Poseł Jaki kontra dziennikarka TVN

Ponoć od kilku godzin hitem w sieci jest film nagrany przez europosła Patryka Jakiego z PiS w czasie wywiadu jaki przeprowadzała z nim dziennikarka z TVN-u
"Czarno nie do końca na białym? Patryk Jaki ujawnia manipulację w programie TVN!
Nie oglądam TVN-u więc nie wiem czy paniusia jest, czy nie jest z programu "Czarno na białym". Nieważne, przecież szkoda marnować własne życie na oglądanie tego chłamu. 
Każdy kto jeszcze ogląda TVN, bo nie miał szansy do tej pory zobaczyć ich technik manipulacji powinien to zobaczyć i zweryfikować własne poglądy na tematy polityczne, jakie nabył oglądając tę stację (której właścicielami są amerykańscy Żydzi ze Związku Radzieckiego). Te "poglądy polityczne" są wytworem piramidalnego kłamstwa rozciągniętego w czasie od kiedy istnieje TVN.
Nie można w tym przypadku mówić o "praniu mózgów" widzów TVN-u, bo to nie jest tylko "pranie mózgów"! Po "wypraniu mózgów" następuje natychmiastowy zapis treści, które widz ma przyswoić jako własne, a służy do tego zapis emocjonalny, polegający na poniżaniu, deprecjacji, wyśmiewaniu jednej strony (w TVN - ofiarą jest PiS, Kościół, Konfederacja, patriotyzm, Polska, stowarzyszenia polskich Narodowców, Żołnierze Niezłomni, antyszczepionkowcy - w zależności od zlecenia) z jednoczesną promocją drugiej. Ta promocja oparta jest na podprogowych technikach psychologicznych, które mają na celu takie pokazanie wartości tej drugiej strony, żeby widz identyfikował się z nią w 100%. Ta druga strona jest zawsze "piękna, młoda, inteligentna i bogata" w przeciwieństwie do tej pierwszej, zacofanej, oszołomskiej, starej brzydkiej. Normalny dojrzały człowiek jest odporny na tę bezczelną manipulację, bo wystarczy parę chwil, żeby ją zdemaskować np. tak jak to zrobił Patryk Jaki - pokazać jak oderwani od rzeczywistości są dziennikarze TVN-u (to temu zespołowi telewizyjnemu Internet zawdzięcza neologizm "dziennikurwy"). 
Patryk Jaki dokładnie opisuje jak są montowane materiały w TVN-owskich serwisach informacyjnych, Dzieje się tak codziennie, bo nigdy nie zdarzyło mi się trafić na jakieś inne, w czasie kiedy kontrolnie włączyłam "Fakty". 

Dlaczego ja nie oglądam TVN-u i od kiedy? Wyjaśniam to każdemu: od czasu sejmowej komisji w sprawie PKN Orlen z 2004 roku w czasie rządów SLD-PSL (Millera albo Belki). Członkiem, wiceprzewodniczącym  tej komisji był R. Giertych, który wówczas szefował partii Liga Polskich Rodzin (okrzyczanej przez TVN mianem talibów, katoli, sługusów Rydzyka - trudno młodym będzie w to uwierzyć - niech se sprawdzają ...). To Giertych zadawał bardzo niewygodne dla rządu pytania, muszę przyznać bardzo sensowne, logiczne, rzetelnie podszedł do sprawy (?).
Pracowałam w domu i śledziłam transmisję przesłuchań komisji.
Tego samego dnia wieczorem byłam u znajomych, którzy mieli już TVN-24 i na czas Faktów włączyli telewizor. Nie mogłam uwierzyć w to co widzę! Oszuści z TVN zrobili prostą rzecz - pytania, które zadawał Giertych powycinali i pomontowali niechronologicznie. W ten prosty sposób zrobili z Giertych głupka i oszołoma. Kiedy oburzona zdemaskowałam to oszustwo, przeżyłam drugi szok - moi znajomi uwierzyli oszustom nie moim słowom! Oczywiście nie zadali sobie trudu, żeby dotrzeć do oryginalnych treści. Ja zaś przestałam wierzyć w cokolwiek podawanego przez TVN i z przerażeniem obserwowałam jak miliony ludzi daje się robić w bambuko. Niestety potem ci ludzie głosowali w "demokratycznych" wyborach ...

O aferze Rywina z tamtych czasów wspominam tylko po to, żeby dzieciaki wiedziały kogo wybrały sobie do europarlamentu i żeby nie dawały się oszukać ponownie przez cwaniaków od wciskania kitu. To była ustawa ze słynnym zapisem "lub czasopisma" a drugim bohaterem afery był nie kto inny jak medialny aaautorytet AAAdam Michnik. tak tak, ten z Gazety Wyborczej. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

15-02-2024 [23:39] - sake3 | Link:

Dziennikarka czy dziennikarzyna? Chyba liczyła,że pójdzie jej tak łatwo jak zawsze a rozmówca będzie się tłumaczył i usprawiedliwiał.W sumie szkoda bo pana Jakiego już nie będą prosić o wywiad.w którym nie będzie posypywał głowę popiołem i nie przybędzie w pokutnym worku.Nie oglądam TVN i nie wiem czy tam tylko tacy mądrzy jak ta gestykulująca nadmiernie i obracająca jakąś kartkę paniusia zwana dumnie dziennikarką.pracują .

Obrazek użytkownika Czesław2

16-02-2024 [10:09] - Czesław2 | Link:

Co to jest tvn i do kogo należy wszyscy wiedzą. Mossbacher wytłumaczyła Kaczyńskiemu, dlaczego tvn MUSI mieć licencję w Polsce.
Dlaczego nie można kryzysu zbożowego w Polsce rozwiązać, też wszyscy wiedzą, choć niekoniecznie ta informacja jest na czołówkach.
https://www.dakowski.pl/synerg...
Dlaczego sejm jest żydowski, też wszyscy wiedzą.
Dlaczego Kaczyński z Obajtkiem odkupione media zostawił w Orlenie, wiedząc, że nastąpi zmiana władzy? A może władza nie zmieniła się?

Obrazek użytkownika Czesław2

16-02-2024 [10:15] - Czesław2 | Link:

I teraz proste pytanie? Dlaczego tych informacji tłumaczących rzeczywistość w Polsce nie ma w mediach?

Obrazek użytkownika Czesław2

16-02-2024 [10:34] - Czesław2 | Link:

Duda z Tuskiem jadą po wytyczne. Przecieź nie do Bidena.

Obrazek użytkownika Zofia

16-02-2024 [10:25] - Zofia | Link:

Na studiach dziennikarskich nauczają MANIPULACJI. Ta dziennikarka akurat dostała pracę w TVN-e i musi wykonywać to co jej każe właściciel stacji. Nigdy tej stacji nie słuchałam, bo intuicja mi podpowiadała, że ona jest po to aby ogłupiać telewidza. Odkąd TVP i TVP Info nadaje to samo co TVN i tą telewizję już nie oglądam. Uczciwi dziennikarze przeszli do Republiki ale jej nie mam więc posiłkuję się tylko urywkami, które ukazują się w internecie. Myślę samodzielnie więc mam konflikty w Rodzinie, bo dzieci odeszły z domu i wpadły w łapy TVN-ów gdzie były tańce, śpiewy i gotowania a między czasie odpowiedni politycy i ich pomagierzy czyścili umysły oglądającym. Ślę podziękowania Panu Jakiemu za obnażenie manipulacji w tej telewizji.

Obrazek użytkownika tricolour

16-02-2024 [11:27] - tricolour | Link:

@alina

Nie przekonałaś mnie, że zdemaskowałaś oszustwo TVN. Piszesz tylko, że materiał telewizyjny został zamontowany i stracił chronologię.

Nie piszesz, że na skutek utraty chronologii odnosiło się inne, mylne wrażenie treści, że zmieniało to treść i wprowadzało w błąd widza. Nic takiego nie piszesz, nawet cienia oszustwa, bo oszustwem nie jest subiektywne wrażenie głupka.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

16-02-2024 [13:11] - Alina@Warszawa | Link:

Sejm okiem prawdziwego Dziennikarza:
RELACJA WŁASNA Z WIEJSKIEJ: FOLWARK W ROZBUDOWIE