Jedno pokolenie nie ma prawa decydować o holokauście narodu!

Jedno pokolenie narodu nie ma prawa decydować o unicestwieniu kolejnych!
-czas na powtórkę referendum ws. dalszegoczłonkostwa PL w UE !

            
Po pierwsze: Od czasu poprzedniego euro-referendum ws. przystąpienia Polski do UE -zmarło całe pokolenie, a nastało też nowe. Co można podsumować ,iż zmieniła się co najmniej połowa składu populacji dorosłych Polaków , którzy brali udział w referendum w czerwcu 2003 r , Od tego czasu minęło 20 lat , kolejne pokolenie.
A nie ma takiego historycznego , moralnego uzasadnienia aby o całej przyszłości lub przekreślenia przyszłości narodu , decydowało jednorazowe głosowanie różnicą kilku ówczesnych procent głosujących istniejącej tego dnia populacji –o byciu lub likwidacji danego narodu na zawsze !  Odbierając szansę wszystkim kolejnym pokoleniom decydowania w kwestii prawa do bycia narodem ze swych przodków !
Po drugie :Nie dość ,że zmieniła się przeszło połowa z uczestników składu biorących udział w tamtym referendum lub je bojkotujących. Ponad to z wtedy lansowanej propagandowo idei europejskiego dobrobytu -pokolenie później -realnie pozostała obecnie wizja czarnej dziury – powtórki niemiecko-nazistowskiej  okupacji obszaru Europy ,w tym Polski.
Po trzecie: owe przeprowadzane bez jakiejkolwiek kontroli społecznej a wyłącznie pod nadzorem sitw partyjno-urzędniczych  referendum (zamiast jednego dnia- trwało dwa dni + noc czarów nad urnami pomiędzy nimi) ,dawało nieograniczone możliwości jego zafałszowania przez ówczesną pokomunistyczną nomenklaturę wg scenariusza  i aranżacji prokomunistycznej mafii SLD /PZSL/UW/ PKW. ! Co zawsze podważało demokratycznie jakąkolwiek jego wynikową wiarygodność .
Ale nie ma co na dziś płakać nad kolejnym dokonywanym zawsze od 1946 r  referendalnym oszustwem żydafki-warszafki.
Jednak stąd, czy choćby z okazji pokoleniowej zmiany narodu , czas na jego powtórkę. Czas więc najwyższy na demokratyczną weryfikację w już połowicznie nowym składzie uczestników referendum weryfikacyjnego ws. dalszej przynależności Polski do EU Rzeszy!
 
Ale nie ws. tzw. Polexitu !  Ale na analogiczne do tego  2003 roku pytanie:  Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?
z oczywistych przyczyn postawionego już w  poniższym brzemieniu ;
„Czy wyraża Pani / Pan zgodę na  dalszy udział Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej?”
Z oczywistych przyczyn i reguł referendalnych narzuconych przez warszafkowe komuchy, aby Państwo Polskie było zobowiązane podjęcia natychmiastowej procedury bezwarunkowego opuszczenia UE , wynik tego referendum, przy tak zredagowanym pytaniu musi nie przekraczać większością oddanych głosów na TAK lub przy nie  przy zachowaniu 51% frekwencji z pośród ilości obywateli  uprawnionych do referendum!
Owe jak najbardziej uprawnione legalnie , moralnie i historyczne referendum jest kluczowe dla zachowania podstaw prawnych istnienia jakiejkolwiek nawet formy- polskiej państwowości !
Stąd wszelkie partie, organizacje, zrzeszenia patriotyczne z  PiS włącznie, powinny dać szansę ogółowi Polaków na wypowiedzenie się  w tej kluczowej dla Polskiego Narodu kwestii! Dziś już znamy wartość oddolnych grup społecznych jak NSZZ Solidarność, Ruch Kontroli Wyborów , koła Radia Maryja  i Gazety Polskiej. Liga Obrony Suwerenności, Kukiz 15, Akcja Katolicka   Konfederacja. A są przecież i inne  Wtedy w 2003 roku Polacy nie byli dopuszczeni do komisji referendalnych –które w całości obsadzały sitwy urzędnicze rządzącej wtedy Bandy Czworga –tej na dziś zwanej „koalicją 13 grudnia”.
 
Najlepszym terminem jego przeprowadzenia będzie 20–sta rocznica  –daty formalnego wcielenia obszaru Polski w obszar Unii Europejskiej wtedy na zasadach Traktatu UE z Maastricht!
Czyli na jego przeprowadzenie najbardziej pasuje data 1 maj 2024  !
Ale już nie z obsadą komisji referendalnych wyłącznie członkami warszafkowj Bandy Czworga- jak wtedy , gdy naród nie znający zasad demokracji, można było otumanić lewacko-niemieckim  monopolem medialnym .  
 
Polityczne podjęcie tematu tej należnej Polakom powtórki  UE-referendum po 20 latach nabywania wiedzy nt. rzekomych „dobrodziejstw” bycia w UE- jest także kluczowe dla :
-napędu frontu patriotycznych środowisk dla akcji zbierania podpisów za jego przeprowadzeniem, włącznie z PiS - zamiast iść pod fałszywą flagą UE , w zaparte, w paszczę niemieckiego Ojro-nazi -smoka!  (No chyba że sam PiS jest patriotyczną ustawką i nie zamierza dać Narodowi Polskiemu prawa do wypowiedzenia się w sprawie zachowania własnej suwerenności ? ) Sama wspólna akcja zbierania podpisów za  takim referendum-  by się uczciwie wypowiedział , czy rzeczywiście chce niemieckich kamieni milowych lecących Polakom na głowę - da zmobilizowanie nie tylko własnego dotąd elektoratu, ale podstawę integracji sił polskiego etnicznie elektoratu  Przy okazji  cenna to będzie wiedza dla oszacowania polskiego zaplecza jeszcze  przed wyborami prezydenckimi i dokonania wespół prawyborów właściwego dla Polski kandydata bezpartyjnego kandydata .   Będzie to też próba generalna przetestowania nowej odsłony społecznego ruchu kontroli wyborów.   –pozyskanie działaniu  polsko-suwerennego elektoratu Rozmiaru i siły społecznej narodu , który nie chce powtórki „Arbeit Macht Frei” .
I to jest kluczowa kwestia , przy okazji której PiS , jak też inne patriotyczne choćby wyżej wspomniane środowiska mogą się wykazać realnie liczbami własnego poparcia –już bez udziału pokacapskich sondażowni żydafki- warszafki.
Akcja ws tego- referendum , to ostania szansa dla Polski i Polaków, aby przeprowadzić sprawę zachowania suwerenności , jeszcze bez rozlewu krwi ! Mogąc zrobić to przez głosowanie, a nie wymuszoną przez okupanta kolejną już zbrojną samoobroną Narodu  –na jaką np. skazani branką zostali Powstańcy w 1863 r czy powszechną kacapską eksterminacją  Żołnierze Niezłomni RP w 1944r .
 
ps. przedstawiona referendalna opcja w żaden sposób nie przekreśla opcji szykowania się oddolnie na czyn oddolnej fizycznej ewaporacji nowych okupantów,   ich agentów i kolaborantów ! Wobec opcji , gdy środki referendalno-plebiscytowe zostaną przez sitwy Warszafki zablokowane lub zwyczajowo sfałszowane przez jej PKW !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

30-01-2024 [19:32] - Chatar Leon | Link:

Spustoszenie mentalne jest coraz większe. Ludzie są niestety zidiociali i problem polega na tym, że większość faktycznie wierzy w brednie typu "pieniądze unijne" spadające z nieba.
Jedna jedyna szansa dla Polski, to zaistnienie pomyślnej koniunktury międzynarodowej. Coś jak podczas I wojny światowej.
To oczywiście warunek konieczny, ale nie wystarczający. Na razie nie ma w Polsce poważnych polityków, zdolnych poprowadzić naród.

Obrazek użytkownika paparazzi

30-01-2024 [20:20] - paparazzi | Link:

Szanse Polska miała kiedy był PiS przy władzy. Trza było zrozumieć koniunktore i światowe polityczne szachy. Degeneracja Narodu zaczyna się od edukacji. Im więcej matołków z dyplomami tym lepiej. Później są koraliki i świecidełka. Budowanie inteligentnego Narodu jest sprzeczne z planami kolonizatorów. Reszta to róbta co chceta.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

30-01-2024 [21:03] - Chatar Leon | Link:

Jaka różnica?
Kim Dzong Tusk likwiduje Polskę spektakularnie i całuje niemieckie tyłki z miłością.
PiS likwidował suwerenność Polski powoli i całował niemieckie tyłki wyrażając obrzydzenie.

Obrazek użytkownika sake3

30-01-2024 [20:43] - sake3 | Link:

Były prezydent Izraela Reuven gościł w niedzielę w Polsce.Wziął udział w konferencji zorganizowanej przez Europejskie Centrum Żydowaskie.W wywiadzie stwierdził,że w ....czasię II-iej WŚw Żydzi byli ,,zaszlachtowani'' przez Polaków.Kuriozalne słowa uzupełnił wypowiedzią ,że muszą edukować Polaków aby zrozumieli ,,co się stało z ich narodem''.Bezczelne słowa nie były ostatnią jego wypowiedzią.Posunał się do tego,że oskarżył prezydenta Dudę twierdzącego,że oba narody ucierpiały o nadmierną  smiałość.Wg niego Polaków wojna nie dotkneła.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

30-01-2024 [21:01] - Chatar Leon | Link:

Dlatego powtarzam, że przywracanie pamięci i prawdy historycznej powinno być prowadzone systematycznie i metodycznie.
Wtedy żadna swołocz jak ten neonazista w jarmułce nie będzie mogła kłamać bez konsekwencji.

Obrazek użytkownika Jabe

30-01-2024 [21:06] - Jabe | Link:

Taki rezultat rządów chanukowców.