Donald gdzie jest obiecane 60 tys.?

Obiecałeś taką kwotę wolną od podatku, więc się nie tłumacz tylko dawaj! Ja wiem, że reszta twoich wyborczych frajerów jakoś to twoje kłamstwo przełknie, ja jednak będę ci przypomninała co jakiś czas różne obiecanki. Uśmiałam się kiedy w Sejmie opozycja złożyła taki projekt, a ty Donald zacząłeś jezykiem PiS tłumaczyć swoją głupotę z kampanii wyborczej. Czy teraz frajerstwo które głosowało na PO zrozumiało że są tylko mięsem armatnim i można je dymać kiedy się chce? Murzyn zrobił swoje, więc teraz murzyn mordkę w kubeł i bulgotać.

Jak rządził PiS, Tusk straszył Polaków, że za chwilę chleb będzie po 30zł. a benzyna powyżej 10zł. za litr. No i masz babo placek, jeszcze w tym roku po uwolnieniu cen na energię, plus ostatnie dyrektywy UE w sprawie "zero emisyjności", to tak właśnie będzie, o VAT na żywność już nie wspominam - tyle że rządzi teraz Tusk. Normalnie z Donalda jest jasnowidz. Tylko czy Polacy zgodzą się na taką degradację? Zmieciemy was rympały z politycznej powierzchni - najdalej na jesieni, kiedy przyjdą pierwsze rachunki do zapłacenia.

Jak przewidują różni analitycy, Donald planuje wystartować w wyborach prezydenckich. Ja tak sobie myślę, że nawet gdybyś Donald został jedynym kandydatem, to wtedy Polacy w większości zagłosują tak, jak radził kiedyś Cejrowski: na żelazko. Wielu ludzi przewiduje także, że nadchodzące wybory będą ostatnimi jakie odbędą się w Polsce. Przewidują, że po nich, będą już tylko rympalscy nominowani na wszelkie urzędy w RP, więc Donald jest pewny swego. Ja jednak przewiduję rympalski rząd na uchodźstwie.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Roz Sądek

21-03-2024 [11:13] - Roz Sądek | Link:

No ileż można ??? Rozliczanie wyborczych obietnic nie ma najmniejszego sensu, wiedzą to od trzech miesięcy dyskutanci na zapleczu osiedlowego sklepu, wie szary wyborca PiSu, a nie wie, albo udaje, że nie wie management przegranej partii i jej blogerzy. Elektoratowi KO, całkowicie wystarcza wygwiazdkowanie - jak tak dalej pójdzie na amen, PiSu i jego elektoratu. Trwające igrzyska są wystarczającą rekompensatą za niespełnione obietnice. Czy PiS zatrudnia jakichś fachowców od strategii na jutro i pojutrze? Memy i podobnie skuteczne skecze i kabarety są dobre po wygranych wyborach.
Też to Państwo wiecie?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-03-2024 [12:46] - Ula Ujejska | Link:

Roz Sądek
Myślę, że nowy ład polityczny ustali rewolucja społeczna - nie tylko w Polsce.

Obrazek użytkownika Jabe

21-03-2024 [11:37] - Jabe | Link:

Jedni głosują przeciw Jaro­sławowi, drudzy przeciw Do­naldowi. Obiet­nice są nie­istotne. Jaro­sław miał Polskę pod­nieść z kolan, a okazał się sługą obcego na­rodu. Ważne jednak, że Donalda nie do­puszczał do koryta. Tyle zdziałał. Jego wy­borcom to wy­starczyło.

Tak się ciemny lud rozgrywa.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-03-2024 [12:11] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
I kto to mówi? 🤣🤣🤣 Ciemny ludku schowany pod stolikiem, przy okazji kopnięty w główkę, jak w notce: buźka w kubeł i bulgotać. Tyle ci zostało.

Obrazek użytkownika tricolour

21-03-2024 [11:42] - tricolour | Link:

@ula

Kwota wolna od podatku pozwala obniżyć podstawę podatku dochodowego tylko osobom fizycznym (spółki i organizacje nie mogą z niej skorzystać). Zasadniczo dotyczy jedynie dochodów uzyskanych na terenie Polski ze źródeł opodatkowanych podatkiem dochodowym na zasadach ogólnych.

No to teraz weź taką grupę i policz ile wyjdzie tego "zysku" z podniesienia kwoty wolnej od podatku dla dochodu np. 20.000 miesięcznie.

Nikt o drobne nie będzie się bił...

Obrazek użytkownika smieciu

21-03-2024 [11:55] - smieciu | Link:

To się staje śmieszne. Włączasz internet rano - kolejna gruba afera pisowska. Gdzie nie spojrzysz, każdy tam umoczony. No ale mamy się przejąć tym że Tusk nie dał komuś paru kopiejek. Że nie dotrzymał obietnicy wyborczej! Niesamowite...

W każdym razie jedno powinno się niedługo wyjaśnić. Jeśli PiS faktycznie jest tak umoczony, tyle trupów w szafach pozostawiał, to nie powinno być jakoś szczególnie trudne przeprowadzenie na nim „pewnej restrukturyzacji”.
Być może z tym są też związane ostatnie przepychanki w Koalicji. Jeśli Tusk będzie mieć haki to sami PiSowcy zaczną mu przynosić kości w zębach. Być może nawet Hołowni ;)

Obrazek użytkownika Ryan

21-03-2024 [12:07] - Ryan | Link:

nie zesraj sie

Obrazek użytkownika smieciu

21-03-2024 [12:18] - smieciu | Link:

Nie mam z tym problemów :)
Nie zdawałem sobie jednak sprawy jak pisowska propaganda przeorała ludziom mózgi. Przegrane wybory odsłaniają obraz naprawdę niesamowity. Właśnie się dowiaduję że Język Śląski pogrąży Tuska.
Kosmos.
Ale i dobry znak. Cały ten projekt PiS bazuje na jakimś zadziwiającym stanie umysłowym. Pełen odlot. Pizdnie i nie będzie z czego zbierać.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-03-2024 [12:19] - Ula Ujejska | Link:

Śmieciu
Za pierwszych rządów Tuska, jedna rympalska napisała nawet całą księgę o zbrodniach PiS. Jak się okazało, to dorsz za 8zł. był największą, o "mordercy laptopa" już nie wspomnę, bo dorsz wystarczył na rekord świata. Dzisiaj, aferowy kabaret rympałów  zaczyna bić tamte głupoty na głowę.  Jarosław Kaczyński zaorał was wszystkich na ostatnim przesłuchaniu w komisji śledczej. 
Tak po ludzku, ja w tej notce kpię z Tuska i jego frajerów. Szkoda że znów nie potrafisz przeczytać tekstu ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika smieciu

21-03-2024 [12:24] - smieciu | Link:

@Ula Taaa, Kaczyński zaorał. Niech tak orze dalej. Spokojnie czekam.
Nie oglądałem ale z tego co słyszę, dorzucił i on świadectwo szczególnej pracy umysłu pisowskiego.
Członki...
Gówna, Odbyty, Sranie, Członki itp. - to się ciągle tutaj przewija. Można było myśleć że niektórzy tak po prostu mają. Ale widać że nie. Że jest w tym coś więcej.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-03-2024 [12:30] - Ula Ujejska | Link:

Śmieciu (12.24)
Nie oglądałeś a komentujesz wypowiedzi Kaczyńskiego? Czyli SMS cię zaprogramował co masz pisać? Żałosne. I jak tu traktować cię poważnie?

Obrazek użytkownika Ryan

21-03-2024 [13:05] - Ryan | Link:

Ulo
Jak można traktować poważnie tuskoidalnego debila o IQ sznurówki od buta
Debil do sześcianu
Klasyczny naleśnik

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-03-2024 [10:05] - Ula Ujejska | Link:

Ryan
To kolejny nasz "posterunkowy" - Jabe ma konkurencje :)

Obrazek użytkownika sake3

21-03-2024 [16:08] - sake3 | Link:

@smieciu........Małe sprostowanie pańskiego komentarza który w zamyśle miał być dla PiS druzgocący .To nie Kaczyński zaorał .Szanowna komisja zaorała się sama Własną niekompetencją,chamstwem,arogancją,brakiem przygotowania.Okazuje się ,że niemal wszyscy członkowie komisji oraz paniusia przewodnicząca nie mają dostępu do tajnych informacji ani nie przeszli nawet procedury ABW.Dostęp do tajnych informacji ma tylko poseł Ozdoba z PiS.Trudno o większą żenadę.Kaczyński którego paniusia Sroka chciała badać wariografem miał rację odmawiając części zeznan.Teraz w oczekiwaniu na nadrobienie postawowych braków przewodnicząca ma przedłużać tę farsę w nieskończoność Dziennikarzyna ,,Rzeczpospolitej'' J.Nizinkiewicz postuluje by przed następną komisją lekarz sprawdził Kaczyńskiego na okoliczność użycia środków uspakajających i by stworzyć sytuację wyprowadzenia go z równowagi.No własnie ,takimi metodami posługuje się wasza komisja,obrażanie,,przesłuchiwanego'' bo jest z PiS zwracanie się złosliwe zwrotem ,,proszę świadka'' i obrażanie się na ripostę ,,panie członku'' w stosunku do członka komisji,tworzenie atmosfery awantury wypominanie małego wzrostu,rzekomej demencji,braku konta.To tym ma się zajmować komisja za nasze pieniądze.? Dziwi sie pan potem poziomem dyskusji na forach skoro rządzącyc tak się zachowują?

Obrazek użytkownika mjk1

21-03-2024 [14:54] - mjk1 | Link:

Nie chcę się wcinać pomiędzy wódkę a zakąskę, ale naprawdę chętnie zapoznam się z tymi aferami PiS. Gdybyś Śmieciu podał jakieś szczegóły byłbym wdzięczny.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-03-2024 [10:02] - Ula Ujejska | Link:

mjk1
Nie doczekasz się - kolejny "dorsz" już śmierdzi. 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika mjk1

21-03-2024 [16:26] - mjk1 | Link:

Nie chcę się wcinać pomiędzy wódkę a zakąskę, ale naprawdę chętnie zapoznam się z tymi aferami PiS. Gdybyś Śmieciu podał jakieś szczegóły byłbym wdzięczny.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-03-2024 [12:24] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Wiem że zrozumiałeś kontekst tej notki - nie jesteś tak głupi jak dwóch "ofoszonych" tutaj tuskowych frajerów.
Zapytam tylko: Czy te "drobne" według ciebie, miałyby rozwalić tuskowy Budżet? - bo on tak twierdzi. To tak źle już z Polską?

Obrazek użytkownika tricolour

21-03-2024 [14:25] - tricolour | Link:

@ula

Budżet przede wszystkim rozwalają wszystkie obce sklepy. Jedna Bierda z Lidlem to rokrocznie ponad 150 miliardów złotych w obce ręce. Owszem - część wraca do polskich producentów, ale biorąc pod uwagę całą ścieżkę polskiej produkcji, od faktu, że środki produkcji są zagraniczne, a na końcu kupujemy Mercedesa - to w zasadzie wszystkie pieniądze wywozimy za granicę. Na dodatek nie ma nawet zwyczaju, by polski przedsiębiorca trzymał rachunki bankowe w krajowych bankach, co jest normą na zachodzie więc jesteśmy kolonią pełną gębą.

Z tej perspektywy kwota wolna czy jej brak, to przenoszenie pieniędzy między lewą, a prawa obcą kieszenią.

Obrazek użytkownika spike

21-03-2024 [18:57] - spike | Link:

@tri
"Budżet przede wszystkim rozwalają wszystkie obce sklepy."
podaj jakieś źródło twoich sensacji, bo to co tu ssiesz z palca, zalatuje propagandą dla takich jak ty, sądzę, że te astronomiczne kwoty to przychód tych sklepów.
Najbardziej śmieszne i prymitywne jest twierdzenie, że te obce sklepy mają rozwalać budżet, śmiech na sali.
Przypomnę, że polskie sieci sklepów rozprzedali twoi ulubieńcy lewacy, potem dzieło wyprzedaży kontynuował twój ulubiony prezes klubu - Fallus Tusk, a nie wszystko zdążył wyprzedać, ale już ma plan.

Obrazek użytkownika tricolour

21-03-2024 [20:28] - tricolour | Link:

@spike

Jeżeli chcesz gadać, to użyj do tego mózgu, nie fiuta, którym tak się fascynujesz od tygodnia.

Na początek proponuję lekturę zysków Jeronimo Martins w ciągu ich dwustuletniej historii i jak z gównianej firemki zrobić głównego żywiciela największego kraju środkowej Europy.

Obrazek użytkownika spike

21-03-2024 [13:26] - spike | Link:

o! widać
członki stowarzyszenia Wielkiego Fallusa w akcji, jak ich Tusek wydymał swoich wielbicieli, to twierdzą, że to nie ma znaczenia, jakby jednak spełnił obietnicę, to by wyli z zachwytu w rzymskim pozdrowieniu !
Taka wasza fallusowa natura.
 

Obrazek użytkownika Ryan

21-03-2024 [11:58] - Ryan | Link:

Jaki trzeba być sukinsynem by głosować przeciw własnej obietnicy
​Tylko taka kurwa jak tusk to potrafi

Ze wszystkich ukłonów gauleitera Tuska wobec swoich niemieckich rodaków, ten będzie miał najdonioślejsze konsekwencje. Nie CPK, nie Odrą, nie atom, nie zrzeczenie reparacji, nie zmiana programu historii w szkołach, nie okaleczenie IPN,nie kwota wolna od podatku i nie100 innych obietnic ale właśnie to.

Projekt ustawy uznający śląski za język regionalny trafi do prac sejmowej komisji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-03-2024 [12:41] - Ula Ujejska | Link:

Ryan
Po uznaniu "ślązaków", wróci się do przedwojennej koncepcji Hitlera o ochronie mniejszości niemieckiej - i Śląsk wróci do "macierzy" na prośbę "ślązaków. Taki jest niemiecki plan.

Obrazek użytkownika tricolour

21-03-2024 [14:30] - tricolour | Link:

@ula

Po uznaniu "ślązaków" w pierwszej kolejności ci, co jeszcze nie mają narodowości niemieckiej, z miejsca ją dostaną - z definicji. A to czy wróci do "macierzy" to tego jeszcze nie wiadomo na pewno.

Obrazek użytkownika Jabe

21-03-2024 [14:15] - Jabe | Link:

Wygląda na to, że CPK zlecił suweren. Donald nie ma nic do gadania.

Obrazek użytkownika Kaczysta

21-03-2024 [19:24] - Kaczysta | Link:

Konkret 113
Tusk przedstawił kandydatkę na prezesa NBP.
Koniec ze złotem w Skarbcu, od teraz tylko żywa gotówka.

https://pbs.twimg.com/media/GJMpPZFWUAAQgyG?format=jpg&name=large

Obrazek użytkownika Ryan

22-03-2024 [14:22] - Ryan | Link:

100 konkretów nie udało się zrealizować przez PiS i Kaczyńskiego.
I przez Putina...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-03-2024 [06:14] - Ula Ujejska | Link:

Ryan
Zapomniałeś dodać Strefę Wolnego Słowa - a w szczególności blogerów 🤣