„Państwo Polskie nadal istnieje jedynie teoretycznie"

W 2024 r „Państwo Polskie istnieje jedynie teoretycznie!”
Patrząc na to co się bezkarnie odbywa obecnie Polsce -coś  w tej kwestii tytułu- jako cytatu z tow. Sienkiewicza - jednak jest na rzeczy! I to  pomimo 8 lat rządu PiS i nadal jej nominata będącego na urzędzie Prezydenta!
110 -tysięczna Policja, to jak za PRL reżimowa kurwicja osłaniająca niemiecki pucz. A tzw. służby specjalne działające pod szyldem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego okazały nie tylko 4 –tym pokoleniem UB , ale jak za pierwowzorem pradziadków- przedstawicielstwem obcych służb . Wtedy NKWD ,teraz BND . Wszystkie one , które  obroną prawa i instytucji tzw. III RP nie tylko jakiejkolwiek nie podejmują , ale i  w oczywisty sposób –działają wbrew nim .
Wszystkie te tzw.  służby zachowane przez PiS okazały się być kupą umundurowanego i zdradzieckiego gówna. I tu tkwi główny (o ile rzeczywiście PiS grał o wolną Polskę ?!) błąd partii/ruchu , która w 2015 r wygrała wybory z okupacyjnymi sitwami etnicznymi. Ten błąd to utrzymywanie tychże samych sił policji i  ubecji na poziomie ilościowym okresu PRL czyli 110 tyś (w okresie międzywojnia na znacznie większym obszarze państwa cała Policja Państwowa liczyła 30 tyś funkcjonariuszy)   przy równoczesnym utrzymywaniu komunistycznych gescheftów w postaci sądów i prokuratur -jako rodzinnej schedy utrwalaczy  komunistycznych klanów! I Równocześnie  upartego utrzymywania komunistycznego status-quo w sprawie utrzymywania permanentnego stanu rozbrojenia Narodu Polskiego! A to  przy równoczesnym wkładaniu Polski do pieczenia w niemiecki rożen UE i to bez dania szansy obligatoryjnego referendum ws Polexitu!  Także już po przejęciu władzy w 2015r  , wobec wyjaśnionych publicznie zagrożeń dojczenazistowskich –tj tych płynących z zatwierdzenia tzw. Traktatu Lizbońskiego .
Jak widać obecnie , po bezradności kolejno przejmowanych wbrew mającemu obowiązywać prawu jego struktur przez ewidentnych durniów –te państwo z centralą w lewobrzeżnym obszarze stołecznym  faktycznie istnieje jedynie teoretycznie! Widać że czas opcji „0” (czyli  albo my trwale uziemnimy ICH- pogrobowców PRL ,albo oni NAS ) właśnie nadszedł !   

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

12-01-2024 [22:47] - Siberian Husky Dog | Link:

W tym hiper burdelu brakuje jeszcze, żeby ożył Kulczyk i zrobili go Prezesem CIECH-u

Obrazek użytkownika EsaurGappa

12-01-2024 [23:41] - EsaurGappa | Link:

Tak to uczucie w sercach prawdziwych Polaków nie daje spokoju,duchy przodków nie dają spać czekają sprawiedliwościi.Trzy dekady temu byłem dumnym młodym człowiekiem który wierzył w Polskę i Polaków jako jeden naród,dumny z tego że winni naszej powojennej niewoli nie zostali przez nas zabici za zdradę ojczyzny,i że my dzieci trzeciej Rzeczpospolitej daliśmy sobie czas na pojednanie i zrozumienie siebie.Dziś wiemy że nigdy nie było z ich strony dobrej wolj,dziś dorośliśmy na tyle by nie wierzyć w bajki,ale twardo uwierzyć w prawdę która bardzo będzie bolała wszystkich.Ich bezbożny komunizm jest głęboko zakorzeniony w ich duszach,a ich dzieci są spadkobiercami ich morderczej spuścizny,już dostali wykorzystaki swoje szanse,chcą nas wszystkich pociągnąć tam gdzie tylko płacz i zgrzytanie zębami,gdy z taką dumą składają własne dzieci w ofierze złu,czy jest dla nich jeszcze jakaś nadzieja?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

13-01-2024 [06:21] - Siberian Husky Dog | Link:

W zamożnym kraju z ogromnym potencjałem i adekwatnymi ambicjami, w środku Europy, nieporadny, bananowy reżim Tuska, to przede wszystkim ogromny wstyd

Obrazek użytkownika EsaurGappa

13-01-2024 [10:09] - EsaurGappa | Link:

Ogromny wstyd to chyba mało powiedziane,to tragedia narodowa i to się niestety źle skończy dla Polaków.Nie widać na dziś dzień w przestrzeni publicznej osób którzy by swoje ambicje i dumę odłożyli na bok na rzecz budowania wspólnego obozu patriotycznego,gdzie ludzie byli by gotowi oddać wolność a nawet życie za "sprawę".
Miernoty nas atakują i chyba jednak miernoty nas bronią,absurd goni absurd,a zwykli ludzie widząc ten kabaret już się nie śmieją,zbierają siły aby ich wszystkich wygwizdać i wypierdolić na zbity pysk,tak jak to się dzieje za naszą zachodnią granicą.
 

Obrazek użytkownika sake3

13-01-2024 [11:10] - sake3 | Link:

To nie państwo teretyczne tylko policyjne..Rozmach z jakim zorganizowano napad na Pałac Prezydencki,ilość zatrudnionych do akcji funkcjonariuszy,instalacja podsłuchów w Pałacu Prezydenckim przypomina filmowe akcje obławy na gangsterów.Czyli prezydent i jego rodzina są pozbawieni całkowicie ochrony Czyz można mieć zaufanie do takiej ochrony która wpuszcza tylnymi drzwiami bandytów? Prezydent ma być podsłuchiwany prze 2 godziny na dobę? Czyli co robili bandyci oprócz aresztowania przez 40 minut alcji?  Zakładali pluskwy?  

Obrazek użytkownika Jabe

13-01-2024 [11:28] - Jabe | Link:

Państwo policyjne jest re­presyjne wobec obywa­teli, jak w czasie pan­demii.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-01-2024 [14:28] - Imć Waszeć | Link:

Obrazek użytkownika spike

13-01-2024 [13:03] - spike | Link:

Droga @sake
nie trzeba instalować gdziekolwiek podsłuchów, by wiedzieć co gdzie się dzieje.
Wystarczy podsłuchiwać telefony, smarfony, są możliwości takie, że telefon staje się "pluskwą", emituje treści rozmów, a także obraz z miejsca gdzie się znajduje.

To że Prezydent był podsłuchiwany, widać było od początku, "po owocach ich poznacie", policja dokładnie wiedziała, kiedy i jakiej godzinie Prezydent wyjedzie na spotkanie, jak też dokładnie zaplanowali zatarasowali wyjazd z Belwederu, tych danych nie mógł im powiedzieć jasnowidz Jackowski.

Pytanie zasadnicze, co z tym śledztwem zrobi prokurator, coś czuję, że sprawę umorzy, chyba będzie nim "kamikadze" i ujawni prawdę, kosztem pracy.

Kwestią ciągle jest, co może w tej bezprawnej sytuacji zrobić Prezydent, mafia już wymienia prokuratora krajowego, pomijając Prezydenta, następnym krokiem pewnie będzie uchwalenie budżetu z pominięciem decyzji Prezydenta czy TK, który może, z racji niepełnej obsady sejmu, orzec że jest niekonstytucyjny, konsekwencją czego będą przedterminowe wybory, a mafia oświadczy, że tego nie uznaje, koło się zamyka, mamy zamach stanu.

Obrazek użytkownika tricolour

13-01-2024 [13:16] - tricolour | Link:

@spike

Jaki zamach stanu? Zwyczajnie realizują obietnice wyborcze. Trzeba było wsadzić towarzystwo w ramach cela+ a nie teraz jęczeć o zamachach.

"Prezydent gdzieś pojedzie" raz nie wystarczyło?

Obrazek użytkownika spike

13-01-2024 [14:22] - spike | Link:

@tri
"nie chcem, ale muszem" z przykrością stwierdzić, że
"nie jesteś tak głupi jak nam się wydaje, jesteś dużo głupszy"

nie chodzi o wymianę kadry, ale o sposób, a jest on bezprawny, jakby robili to prawnie, to nikt by nie narzekał.
Każdy rząd w obojętnie jakim kraju, wszystkie stanowiska które podlegają np. prezydentowi, premierowi, są na nowo obsadzane, co jest w pewnym sensie logiczne,
ale robią to zgodnie z prawem, bo takie działania jak robi szajka twojego Tuska, obniża rangę Polski, jako państwa wiarygodnego, nikt poważny tu nie będzie inwestował, czy robił interesy, bo byle chłystek może to zniszczyć, mamy przykład, Tusek kwestionuje umowy militarne z Koreą, oni się w końcu wycofają, ale pewnie będą się dochodzić odszkodowania i to w mld zł.

Tylko dureń jak ty, może się cieszyć z bezprawia, które może dopaść i ciebie, przekonał się o tym Śpiewak, bronił mafii sędziowskiej, a ta go skazała, ratował go Prezydent.

Obrazek użytkownika spike

13-01-2024 [13:06] - spike | Link:

Parafrazując pułkownika Sienkiewicza, obecny rząd to:

"Tusk, dupa i klocków kupa"
 

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

13-01-2024 [17:41] - Eugeniusz Kościesza | Link:

O antypolskiej koalicji dywersyjnej pomiotów żydokomuny i dojczenazistów, nawet nie warto patrzeć inaczej niż ,jako  konieczności chirurgicznego i trwałego usunięcia źródła gangreny z polskiego organizmu ! Co do kadr PiS , jak ma przetrwać jako jeszcze istniejąca siła polityczna , aby realnie się uwiarygodnić -to czas wysprzątać warszafkowe kadry -przeprowadzając ogólnopolski zjazd krajowy z przedstawicieli wybieranymi oddolnie w strukturach terenowych. Zjazd  ws demokratycznego wyboru nowych władz i przyjęcia nowej wersji  programu politycznego. Już przystającego do realiów wchodzącej okupacji nie tylko jak dotąd warszafkowej , ale  niemiecko –rosyjskiej ! I zachowanie struktury trenowej PiS  jest na dziś kluczowe
-oczywiście  poza stworzeniem całkiem oddzielnej od PiS -krajowej poza warszafkowej Organizacji Bojowej PPS 2.0 !

Obrazek użytkownika Czesław2

13-01-2024 [17:47] - Czesław2 | Link:

Pod warunkiem, że PIS jest niezależne, a tego pewien nie jestem.

Obrazek użytkownika spike

13-01-2024 [18:56] - spike | Link:

Stwierdzić można, że całą anarchią prawną kieruje organizacja sędziowska, mająca charakter przestępczy, zwana Lustitia, to oni zapoczątkowali bunt sędziów, oni propagują kwestionowanie Konstytucji, czy prawa Prezydenta do prawa łaski, jaki wydał, choć TK orzekł jej konstytucyjność.
Jest sporo sędziów i prof.prawa, którzy mają odwagę mówić, o prawnym bezprawiu, jednego już się pozbywają, Prokuratora Okręgowego, mimo że Bodnar nie ma do tego prawa.

Jestem prawie pewien, że nie uchwalą budżetu na czas, przekroczą termin, nie uznają rozwiązania rządu i rozpisania nowych wyborów, będzie anarchia.
Tylko Stan Wyjątkowy może przeciąć ten POlszewicki wrzód .