Kombinat świerszczuje cyka i białkuje...

W Karkoszowie ruszyła budowa
Na wielką skalę hodowla powstanie -
- będzie ze świerszczy alternatywne białko
- precz z mięchem - cieszą się weganie…

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

13-02-2024 [17:53] - u2 | Link:

Mój ulubiony autor na NB przerzucił się na Haiku

Pnij Pnij Się Ślimaku

Na Górę Fidżi :-)

https://www.youtube.com/watch?v=aRzTaLAiYZs

Obrazek użytkownika sake3

13-02-2024 [18:20] - sake3 | Link:

To dlatego należy zrezygnować z CPK,kontenerowca w Świnoujściu,portów,żeglowności Odry ,elektrowni jądrowych i farm na Bałtyku bo ma powstać kombinat-gigant świerszczowego białka? Oby się nie skończyło tak jak ze słynną fabryką osocza czy elektrownią budowaną przez ministra Grada. 

Obrazek użytkownika Es

14-02-2024 [11:21] - Es | Link:

Morawiecki zapowiadał przecież fabrykę elektrycznych świerszczy. Ostatnim co prawda rzutem na taśmę, ale obietnicy dotrzymał. O szczegóły obietnicy bym się nie spierał.