11 grudnia 2023 expose premiera M. Morawieckiego przed KPP

Póki co rozpoczyna się posiedzenie Sejmu, na którym zaraz wystąpi M. Morawiecki z expose.
Jest prezydent A. Duda, były prezydent L. Wałęsa, korpus dyplomatyczny, korpus wojskowy (?). Hołownia właśnie otwiera obrady. Wałęsa dostał gromkie brawa. No cóż - można to skwitować stwierdzeniem, że oto młodsi donosiciele bili brawo starszemu stażem i z nagrodą Nobla. 

Ma to być historyczne posiedzenie MM, bo cała totalna opozycja, która tworzy w Sejmie KPP (Koalicję Przegranych Partii) ma zamiar nie przyjąć tego exopse i doprowadzić do powołania swojego kandydata, tego, którego do Polski wysłała Ursula von der Leyen, czyli Donalda T. 
Donald T. powinien siedzieć w Białołęce, albo innym odosobnieniu, skazany za zdradę państwa, zamordowanie prezydenta Polski i 95 innych osób w Smoleńsku, za zamordowanie 20 żołnierzy, oficerów WP w Mirosławcu, za afery takie jak Amber Gold i vatowska. 
Nie wiem jak, ale ci co władają teraz w Polską, powinni zrobić wszystko, żeby nie dopuścić Donalda Tuska do stanowiska premiera Polski! 

Nie mogę znaleźć w naszej najnowszej historii człowieka, który jako kandydat na premiera miałby tyle na sumieniu. Jedyny jaki mi przychodzi na myśl to Bolesław Bierut ...

Przypomnieć sobie trzeba wyniki wyborów 15.10.2023: Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2023 r.  

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

11-12-2023 [16:20] - Adam66 | Link:

@Alina@Warszawa
No cóż, ci co władają teraz w Polską zdecydowali, że MM już zrobił swoje, czyli utuczył Polskę a w miedzyczasie podpisał wszystkie lewackie idiotyzmy ograniczające suwerenność Polski to teraz czas na tego, który się już sprawdził w rozkradaniu Polski.  To, co zostało osiągnięte w ramach patriotycznego zrywu w czasie zarządu PISu, teraz zostanie rozkradzione przez ekipę ryżego folksdojcza, POPIS w pigułce, tylko Polski szkoda...

Obrazek użytkownika Darek65

11-12-2023 [19:19] - Darek65 | Link:

Obrazek użytkownika Adam66

11-12-2023 [20:52] - Adam66 | Link:

@Darek65
Jeszcze chwila a okaże się, że to pinokio był głównym antyszczepionkowcem, razem z Szumowskim i Niedzielskim....
A Braun jak zwykle w formie, znowu wyzwą go od wariatów, ale świetnie podsumował całe to towarzystwo, "lewicę z lewej i lewicę z prawej"...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [16:38] - Alina@Warszawa | Link:

No to koniec rządów premiera Morawieckiego - jego rząd nie uzyskał wotum zaufania,
Głosowało 456 posłów:
- za było tylko 190 posłów,
- przeciw 266,
- wstrzymało się. 0 

Hołownia właśnie się podnieca swoją ważnością i czeka na kandydatury na premiera. 
W tym samym czasie, teraz - TVP Info pokazuje pałac prezydencki - PAD gości rabinów w kapeluszach i zapala chanukowe świece .... 
Czy ja mieszkam jeszcze w Polsce, czy już od dawna w Polin?

Obrazek użytkownika Czesław2

11-12-2023 [16:49] - Czesław2 | Link:

Od okrągłego stołu.

Obrazek użytkownika Darek65

11-12-2023 [19:20] - Darek65 | Link:

No niestety, veta Dudy nie wzięły się z niczego.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [17:28] - Alina@Warszawa | Link:

Kandydaturę Donalda T. na premiera totalnej opozycji, czyli teraz KPP, przedstawia Borys (Borysław) Budka. Laurka. Donald T. miłośnik muzyki, sztuki, malarstwa ... 

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [17:36] - sake3 | Link:

O jego pobożności coś było,dla podlizania się wierzącemu elektoratowi? Bo łysy czerep na pajęczych nóżkach nie jest wdzięcznym obiektem do słuchania z powodu idiotyzmów które głosi..

Obrazek użytkownika Hornblower

11-12-2023 [18:02] - Hornblower | Link:

W naszym bantustanie przesilenie polityczne. Był Student, będzie Oskar. Cóż za emocje. Które rodziny obsadzą które spółki i agencje. Kto ile szmalu przytuli. Tyle nobilitacji w drodze. Z drugiej strony frustracja. Ilu dostanie kopa. Nie wszystkich przecież da się upchać na nieusuwalnych posadach. Nadciąga spółkowo-agencyjno-radonadzorczy armagedon. A wszystko dla naszego i Ojczyzny dobra. I jedni, i drudzy gotowi na największe poświęcenia na państwowych posadach.
A po prostu, w marcu pan prezydent Biden dał Niemcom wolną rękę w układaniu Europy. I tyle. Reszta to teatrzyk lalek. 
 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [18:25] - Alina@Warszawa | Link:

Nie jest wszystko jedno który Oskar, czy Student.
Za Oskarem do sejmu weszła cała armia UB-eków, których jednym z przedstawicieli jest Bolek, obecny w sali sejmowej. Co ciekawe, nie ma tam Bronka ..., a PAD świeci żydowskie świeczki pod żyrandolami - może razem z Bronkiem? 
Bez Boskiej pomocy chyba się nie obędzie!

Obrazek użytkownika Hornblower

11-12-2023 [21:49] - Hornblower | Link:

No tak. Za Studentem kroczyły zaś same Anioły, Archanioły, kilku Cherubinów i nawet jeden Serafin.

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [19:13] - smieciu | Link:

@Hornblower
A po prostu, w marcu pan prezydent Biden dał Niemcom wolną rękę w układaniu Europy

Tylko co o tym świadczy? ;)
Przez cały czas Biden i Niemcy prowadzili raczej rozbieżną politykę. Nie bardzo widzę to dawanie wolnej ręki. Jak dla mnie ciągle trwa przepychanka. W której ostatnio Biden ma gorszy okres. Przede wszystkim z powodu ostrej gry Republikanów w Kongresie. To właśnie ta gra a nie Biden dały Niemcom więcej luzu.

Obrazek użytkownika u2

11-12-2023 [19:15] - u2 | Link:

Biden i Niemcy prowadzili raczej rozbieżną politykę

Baju, baju, Biden dał wolną rękę Niemcom w sprawie NS2 i wtedy zaczęła się agresja kacapii na ukrów. Przypadek ? Nie sądzę :-)

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [19:20] - smieciu | Link:

Jeśli nie przypadek to co było powodem tej agresji? Dostały Niemcy wolną rękę od Bidena w sprawie NS2. Dlaczego Ruskie dokonały agresji na Ukrainę w takim właśnie momencie?

Obrazek użytkownika u2

11-12-2023 [19:23] - u2 | Link:

Dlaczego Ruskie dokonały agresji na Ukrainę w takim właśnie momencie?

No właśnie, myśl szmaciu, a nie odwracaj ciągle kota ogonem. :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Darek65

11-12-2023 [19:23] - Darek65 | Link:

Dokładnie tak. Niemiecki ambasador swego czasu powiedział, że nasze 5 minut minęło. Wiedział, co mówi.

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [19:41] - smieciu | Link:

Nasze 5 minut dopiero się zaczyna. PiS ustawił Polskę w kącie gdzie miała lać łzy. Teraz zacznie się dziać. Coś innego niż tutejszym płaczkom się wydaje. Które ciągle żyją w strachu przed Niemcami. Propaganda zrobiła swoje. Na tym wszystko oparł Kaczyński, który nawet teraz raczył wejść na mównicę i straszyć niemieckim Tuskiem. A konkretnie panie Kaczyński? Czego się pan boi? Co takiego zrobi Tusk czego pan nie zrobił?

Obrazek użytkownika spike

11-12-2023 [20:41] - spike | Link:

@smieciu
jakie wasze, nie chwal dnia przed zachodem Słońca, jakby nie cichodajki z PSLu i zabójczynie nienarodzonych, to byście żarli szczaw i mirabelki, a oni jeszcze mogą wam wykręcić "numer", dymanie ma swoje granice, nawet wrogowie PiSu nie wróżą wam "świetlanej" przyszłości.

Ty lepiej odpowiedz, czy szmalcownictwo i kolaboracja to u was tradycja rodzinna ?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [21:00] - Alina@Warszawa | Link:

smieciu zobaczy co potrafią Niemcy, jak go odstawią do Auschwitz i każą ładować trupy do krematorium. Może sam przeżyje tę naukę, choć wątpię. Trzeba mieć pusto w głowie, żeby nie wiedzieć na co stać Niemców, czy zwolenników Putina i wielkiej Rosji, albo jakichś innych wyznawców judaizmu.

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [21:13] - smieciu | Link:

@Alina, żyjesz strachem, który nie ma podstaw. Niemcy są wielkie i potężne tylko w twojej wyobraźni nasączonej propagandą. Rzeczywistość cię zaskoczy. Nie będą Niemcy rozdawać kart. Z judaizmem lepiej bądź ostrożna bo w końcu nasz przyjaciel, któremu przychylamy nieba jest jego wyznawcą i przedstawicielem nacji.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [21:17] - Alina@Warszawa | Link:

[21:13] - smieciu  
Oszołomie! Pracowałam jako szefowa kilkunastu Niemców! Nie masz pojęcia o Niemcach, w Niemczech pewnie w życiu nie byłeś i słowa po niemiecku? Ani tego, że każdy prawdziwy Niemiec ma w domu "Mein Kampf".

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [21:27] - smieciu | Link:

@Alina Rany to że Ukraińcy pracują u Polaków znaczy że jesteśmy panami świata. Czy też choćby Ukrainy?
Żyjesz swoimi kompleksami. Ukraińcy, jak łatwo wyczuć, mają do nas analogiczny stosunek. Widzą pana, który najchętniej by ich wykorzystał, wyciągnął rękę po część kraju.

Co z tego że mają Mein Kampf?
Napisałem w swoim ostatnim tekście. Propagandę PiS najlepiej określić mianem narodowego socjalizmu. Wyborcy PiS nie raz w swoich wypowiedziach pokazywali że chcieliby Kaczyńskiego w roli człowieka, który chwycił kraj za mordę i przywrócił Polsce wielkość.
Przecież to jest dokładnie to co propagował (i zrealizował) Hitler.
Zarzucasz Niemcom to o czym sama marzysz. Nic więcej. Nie myśl o roku 1939 ale roku 1933. Mein Kampf dawno napisana. A Hitler zaprowadza porządek w lewackich, upokorzonych Niemczech! Dokładnie tak to wyglądało.

Nie potrafisz, podobnie jak większość ludzi, wyjść poza swoje subiektywne uczucia. Wzmożone propagandą. Otwórz się.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [22:07] - Alina@Warszawa | Link:

Co oszołomie mają Ukraińcy pracujący teraz w Polsce do mojego wpisu o Niemcach? Pogięło Cię? Każdy Twój wpis to jakieś projekcje niemieckiego wariata!

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [22:20] - smieciu | Link:

@Alina nawet nie zauważyłem że pracowałaś jako szefowa Niemców. Kto by się spodziewał ;) Tym bardziej więc, w czym problem? Dlaczego twoja praca ma związek a ukraińska już nie?

Obrazek użytkownika Darek65

12-12-2023 [07:57] - Darek65 | Link:

@Smieciu
Zgadzam się, że Niemcy, te znane nam sprzed lat, się kończą. Trzeba jednak pamiętać o tym, że to państwo nam wrogie i podejmie wszelkie działania, aby pociągnąć nas za sobą. Myślę, że groźniejsza dla nas jest "elita" brukselska, która powoli staje się państwem samym dla siebie, która urywa się ze smyczy, nawet Niemcom

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [21:09] - smieciu | Link:

@spike To twoja tradycja spike..  PiSowskie wazeliniarstwo, wchodzenie w dupę lewakom Bidena. W podskokach wykonywanie poleceń z Ukrainy. Czysty pokaz szmalcownictwa i kolaboracji.
Liczę że Tusk położy temu kres.

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [22:39] - sake3 | Link:

@smieciu...W jaki sposób położy kres? Zamknie NB,Będzie zamykał do więzień pisowców jak leci? Powinien zrobić porządek we własnych szeregach,bo dzisiaj sala sejmowa zalana była wazeliną pod sufit a zachowanie idiotek Krzywonos i Nowackiej nosiło znamiona obsesyjnej do niego miłości.Jeszcze trochę a w miejscach publicznych zaczniemy wieszać jego portrety.,a w domach obowiązkowo sie do niego modlić. .

Obrazek użytkownika Jabe

11-12-2023 [20:11] - Jabe | Link:

Nie dał wolnej ręki. Od pil­no­wania jest pan Ho­łownia. Tak przy­najmniej su­geruje re­dak­tor Michal­kiewicz.

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [21:19] - smieciu | Link:

@Jabe. Trudno stwierdzić do jakiej bramki gra Michalkiewicz. Ameryka ma różne imiona w każdym razie. To od TVNu czy sponsorów Hołowni także. Tak swoją drogą ta cała zawzięta antyniemieckoTuskowa propaganda, nawet ten ostatni skok Kaczyńskiego ma właśnie na celu ukrycie tej kluczowej sprawy. Plecy Tuska i Hołowni nie znajdują się w Niemczech.
Tak ma sądzić wyborca PiS. Który ma widzieć w Tusku tylko reprezentanta złych Niemców a nigdy tych „dobrych” Amerykanów ;)

Obrazek użytkownika Jabe

11-12-2023 [21:25] - Jabe | Link:

Skład rządu może nieco sprawę wy­jaśnić.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [19:06] - Alina@Warszawa | Link:

Na zakończenie posiedzenia, po hymnie, który KPP zaintonowała na znak swojego zwycięstwa, na sejmową mównicę wszedł J. Kaczyński i po prostu stwierdził, że wie kim byli jego dziadkowie (o nich mówił Tusk w swoim wystąpieniu), ale równie dobrze wie kim jest Donald Tusk - JEST NIEMIECKIM AGENTEM! 
Po czym marszałek Hołownia zaczął przepraszać salę za ten "incydent". 
Jeszcze nikt tak wprost nie oskarżył Tuska! Wcześniej z tej samej mównicy o Oskarze i Studencie mówił Grzegorz Braun w imieniu klubu Konfederacji, informując, że Konfederacja nie widziała powodu, aby popierać kandydaturę Studenta, więc tym bardziej nie może popierać kandydata Oskara. 

Obrazek użytkownika tricolour

11-12-2023 [19:10] - tricolour | Link:

Przez osiem lat nie można było zrobić czegoś z niemieckim agentem? Lenie śmierdzące jesteście.

😛😛😛

Obrazek użytkownika spike

11-12-2023 [20:25] - spike | Link:

@tri
ty to jesteś jak ten odkurzacz, wciągasz nosem @smieci, z mózgu zrobiłeś worek który jest przepełniony, weź go w końcu opróżnij, już nie tylko uszami ci wychodzą. :))))))))))))))))

Obrazek użytkownika tricolour

11-12-2023 [21:33] - tricolour | Link:

@spike

Wspaniale, dziękuję - twoje słowa to gwarancja, że do władzy nie wrócicie. Dziś nikt nie poparł Morawieckiego, nikt, ani jeden z Sejmu, z opozycji. 

Won na koniec kolejki.

😄

Obrazek użytkownika u2

11-12-2023 [19:11] - u2 | Link:

Hołownia zaczął przepraszać salę za ten "incydent"

Też słyszałem przed chwilą że PJK wszedł na mównicę po hymnie, ale zajęty byłem przygotowaniem kolacyjki i nie słyszałem co mówił. Hoło mógł wyłączyć mikrofon dla PJK, może więc jest w spisku przeciwko PDT ? :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-12-2023 [19:16] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "wszedł J. Kaczyński i po prostu stwierdził, że wie kim byli jego dziadkowie (o nich mówił Tusk w swoim wystąpieniu), ale równie dobrze wie kim jest Donald Tusk - JEST NIEMIECKIM AGENTEM! "
Kaczyński stwierdził że nie wie kim byli dziadkowie Tuska, ale wie kim on jest......
Wynika z tego że pisiory nie dość dokładnie słuchają swoich bożków.

Obrazek użytkownika spike

11-12-2023 [20:31] - spike | Link:

@wielkopolskibzdzichu
nie wiem co powiedział Kaczyński, ale o tym że Tusk miał dziadka hitlerowca wie cała Polska, także o tym, że jest TW Oskarem, wszyscy już też wiedzą że to 'szmata", więc nie pierdziel, a twoi to z Adolfem czy ze Stalinem kolaborowali, pewnie z jednym i drugim.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-12-2023 [00:10] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tusk miał dziadka hitlerowca wie cała Polska"
Dziadków wcielonych do Wermachtu ma bardzo wielu Polaków, których rodziny zostały po ataku III Rzeszy na terenach które stały się częścią Niemiec.
Wcielenia do Wermachtu były konsekwencją wpisywania się na Volkslistę, do czego to namawiał Ślązaków i Kaszubów Kościół Polski i Rząd RP na uchodźctwie.

 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-12-2023 [06:50] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tusk miał dziadka hitlerowca wie cała Polska, także o tym, że jest TW Oskarem, wszyscy już też wiedzą że to 'szmata", więc nie pierdziel, a twoi to z Adolfem czy ze Stalinem kolaborowali, pewnie z jednym i drugim."
Nie wiem jakimi byli twoi, zakładam że dobrym, uczciwymi ludźmi, którym trafił się tępy wnusio.

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [20:56] - sake3 | Link:

Za to wy swojego pomarszczonego guru traktujecie jak istote nadprzyrodzoną albo Boga.Jeszcze trochę a zaczniecie skrzętnie magazynować relikwie.Może będzie miał pan szczęście zdobyć jakąs wyrzuconą przez niego chusteczkę do nosa i wystawić tę relikwię na aukcji.Albo uda sie panu pocałować podczas wizyty w Sejmie miejsce na którym usiadła jego boska pupa.

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [21:02] - sake3 | Link:

No ale teraz Konfederacja Tuska poparła.To juz nie jest Oskarem ani Studentem?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [21:10] - Alina@Warszawa | Link:

Sake nie rozumie tego co mówi Braun? W jaki sposób Konfa poparła Tuska? Jakie realne znaczenie miało głosowanie Konfy w obu głosowaniach?

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [21:27] - sake3 | Link:

W jaki sposób? W dzisiejszym głosowaniu.Przecież nie wstrzymali się od głosu spryciarze.Dziwnym trafem zawsze wspierali Partię Oszustów..

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [13:22] - Alina@Warszawa | Link:

[21:27] - sake3 
Dobrze przeczytaj wyniki głosowania i kto jak głosował, a potem odszczekaj kłamstwo.

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [13:30] - u2 | Link:

190 za PMM, 266 przeciwko PMM, w tym twoja kuń-fa. Jesteście Alina już od dawna jawną opcją niemiecko-rosyjską. Mentzen miał dziadka w Wehrmachcie, naturalny sojusznik Tuska. Braun jeździ do Niemiec i wspiera razem z AfD ludobójców z Rosji.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [13:37] - Alina@Warszawa | Link:

Napisz jak popierali Partię Oszustów - bo że byli za odwołaniem Morawieckiego, to mówili oficjalnie i to zrobili.
Jakby nic nie zrobili, to oszuści i tak by odwołali rząd PiS-u

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [14:00] - u2 | Link:

Zawsze głosujecie przeciwko Zjednoczonej Prawicy. Pomijam ten wasz knajacki język Brauna et consortes. Ale to też świadczy o waszej zaciekłości przeciwko ZP i o popieraniu pełomafii.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-12-2023 [20:01] - Alina@Warszawa | Link:

W imieniu Konfederacji o wyborze Donalda Tuska na premiera nowego rządu"

Braun o wyborze Tuska na Premiera: Wysoka Izba przystępuje do leczenia dżumy cholerą | TV Republika  

Polecam szczególnie wypowiedź o Bodnarze ok. 6 min.

Obrazek użytkownika u2

11-12-2023 [20:02] - u2 | Link:

Baju, baju.

Wy mośki robicie teatrzyk dla głupich gojców :-)