Prywatne uwagi dla uczestników manifestacji 11 stycznia.

Przybywając do Warszawy, wskazane by mieć ze sobą zładowany smartfon i powerbank. Jeszcze zanim się zacznie kulminacja : idąc robić foty zarówno rejestracji przybyłych suk policyjnych jak też facjat jeszcze nie u-kominarkowanych funkcjonariuszy. Jak któryś pol-pies na to ostrzej zareaguje , to z pozostałych stron atakowanego -reszta grupy winna strzelać filmiki takiego onego zomo-skiego psa.
A gdy manifestacja się zacznie, to kręcić akcje warszafkowych polic-meistrów i działania podległych tow. Kierwińskiemu cywilnych grup prowokatorów.  
W przypadku tych ostatnich , będąc się napadniętym przez tychże  zamiast dać się bić lub fizycznie tak bronić  , to będąc w tłumie -raczej potraktować domniemanego tajniaka własnym gazem pieprzowym prosto w pysk i ewentualnie w sprzyjającym otoczeniu zasadzić z czuba kopa w krocze- co najmniej. Zaś  po tym ,może przysłowiowa opcja kij chuluganowi w oko (by więcej nie chuliganił )  i optymalnie tymczasowe pozyskanie  jego smartfonu (czyli  kontaktów jako dowód w karcie sim ,a sam aparat zmiażdżyć i wywalić !  )   oraz oręża takiego bandziora  –co także nie wydaje się być żadną prowokacją. Lecz jedynie rozjemaniem  groźnego bandyty .
To jest minimum dla skutecznej obywatelskiej samoobrony wobec czy to band chuliganów czy puczystowskich niemieckich prowokatorów !

Oczywiście, wspomnianych środków obrony wobec chuliganów , nie należy stosować wobec mundurowych POlicjantów –przynajmniej na ten dzień- nic poza fotami i filmikami działań funkcjonariuszy ! 
Filmować masowo należy prowokacje , akcje warszafkowego ZOMO, numery rejestracyjne  policyjnych suk, facjaty resortowe i krzywdy- gdy będą już czynione manifestantom. Te działania  dokumentujące , same z siebie powinny zmniejszyć planowaną przez żydafkę-warszafkę (którego to planowania dowodzi choćby odwołanie obrad sejmu z tego dnia na kolejny tydzień ), fizyczną rozprawę z polskim uczestnikami patriotycznej manifestacji ! Trzeba po tym pamiętać,  by nie dać sobie ich  odebrać (uprzednio schować) przy rewizjach na powrocie , aż do finalnego opuszczenia autokaru i dotarcia na kwaterę!
I ten materiał może być istotnym zyskiem, z manifestacji patriotycznej 11-tego, choćby i nawet spacyfikowanej przez reaktywowane Tuskiem warszafkowe Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, tow. sKierwińskiego.
Materiał taki jak powyżej z POlicją  i chuliganami zrzucić z telefonu… choćby  na pena i  oczyścić swój inwigilowany smartfon przed następnym po zrzuceniu materiału , odpaleniem  logowania !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

09-01-2024 [23:55] - u2 | Link:

to będąc w tłumie -raczej potraktować domniemanego tajniaka własnym gazem pieprzowym prosto w pysk

Gaz to broń obosieczna. Jak się użyje w tłumie to będzie multum poszkodowanych. Lepiej korzystać w sytuacji jeden na jednego :-)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-01-2024 [00:10] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Przybywając do Warszawy, wskazane by mieć ze sobą zładowany smartfon i powerbank. "
Zapomniał Pan o pampersie. Okoliczne toalety zarządzane sa przez esbeckie pociotki które doskonale rozpoznają Prawdziwych Patriotów i wiadomym jest że uniemożliwią zdrowej tkance społeczności zamieszkującej odwieczne przynależne im piastowskie dziedzictwo spokojną defekację.

Podkreślam. Smatfony tak, powerbanki tak, ale nader wszystko pampersy, dopasowane!!!

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-01-2024 [04:50] - jazgdyni | Link:

Cześć kolego
Z własnego doświadczenia ulicznych manifestacji coś prostego i ważnego:
- Wybierz swoje najwygodniejsze, znoszone buty
- cały ubiór, najlepiej wielowarstwowy także wygodny i ciepły. I taki, którego nie będziesz żałował.
- czapka, szalik i rękawiczki też obowiązkowe
- kieszenie załaduj ulubionymi batonikami, oraz ulubioną wodą, kolą, czy energetykami
- o gazie pieprzowym była już mowa
- i na wszelki wypadek warto mieć też prosty opatrunek

Przezorny zawsze ubezpieczony.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-01-2024 [06:16] - NASZ_HENRY | Link:

Twoja pukawka to wiwatówka? 😉
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-01-2024 [06:52] - jazgdyni | Link:

Moja pukawka jest za zamkiem błyskawicznym w wiadomym miejscu. ;-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-01-2024 [15:59] - Imć Waszeć | Link:

Tak jakby we współczesnych czasach POlicmajstrzy mieliby się wzdragać przed umieszczeniem na dachach na trasie marszu fałszywych podstacji BTS, co i tak robią nawet tropiąc pijanych złodziei drewna, bo kto im zabroni (a jak trzeba to papier się później dodrukuje i będzie cacy w pseudopaństwie), albo zwyczajnie użyć oddelegowanych do telefonii i providerów internetowych oficerów ABW do zablokowania wymiany danych z wybranych numerów kart. Ostatecznie można też przy domniemaniu bezkarności służb pod nową "władzą" użyć niemieckiego nielimitowanego "Das Pegasusa", żeby nic się nie nagrywało i nie szło dalej w sieć. Możliwości są tysiące, ale partyzanci skupiają się na tym jaki granatnik lub grzechotnik schować w nachach, żeby nie wypadł przy rewizji. Ludzie, mamy XXI wiek i wszystko to o czym mówicie to już prehistoria. A do zniweczenia planów powstania wystarczy jedynie analiza informacji, przemieszczania się, kontaktów i punktowe uderzenia. Wreszcie ciekawe po czyjej stronie będą krajanie ambasadora LBGT, z ich chmurami i dyskami online, bo trzymanie filmów z zatrzymania na kartach w telefonie to kompletna głupota, skoro nawet giną filmy z monitoringu na komendach POlicji, gdy od czasu do czasu kogoś tam w śledztwie zatłuką lub zastrzelą. Gnijące państwo Okrągłego Stołu w całej okazałości.