Te kobiety były wczoraj na proteście Wolni Polacy

Ktoś powiedział że, konserwatywna Polska ma twarz emeryta i jej już nie ma
O!,
Jak bardzo się mylił

Obóz patriotyczny ZP gromadzi mądre, odważne, zaangażowane, pełne wiary w polskość i empatii wobec ludzi młode kobiety, które teraz wkraczają do polityki
Ale trzeba więcej młodych przyciągnąć bo wciąż jest ich za mało


Kobiety z prawej strony mocy są wyjątkowo piękne i jak zawsze zadbane
Piękne i mądre kobiety prawdziwe Polki, przeciwieństwo tych lewackich zdziczałych i wulgarnych macic..

Lewacy w konkursie na najpiękniejsze lemparcice wysłali swoje najbardziej seksowne osoby waginopozytywne

Niechby to lewactwo było i brzydkie. Trudno.
Żeby tylko choć mądre trochę było

Zjednoczona Prawica zwycięży!
Zwycięży wolna, demokratyczna, bezpieczna, silna, dumna i niepodległa Polska

Miłej Błogosławionej Niedzieli życzę miłego pogodnego dnia dużo słońca

ps.
Wspaniałe zdjęcie, które obiegło już cały Internet

Kto Ty jesteś?
Rolnik mały
Dumny z Polski
Dla Jej Chwały

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-02-2024 [09:05] - Tezeusz | Link:

Porównanie pięknych młodych Polek z prawicy i obleśnych brzydkich i wulgarnych błyskawic z lewactwa co tylko skrobanki kochają jest tak wymowne ,że słów więcej nie potrzeba.

Obrazek użytkownika Zofia

11-02-2024 [10:57] - Zofia | Link:

@Tezeusz
Nie musimy się już trudzić w komentarzach, bo podsumowałeś (przepraszam za bezpośredniość) celnie i w punkt. Tak będą wyglądać młodzi ludzie po maturze 2025, gdzie nie trzeba będzie żadnej wiedzy lecz trafne pomalowanie drwala, aby trafić w gust oceniającego.

Obrazek użytkownika Bogdan Jan Lipowicz

12-02-2024 [00:52] - Bogdan Jan Lipowicz | Link:

Tezeusz: Te kobiety z drugiego zdjęcia, to biedne istoty. Trudne i wyborczo niebezpieczne, destrukcyjne, ale biedne istoty Tu agresją nic się nie zdziała. To kiedyś brak miłości i uwagi? Chyba. Tu potrzebna jest miłość do drugiego człowieka i cierpliwość. Wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi, nawet te zagubione. Są manipulowane, co je czeka za jakiś czas ? Wiem, są destrukcyjne, ale , i w tym własnie biedne. Duże, destrukcyjne, zagubione dzieci.

Obrazek użytkownika Ptr

11-02-2024 [11:49] - Ptr | Link:

Warto posłuchać komentarza/y Pana "to ja mówię" - youtube. Na ten temat. 
Polska chata biskupin. 

Obrazek użytkownika sake3

11-02-2024 [11:55] - sake3 | Link:

Koalicja z 13-go grudnia dumnie obwieściła że nie będzie odtąd rozpościerania czerwonego dywanu przed emerytami.To w takim razie przed kim go ułoży? Przed młodymi z pierwszego zdjęcia czy przed paniami z drugiego? Śmiem przypuszczać,że nie przed paniami z pierwszego.Mają niesłuszne poglądy,nie są fajnopolkami ,ich wypowiedzi o zgrozo nie były okraszone tak ulubionymi przez koalicję wulgaryzmami no i mówiły o {Polsce a nie o prawach kobiet do własnego brzucha..