Znowu się wywrócili o stolik

Wojewoda mazowiecki Mariusz Frankowski przekazał, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie otrzymało zgody na cykliczne organizowanie zgromadzenia w dniu 11 listopada w latach 2024-2026!

To dobra wiadomość dla konfederatów, którzy "jebali PiS", a w drugiej turze wyborów prezydenckich głosowali na Trzaskowskiego. Szczerze mówiąc mam Wam do przekazania to, co wasz idol Trzaskowski - Tusk wam w Schetynę tępe suk\***yny.W ostatnich wyborach i Bosak i Mentzen w PIS nawalali jak w bęben.

Czego się więc spodziewali?
Że im Tusk dotacje przyzna na 11 listopada?

Zdziwią się dopiero, jak się okaże, że teraz będzie Uśmiechnięty Marsz Niepodległości zorganizowany przez Trzaskowskiego dla lemingów. I cyk, nagle popłyną pieniądze na to z budżetu warszawskiego, a może i centralnego, kto wie. 11. listopada będzie marsz poparcia Tuska.

A jak im Prezydent w 2020 Marsz uratował, to mieli pretensje, że chce im marsz upolitycznić.To do Prezydenta, który objął patronatem marsz, żeby się odbył, jak Trzaskowski nie wydał zgody, mieli pretensje o próbę przejęcia marszu.
Konfederacja ma syndrom bitej żony. Po cichu cały czas wspierają Platformę, a ona ich kopie w tyłek. Szybko to sobie racjonalizują i dopiero przy kolejnym kopaniu w tyłek są zdziwieni. Albo liczą, że w końcu zostaną wpuszczeni na pańskie salony.
Konfederacja jest gorsza od Lewicy, lewica trzyma się swoich ideałów, a Konfederacja z nienawiści do PiS głosowała za tęczowym Rafałkiem w drugiej turze prezydenckich.Kelnerzy to kelnerzy i żadne gadane szumne epistoły konfederacyjne tego nie zmienia

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

10-02-2024 [10:04] - angela | Link:

Dobrze im tak.  Ale nie musimy  się przejmowac. 
Niech usuną spontaniczny marsz Niepodległości 300 tys. Polaków maszerujących dla uczczenia swojego święta i żaden lewak, który fuksem dorwał się do władzy,  nam tego nie zabroni. 
Kazdy ma prawo na spacer 11 listopada, a jak wygląda łamanie prawa, oni caly czas pokazują 

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2024 [10:29] - Jabe | Link:

Spisienie Marszu Nie­podległości s­powodowało, że odjum i nań spada. A mogli hipokryci trzymać się odeń z dala jak w­cześniej. Niestety po drodze było stu­lecie, a gałgany musiały coś zrobić, by nie było kompletnej klapy.

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [11:05] - sake3 | Link:

Trudno sie dziwić,że i Marsz Niepodległości będzie zabroniony.Przecież wszystko jest likwidowane,Inwestycje,zakłady,firmy,organizacje patriotyczne,kulturalne placówki naukowe,Muzea więc dlaczego MN miałby się ostać? Skoro ściaga się z gmachu ministerstwa umieszczone tam symbole Polski Walczącej to zapewne jutro ściągnie się  polską flagę i zgodnie ze słowami pani z Muzeum Auschwitz ustawi pod skocznią narciarską,bo tylko tam podobno jej miejsce Jeżeli reorganizuje się Muzeum II-iej Wojny Światowj,wyrzuca dyrektora przed upływem kadencji i zmienia profil naukowo- dydaktyczny na niekorzystny dla Polski to chyba nie jest przypadek.Jeżeli stary bałwan Wałęsa głosi w USA.. że musimy przejść na państwo Europa ,a my mamy wciąż państewka'' to zrozumiałe że nie ma miejsca w Polsce na Marsz Niepodległości Najbardziej jednak niezrozumiałe jest to ,że inne Europy chcą być sobą-Hiszpania Hiszpanią,Włochy Włochami,Holandia Holandią a tylko my nie chcemy być Polską..  

Obrazek użytkownika spike

10-02-2024 [12:43] - spike | Link:

Tylko wypatrywać zmiany nazwy Polska na Generalną Gubernię, gubernatorem zostanie Tusk.
Jedyne wyjście chwycić za kosy i pogonić folksdojcza do Berlina, a najlepiej do paki.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-02-2024 [13:40] - Alina@Warszawa | Link:

A to se Autor znalazł chłopca do bicia! Konfederację i Marsz Niepodległości! 
Może i Konfederacja nie wywróciła jeszcze stolika pookrągłostołowego, ale to człowiek z Konfederacji "wywrócił" chanukiję, tzn zgasił z przytupem chanukowe świeczki w sejmie! Obnażył publicznie kto po czyjej stronie stoi - media, politycy, "bardzo ważne osoby" - nikomu do tej pory się to nie udało! Nawet likwidacja RODO nie była potrzebna, żeby różne obce "nożyce" się odezwały.

Teraz Grzegorz Braun jest jednym z najaktywniejszych posłów, a jego do bólu zdroworozsądkowe wypowiedzi dowodzą, że nie wszyscy w Polsce zwariowali, dali się ogłupić TVN-owi i politycznej poprawności. Jego wypowiedzi mają tylko jedną wadę - są przeintelektualizowane. To znaczy zdania są piękne, ale tak złożone, że przeciętny maturzysta, albo absolwent zawodówki, czy podstawówki nie są w stanie pojąć myśli i sugestii w nich zawartych. Zdania powinny być proste,  bezpośrednio pokazywać problem, bez dywagacji, sugestii, które mogą być zupełnie niezrozumiane np. przez młodych, którzy nie mają wiedzy historycznej ani doświadczenia. Z rozmów ze znajomymi wiem, że i ludzie po studiach mają kłopoty z Braunem - szczególnie kiedy nie oglądają go na żywo, lecz przyjmują papkę medialną "o wystąpieniu" Brauna. 

Podobnie przemawia Jarosław Kaczyński, więc nie ma szans u niedouczonej części społeczeństwa :) Poza tym Kaczyński ma dobrą pamięć. 

A taki Tusk ma pamięć pantofelka. Nie pamięta jak rządził 16 lat temu, kiedy jego najmłodsi wyborcy mieli 2 latka i koszule w zębach nosili, a na tyłkach pampersy.  Dlatego Tusk wygrał wybory dzięki "pampersom", sklerotykom i UB-eckim emerytom, którym obiecał przywrócenie przywilejów emerytalnych za katowanie Polaków. Nie wymaga od swoich wyborców, żeby pamiętali cokolwiek, albo myśleli (myślenie to ciężka robota!)  Podobnie jak Lewica i PSL, pogrobowcy komuszych partii, przepoczwarzonych na rozkaz ruskiej ambasady po 1990 roku. 

Sądzę, że Autor źle kieruje ostrze swojego blogerskiego ataku. Jest dobra strona mocy i zła. Nie mam problemu z określeniem gdzie kto stoi. Ani nie mam złudzen kto nami rządzi i rządził - sługusy WHO.

Obrazek użytkownika Czesław2

10-02-2024 [18:47] - Czesław2 | Link:

@A@W A ja myślałem, że sługusy właścicieli uni.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-02-2024 [21:32] - Alina@Warszawa | Link:

Tu nie ma żadnej sprzeczności - okazuje się, że nie tylko Putin jest właścicielem UE, ale i WHO...  
Więc Tusk musiał wykonać rozkaz zlikwidowania komisji sejmowej ds. rosyjskich wpływów, bo jakby tak zaczęli zeznawać co musieli robić polscy politycy na rozkaz unijnych, którzy dostali worki pieniędzy albo od Putina, albo od WHO, to sprawa istnienia UE szybko by się rypła. 

Obrazek użytkownika Ryan

10-02-2024 [16:34] - Ryan | Link:

Rzeczywiście takie komunistyczny złogi jak Czarzasty czy nawet Zandberg to politycy z jajami.Przynajmniej wiadomo na co te czerwone szmaty znać
A taki Bosak czy ten Menzen to zwyczajne cioty są
I nikt tego nie zagłuszy

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [16:53] - sake3 | Link:

@Ryan......Bosak nieoficjalnie już ogłosił,że będzie startować w wyborach prezydenckich.Jak na razie wspiera Tuska przynajmniej jako cichy wspólnik koalicji. .

Obrazek użytkownika Ryan

10-02-2024 [17:16] - Ryan | Link:

W Tworkach bedzie zdecydowanym faworytem

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2024 [18:54] - Jabe | Link:

Obsrywajka.

Obrazek użytkownika u2

10-02-2024 [19:37] - u2 | Link:

Kulturny.

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [19:46] - sake3 | Link:

To ta słynna polityka miłości w wykonaniu tuskoidalnych.

Obrazek użytkownika tricolour

10-02-2024 [21:51] - tricolour | Link:

Dojrzała miłość domaga się rozumu. Nie kocha się byle kogo.

Obrazek użytkownika Ptr

10-02-2024 [21:47] - Ptr | Link:

Wrzeszcząc wiele lat o reżimie pisowskim konfederacja przyczyniła się pośrednio do odwrotu głupich wyborców do partii sług partii demokratycznej pod bezpośrednim zarządem partii socjaldemokratycznej wraz z zielonymi. Zapewne to ich nie rusza, bo wolą 8 tys. rozpędzonych gazem niż 48 tys. patriotów z rodzinami. Ale przedtem wszyscy uznali wolność od gazu i walk ulicznych za sukces. Może Polacy zrozumieją co jest oznaką reżimu, a co oznaką demokracji. Mnie wkurza jak młodzież mi donosiła ok.5 ? Lat temu jak pobito jakiegoś handlarza na komisariacie i jaka to była straszna oznaka reżimu. Bo ci najmłodsi Nic nie rozumieją, a łże media im robią wodę z mózgu. Do tego przeczyniła się pisowska miękkość i krótkowzroczności. Uległość P. Dudy. Nadstawianie drugiego policzka. A konfederacja obcych czepiała się szat. Tak.tak. Wsiadali do rotacyjnego samochodziku i plątali się w zeznaniach. 

Obrazek użytkownika u2

10-02-2024 [21:57] - u2 | Link:

konfederacja przyczyniła się pośrednio do odwrotu głupich wyborców do partii sług partii demokratycznej pod bezpośrednim zarządem partii socjaldemokratycznej wraz z zielonymi

Bo to taka agienturalna partyjka. Narodowa, ale narodu wybranego, czyli handlowego. ONR-owcy wygwizdali Bosiaka na ostatnim Marszu, bo go w końcu przejrzeli. Kuń-fa rzeczywiście zabiera głosy dla Peace. Choć teoretycznie powinna zabierać dla pełomafii, która niby jest liberalna, a de facto zamordystyczna, skumana obecnie z lewactwem, agienturalna z wiadomego nadania. Więc na bezrybiu i rak ryba.

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [22:09] - sake3 | Link:

@u2......Słyszałam wypowiedź Bosaka w dzień exposee Tuska,że Konfederacja w Sejmie ma zadanie walczyć z PiS-em w celu odebrania konserwatywnych wyborców i ułatwienie delegalizacji PiS-u.O swoim starcie w wyborach prezydenckich Bosak poinformował niedawno w wywiadzie.Tak więc pan Jabe po prostu zwyczajowo mnie napadł.

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2024 [22:48] - Jabe | Link:

Co jest złego w tym, że Kon­federacja ma zamiar walczyć z PiS-em?

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [23:00] - sake3 | Link:

A co złego jest w tym,że o tym piszę,że aż trzeba mnie wulgarnie zwyzywać?

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2024 [23:07] - Jabe | Link:

Pomawianie jest złe.

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [23:15] - sake3 | Link:

Rzecz w tym,że ja nie pomówiłam nikogo.Pana Bosaka też.Rzeczywiście chce kandydować na prezydenta co przyznał w wywiadzie i rzeczywiście napisał że chce przejąć po upadku PiS=u jego elektorat,Pana insynuacje są więc niewłaściwe,ale cóż taki mamy na NB klimat. 

Obrazek użytkownika Jabe

10-02-2024 [23:21] - Jabe | Link:

A pomówienia o cichym wspólniku koalicji?

Obrazek użytkownika sake3

10-02-2024 [23:33] - sake3 | Link:

To też nie pomówienie.Wystarczy obserwować głosowania.I wysłuchać wypowiedzi posłów Konfederacji Korwina-Mikke.Mentzena czy Brauna.No i dla przypomnienia blogi pana GPS z obecnej Dobrej Zmiany  w połaczeniu nazywania chamami każdego kto osmielł się mieć inne niz Konfederacja poglądy. 

Obrazek użytkownika Jabe

11-02-2024 [00:30] - Jabe | Link:

Bezczelne po­mówienie.

Obrazek użytkownika Ptr

10-02-2024 [22:38] - Ptr | Link:

To by przypominało spinor jakiś,  gdyż niemieckie nazwiska, logiczna wymowa po polsku, hiperpatriotyzm, hiperkatolicyzm, egoizm grupowy, nieagresywność w stosunku do germanofilów, agresywność wobec PIS,  podobno rusofilstwo itp. , nie spina się ideologicznie z żadną kulturą konkretną.