A imię ich 40 i 4

A imię ich - 40 i 4
Tyle Ursusów zajechało drogę
V-cetuskowi jak jechał do Pucka
W Celbowie zliczyła ich policja -
- stąd będzie sąd - rzecz ludzka…

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

11-02-2024 [11:55] - Edeldreda z Ely | Link:

Zaślubiny z rzeczy-vistością :-) 

https://strefaagro.pl/rolnicy-...

Obrazek użytkownika sake3

11-02-2024 [12:45] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely......Zaślubiny może ale bez części weselnej.Tylko połaczenie wszystkich europejskich rolników z jasno określonym i wspólnym celem może odnieść skutek.Uciążliwosc blokad nie spowoduje zmiany stanowiska UE co najwyżej jakieś drobne ustępstwa.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

11-02-2024 [13:00] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3
Tak, bez części weselnej... 
Ktoś kiedyś powiedział: "Realizm zawsze jest bardziej smutny niż radosny".

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-02-2024 [13:02] - NASZ_HENRY | Link:

 
Śluby panieńskie - niby komedia, a jednak dramat 🌼

 

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

11-02-2024 [13:06] - Edeldreda z Ely | Link:

@Henry
A, owszem, byłam onegdaj. Teatr Klasyki Polskiej wystawiał. Grali pięknie... 

Obrazek użytkownika tricolour

11-02-2024 [13:25] - tricolour | Link:

Mnie się najbardziej podobały te nasze wielkie Ursusy, którzy biedacy wywlekli w pole na znak protestu. Gdyby nie polscy rolnicy, to fabrykę traktorów już by szlag trafił, a tak dzięki Bogu ma zbyt na krajowe wyroby i daje zatrudnienie kadrze inżynierskiej, produkcyjnej i serwisowej. To wspaniały widok, gdy małorolny rolnik pracuje polską maszyną za grubo ponad milion złotych.