Silni ludzie

Na początek krótka lekcja z historii:
Przed wojną, (zanim Hitler w demokratyczny sposób wygrał wybory) zbrojnym ramieniem Hitlera była formacja SA, tzw. "brunatne koszule". Ta paramilitarna formacja mordowała przeciwników politycznych, demolowała i rabowała urzędy i sklepy żydowskie, uciszała niepoprawnych etc. Czyli, silni ludzie do wprowadzania praworządności, tak jak ją rozumiał Hitler. Przeciwnicy polityczni lądowali w obozach a niepoprawne media zamykano...

Musiałam to przypomnieć, bo nauka historii w Polsce, to głównie pedagogika wstydu. I jak za Hitlera, dobre podręczniki w tym przedmiocie, mają być spalone, a ich autorzy wyklęci. O innych planowanych "reformach" w szkolnictwie już nie wspomnę - będziemy chować pokolenie mało rozgarniętych obywateli? Gdzie szacunek dla prawa i innego, będzie pojęciem względnym? Bycie silnym człowiekiem - popychadłem jakiegoś kacyka, będzie szczytem osiągnięć w życiu młodego?  Do młodych: Czy rola taniej siły roboczej, taniej dziwki, złodzieja, wsiowego głupka i "brunatnej koszuli" - ma być szczytem Waszych marzeń? Zapatrzeni w tzw. Zachód, pomyślcie przez chwilę, dlaczego Kościuszko i Pułaski są dzisiaj Bohaterami Polski i USA - a takich Polaków jest więcej.

Gdy umiera demokracja i praworządność, to rodzi się totalitaryzm. Czym to się skończy, to przekonali się o tym kiedyś bardzo boleśnie właśnie Niemcy. Dzisiaj znów słyszę tam werble maszerujących do władzy silnych ludzi. W Polsce testują nowe ostateczne rozwiązania na współczesnym społeczeństwie - i wcale tego nie ukrywają. Ostrzegam was Niemiaszki, w Polsce to nie przejdzie. Niemieckim batem mamy wypisane na plecach wasze "prawo", i jak pisał poeta:

Są w Ojczyźnie rachunki krzywd,
obca dłoń ich też nie przekreśli,
ale krwi nie odmówi nikt:
wysączymy ją z piersi i z pieśni.
Cóż, że nieraz smakował gorzko
na tej ziemi więzienny chleb?
Za tę dłoń podniesioną nad Polską
Kula w łeb! 

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-02-2024 [13:31] - NASZ_HENRY | Link:

 

Dobre pomysły są zawsze spóźnione 😉  

 

Obrazek użytkownika Pers

10-02-2024 [15:23] - Pers | Link:

@ujejska
Krótkie, żołnierskie pytanie - Ukraińska kontrofensywa idzie do przodu czy nasi bracia biorą cięgi?
Wiem, że trzymasz rękę na pulsie i nam to wyjaśnisz.
Jeździsz często NA Ukrainę, przesłuchujesz "orków" to pewnie dużo wiesz.
Kiedy skończy się ta Operacja Specjalna, jak to nazywa zbrodniarz putas?

@admin 
No tego komentarza nie wolno ci ukryć .

PS.
Kiedy oddasz mi bloga?

Jakby co to zacznę się nazywać "blogerem wyklętym" przez "strefę wolnego słowa".
Wiem doskonale, że tego nie puścisz ale dobrze, żebyś wiedział.
Jak będziesz trzymał na portalu @ścierwouszy/fekaliuszy to NB będą postrzegane jako ściek.

niezalezna.pl stała się już martwą kopią żydowskich mendiów, zlikwidowali komentarze.

NB blokując mnie zaczyna iść tą drogą.
Nie wstydzicie się określać  jako "strefa wolnego słowa"?
Przecież to żart :))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-02-2024 [19:27] - Tezeusz | Link:

Czujecie zajechało gównem scierwonowym dachowca. Wali jak diabli od chama..
A dzisiaj skomentowałem agitkę scierwoneonową na stronce jak zwykle Rus..się cieszy tak jak jemu zlikwidowali blog z literką" Z".Biedaczek śmierdzący.

Nie pluj się Ruszkiewicz wracaj do swego NEonka i tam cmokajcie w dupsko karakana bandytę putlerka. Dzisiaj oczywiście na stronce skomentowałem scierwoneonowe agitki jak zwykle. Misja..
Tak pisze o @ Ruszkiewiczu jego kolega z portalu NEon 24, org niejaki @ Zawisza cytuję.
"Widzisz Jarku, jeśli ktoś się myli, to można napisać w czym się myli, ale ty niczego takiego nie znalazłeś, stąd wypisujesz "stek bzdur", opowiadasz o twoim klubie żydobanderowskich ścierwoiszy, których z rozpalonymi policzkami czytasz, a potem informacje o nich na Neon przynosisz? Ja im życzę zdrowia, bo tak postępuje każdy człowiek, któremu nienawiść rozumu nie wypaliła i niech sobie idą swoją drogą. A ty ślęczysz tam, ekscytujesz się, robisz im reklamę. Pomyśl, kogo to interesuje, jeśli rosyjska propaganda nie wyprała ci mózgu ze sterylizacją?
nawet twoi kumple wiedzą kim i czym jesteś.. A kto ciebie wypirdzielił na zbity pysk z Niepoprawnych.pl, Salonu 24...  za chamstwo obrażanie innych za trollowanie....chcesz fakty 
https://naszeblogi.pl/62598-ag...
https://naszeblogi.pl/62616-ag...

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-02-2024 [19:32] - Tezeusz | Link:

Dachowiec uwielbia jak się komentuje NEon 24 na stronce szczególnie w dniu gdy jest tam adminem. Tam nie usuniesz komentarzy ani ich nie zablokujesz co tak chętnie czynisz wszystkim..Czego się boisz prawdy ? Wiadomo od dawna kim i czym jesteś.. Pilnuję tej procedury komentarzy na stronce. Zgadnij jakie materiały przez ciebie administrowane w NEon skomentowałem ?
Założyłem się o dobrą kolację z blogierem NEon24 by w ciagu 12 miesiecznego publikowania treści w internecie przez tę stronę ( wszystkich blogerów) odnalazł i pokazał JEDEN tylko jeden materiał o treści patriotycznej o Polsce nie roSSji.....Nie znalazł. Kolację w myśliwskiej postawił.
I co Ruszkiewicz ?

Zasady w NB :
"Nasze Blogi nie są otwarte dla wszystkich blogerów, gdyż przedstawiciele partii rosyjskiej, bezpieka, cyngle i idioci mają wystarczająco dużo miejsc, gdzie mogą się wypowiadać."

No Ruszkiewicz - wypad ! do swoich ścierwoneonowych ..

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [15:26] - sake3 | Link:

Pojęcie siły dzisiaj dominuje w Polsce.Co więcej podoba się.Pan Tusk potulnie wykonuje polecenia silnych Webera,Klausa Bachmana,paniusi Leyen,Polacy potulnie w sondażu wskazują na silnych na patrząc że łamią Konstytucję.Po Polsce krążą silni panowie wyrzucając na bruk i,bijąc pracowników instytucji,zakładów ,firm.Wystarczy spojrzeć na protesty agresywnych kobiet czy spędzonych przez Tuska ludziach.Jak ordynarne ,wulgarne hasła niosą i głoszą.Proszę porównać choćby z dzisiejszą demonstracją.,bo wątpę czy znajdzie pani choc jeden wulgaryzm.Ale to właśnie się nie podoba.I to jest naszą tragedią,bo nie dostrzegamy zła które nawet nie jest specjalnie ukrywane.Dobro zawsze musi ustąpić przed siłą chocby najobrzydliwszą.