mi się nawet w trakcie moderacji(!) między podglądem a zapisaniem, więc pociesz się, że mam gorzej. Ale będę pisał do admina adminów w tej sprawie, bo reklama po każdym akapicie to przegięcie. Choć to niestety standard na portalach. Niechlubny ale standard.

PS. AdBlock i po sprawie

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

23-03-2024 [20:16] - Edeldreda z Ely | Link:

@Jan1797
Chociaż test CAPTCHA dowiódł, że jestem człowiekiem, to urazić mnie nie tak znowu łatwo ;-) 
Pozostaję z szacunkiem i sympatią :-) 
 

Obrazek użytkownika Jan1797

24-03-2024 [11:59] - Jan1797 | Link:

Cieszę się,
Wczoraj wróciłem do winylu, choć przyczyna smutna, to jednak mądre; "spróbujemy nalewki z dzikiej róży, porzeczki...na smak" https://www.youtube.com/watch?...
Serdeczny jak zawsze ;)

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

24-03-2024 [14:14] - Edeldreda z Ely | Link:

Dziękuję, wysłuchałam. 
Zgoda, poza jednym - jeśli głóg, to tylko ten przy drodze na Méséglise :)
 

Obrazek użytkownika admin

23-03-2024 [16:00] - admin | Link:

@Ula - Materiały wideo są już praktycznie tylko z TVR. VOD GP jakby zamarło od początku roku, bo chyba właśnie wszystkie siły poszły w TVR. Więc to logo VOD GP jest w zasadzie umowne. Ale może warto zmienić na TVR, pomyślimy

Obrazek użytkownika admin

23-03-2024 [19:04] - admin | Link:

Dodałem Republikę (:

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-03-2024 [00:04] - Ula Ujejska | Link:

Admin
Dzięki. To może załatwisz jeszcze jedno: Ten baner Republiki odsyłający na YT mogłabym wklejać na blogu. Tylko trzeba go przerobić, a ja nie wiem jak. Podobnie z Niezależną i NB. Wielu ludzi poszukuje takich banerów.

PS. Dodawanie przez blogera dwóch czy więcej notek - jedna za drugą, uważam w obecnej sytuacji za niegrzeczne i wprost, za nachalną autoreklamę. Pamiętam czasy Targalskiego, kiedy się prosił blogerów o chciaż jedną notkę na tydzień 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-03-2024 [12:16] - jazgdyni | Link:

Ula

a może to zostawić profesjonalistom. Wiem, że Prezes to dusigrosz, ale w końcu ma być na poziomie, a nie amatorskie radio "Uhaha".

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [08:13] - Ula Ujejska | Link:

Janusz
10 lat czekałam żeby cokolwiek się ruszyło. Od śp. Targalskiego słyszałam tylko: kasa misiu kasa, której nie ma. Myślę że dzisiaj red. Sakiewicz rozumie że jesteśmy jedną z nielicznych wysp w sieci  dla patriotów i warto tu zainwestować parę groszy. A nasz Admin nie zasypia gruszek w popiele. I doskonale rozumie, że na każdej takiej wysepce, wszystko ze Strefy powinno być dostępne na jedno kliknięcie. 

Obrazek użytkownika admin

24-03-2024 [18:36] - admin | Link:

@Ula O notkach jedna po drugiej wiele razy prosiłem żeby nie puszczać. Markowi Michalskiemu trzeba jeszcze powiedzieć bo nowy.

A jaki ten baner Republiki byś chciała? Chodzi o jakąś konkretną wielkość?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [08:03] - Ula Ujejska | Link:

Admin
Jak dasz radę to bym chciała baner Republiki z odsyłaczem na YT wielkości jak ten w mojej notce TUTAJ

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-03-2024 [12:14] - jazgdyni | Link:

Kaśka kazała ostro działać? Jak zobaczy rezultaty to poznacie jej ciemną stronę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-03-2024 [08:27] - Ula Ujejska | Link:

Janusz
Początki zawsze są trudne - trzeba cierpliwości. Pamiętam co tu było 10 lat temu a co jest dzisiaj. Sam mnie tu ściągnąłeś 11 lat temu - więc mnie nie zniechęcaj. Podobnie było na KP PIS kiedy tam przyszłam - niemrawo i kulawo. Ale zebraliśmy drużynę z MED na czele i rozkręciliśmy portal. No i wiesz jak się to skończyło? Oglądalność skoczyła o parę tysięcy procent. No i wtedy zajęła się mną osobiście Wyborcza.  "Misiek" Kamiński (wtedy w PiS) na łamach Gównianej przepraszał i obiecał się mną zająć, No i zajął się. Po usunięciu mojego przedruku z bloga Ziemkiewicza "Wyssane z mlekiem matki" i raportu z płonącej Gazy,  oskarżył mnie o antysemityzm - pokazałam mu środkowy palec i dałam dyla.  A sam poleciał do Pinocheta z orderem 😂 Stronka za miesiąc przestała istnieć, bo "Misiek" szkodził także innym, więc odeszli. Mam satysfakcję, że to ja pierwsza obnażyłam zdrajcę który wystawił ruskim śp. Lecha Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika Czesław2

24-03-2024 [14:17] - Czesław2 | Link:

Dlaczego komentującego "juur" nie ma w spisie blogerów?

Obrazek użytkownika admin

24-03-2024 [18:37] - admin | Link:

@Czesław2 Bo jest niepewnym elementem wywrotowym (: