Jak Chińczycy likwidują pustynie

Chiny są w tej chwili najszybciej rozwijającym się państwem świata.
W latach 80-tych XX wieku, a może nawet wcześniej, firmy, szczególnie elektroniczne z USA i krajów Zachodniej Europy przenosiły swoją produkcję do Chin, gdzie była dużo tańsza siła robocza i surowce. Dzięki temu Chiny prawem kaduka dostały za darmo całą najnowocześniejszą technologię białego człowieka bez konieczności zatrudniania szpiegów gospodarczych. Wprawdzie można było mieć pretensje do jakości np. plastikowych obudów drobnego sprzętu elektronicznego, ale tego walca nie dało się zatrzymać i Chiny zalały świat najtańszym sprzętem. Potem były chińskie ciuchy, ale te jakoś u nas się nie zadomowiły. 
Potem była tam polityka "jednego dziecka" i rodzinne tragedie, o których nawet u nas można było obejrzeć filmy fabularne. 
Każdy kto wybierze się do Chin a potem do USA, stwierdza, że USA są 100 lat za Murzynami, czytaj Chińczykami. 
Największe urządzenia do drążenia podziemnych tuneli, największe zapory wodne, ale też totalna inwigilacja, nowe miasta, nowa kolej, to wszystko robi piorunujące wrażenie.
Tak jak i ten film o zalesieniu i zagospodarowaniu jednej z chińskich pustyń: "Pustynia W Chinach, Która Wkrótce Zniknie! Mu Us - Od Pustyni Do Oazy". 

Ten film i wieloletnie konsekwentne działania Chińczyków zadają kłam całej kłamliwej propagandzie amerykańskich cwaniaków, którym roi się depopulacja ludzkości. Tych co to chcą nas 'wyszczepić", żebyśmy nie oddychali, nie wydzielali CO2, bo stanowimy zagrożenie dla planety.
W TVP jakaś pani profesor (Katarzyna Duczkowska-Małysz) znowu klepie głupoty o klimacie, emisji CO2, I jeszcze (jak jakaś idiotka) używa argumentu, że Europa powinna świecić przykładem i innym pokazywać co mają robić. Gdyby częściej oglądała co się dzieje w Chinach - od 70 lat!!!! - nie pitoliłaby głupot u redaktora Kulczyka. Dobrała się znowu para dziadersów. Gdyby jeszcze oboje posługiwali się realnymi danymi (CO2 to 0,04% gazów w atmosferze) i na ile z tej ilości ma wpływ cała Europa, potem Polska, to może wybraliby sobie jakiś inny pretekst zajmowania czasu w publicznej tv. Kiedyś podobni eksperci i podobnie mądrzy dziennikarze pitolili o efekcie cieplarnianym i o dziurze ozonowej. Z tej dziury została im jak widać wielka dziura w mózgach. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

07-03-2024 [17:59] - Czesław2 | Link:

Jedni zmieniając Ziemię juz zlikwidowali jezioro Aralskie.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

07-03-2024 [22:08] - RinoCeronte | Link:

Przyszłe wojny mają być o wodę... Strach pomysleć jak bedą żyły nasze wnuki.