Usterka?

Czyżby historia koło miała zatoczyć?!

Wygląda na to, że amerykańskie Służby wykryły i udaremniły próbę zamachu na Prezydenta RP, bo teorię o awarii monitorów, to sobie można włożyć między bajki. Przypominam, że władzę sprawuje ta sama ekipa, co za czasów Smoleńska.
W takie przypadki to nie wierzę wcale . Obecnemu rządowi Duda przeszkadza i oni się z tym nie kryją . Wszystkiego można się spodziewać . 


Słowa bigosa bula komorowskiego zaczynają mieć sens cyt. może prezydent gdzieś poleci
Zawsze, ale to zawsze, gdy prezydentem będzie ktoś niewygodny dla rudego volksdeutscha, a będą działy się dziwne rzeczy jak np. awaria samolotu z prezydentem RP na pokładzie - mam czarne myśli.
Mając świadomość Smoleńska i kto obecnie ma władzę jakoś trudno mi uwierzyć, że ktoś nie majstrował przy samolocie Prezydenta, a oficjalny komunikat o "awarii monitorów", to bujda dla uspokojenia nastrojów.

Przypominam ze za PO podczas katastrof lotniczych zginęło więcej Polskich generałów niż podczas II wojny.Jakimś dziwnym trafem, Tuskowi samolot nigdy się nie psuje i już jest w domu.
Awaria samolotu a w międzyczasie zdradek odwołał 50 ambasadorów . Czyżby myślał ze PAD już nie wróci

Miejmy nadzieję, że szczęśliwie wszystko się skończy i Prezydent dotrze do Brukseli.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

14-03-2024 [07:39] - sake3 | Link:

A pan od bigosu nic tym razem nie prorokował?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

14-03-2024 [18:23] - krzysztofjaw | Link:

Siberian Husky Dog

Jak usłyszałem o tym zdarzeniu to miałem to samo: od razu przed oczami miałem zamach nad Smoleńskiem. Nie wierzę D. Tuskowi jak wężowi z rozciętym na dwie połówki językiem. On wprost syczy z nienawiści do Polski i Polaków. 

Pzdr

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

15-03-2024 [09:15] - Władysław Ludendorf | Link:

w sumie to może nawet byłoby dobrze. Śledztwo przejąłby Gulfstream, choćby po to, żeby nie psuć sobie opinii i wyszłoby łajno na wierzch (chyba że to na zamówienie USA, wtedy też opadłyby łuski z cnoty tzw. Zachodu). Tusk byłby do odstrzału, tylko lokalna gawiedź by sobie znów otwierała szampana, ale kto debilom zabroni?