Czy poseł Ryszard Petru spłacił 1 mln. kredytu w PKO.BP?

Widzę R. Petru prawie codziennie w TVP. jak z wyżyn swojej ignorancji wypowiada się jako ekspert na każdy temat, o który jest zapytany.
Trudno to zdzierżyć, bo to kolejny pustostan wykreowany przez macherów od PR - wybrali faceta o takiej facjacie, żeby podobał się sprzątaczkom, i mądrości, która będzie dla tych sprzątaczek zrozumiała. Dla sprzątaczek i paru panienek płci obojga z telewizorów. No i mamy.
Powala mnie pani Dorota Łosiewicz, która cieszy się, że Petru pojawia się w mediach, dzięki czemu pani redaktor ma pożywkę do kpin w Tyle Wizji. Kto wie, czy to nie dzięki tej pani taki pustostan został wybrany do Sejmu, bo miał darmową reklamę prawie w każdym programie z jej udziałem. Tymczasem zanosi się, że to  pani Dorota zniknie z TVP, a Petru zostanie w Sejmie... Nie wiem, czy ktoś będzie miał w związku z tym powód do śmiechu.

Ani pani Dorota Łosiewicz, ani żaden inny dziennikarz nie zadał publicznie pytania Ryszardowi Petru, ani jego koleżance "Staszkowi" Lubnauer, czy spłacili 1 mln zł kredytu, jaki zaciągnęli będąc członkami partii "Nowoczesna"? Jeśli nie spłacili, to powinien nimi zająć się sąd, komornik i służba więzienna na długo przed wyborami. Jakim prawem ci ludzie zasiadają w Sejmie? Czy ich wyborcy wiedzieli w chwili wyborów, że zostali oszukani? Czy nie zostali oszukani? 
Znalazłam tylko informację  że nikt z winnych nie chce rozmawiać .... "Nowoczesna bez „odszkodowania”, ale nadal z długami. Ile wynoszą?
 
Można polecić wszystkim innym dłużnikom tę strategię - nie rozmawiać z wierzycielami, sądami, dziennikarzami ...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

07-12-2023 [00:00] - Alina@Warszawa | Link:

Ciekawe zjawisko. Przez 11 dni nikt mnie nie uświadomił jak to z tym kredytem pana Petru jest. Spłacili czy nie spłacili? Czy ktoś to wie?