Łajdackie insynuacje Donalda Tuska w Sejmie

Tym razem łajdackie insynuacje wygłoszone przez premiera rządu Rzeczpospolitej Polskiej Donalda T. dotknęły posła Konfederacji Grzegorza Brauna. 

Widziałam ten fragment obrad. Braun nie miał możliwości odpowiedzi na insynuacje bezpośrednio po premierze, więc musiał poczekać do "oświadczeń poselskich", a wówczas chyba Donka już chyba nie było - trybuna rządowa jest pusta w tym czasie. 
Chodziło o napad na wydawnictwo "3DOM" i areszt książek śp. Dariusza Ratajczaka, który przytaczał teksty historyków niemieckich, których chanukowcy okrzyczeli rewizjonistami Holokaustu. 
Ci sami chanukowcy samego Ratajczaka nazwali "kłamcą oświęcimskim", a potem prawdopodobnie zamordowali i w stanie rozkładu podrzucili w czerwcu 2010 roku na parking pod opolskim marketem. 

W swoim oświadczeniu G. Braun wyraźnie określa swoje i swoich przodków miejsce po polskiej stronie historii, i po stronie ofiar. Miejsce rodziny D. Tuska, która podpisała volklistę było po stronie zbrodniarzy! 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2024 [20:37] - Jabe | Link:

Trzeba jednak za­znaczyć, że w „chanuko­wości” Jaro­sław Ka­czyń­ski i Do­nald Tusk na­leżą do jednej partii.