Cyrk w katedrze czyli cham w świątyni

 

Gdy słyszymy 'katedra' to naturalnie domyślamy się, że to chodzi o wzniosły i z zasady piękny obiekt sakralny. Ci, związani z uczelniami wyższymi, mogą też pomyśleć o swoim instytucie naukowym, o swojej 'katedrze', gdzie silny zespół naukowców zajmuje się jakże ważnym tematem, "czy siusiak i wagina decydują o płci".
Katedra – siedziba biskupa, to przekształcona bazylika. Piękne dzieło człowieka, budowane nawet przez kilkaset lat ku chwale Trójcy Świętej. Często miały okrągłe kształty i kopuły. Więc ja sobie skojarzyłem, że gmach Sejmu mogę sobie umownie nazwać na użytek felietonu Polską Narodową Katedrą.

Małolaty poniżej 50-tki, to zapewne nie pamiętają, jak już po transformacji była wielka awantura, o usunięciu z gmachu plenarnego krzyża. Komuch przy krzyżu na widoku tego świętego w Polsce symbolu, czuł się jak w czasie egzorcyzmu – wypędzania demona – albo jak w przysłowiu – boi się jak diabeł święconej wody. Więc jednak jakaś moc w budynku Sejmu jest.

Katedra taka, czy inna wymaga pewnego zachowania. W tym obiekcie wymagane są pewne, co ważne - prastare reguły. Szacunek, pokora, kultura osobista, skromność i poczucie więzi z Panem. To jest normalna postawa każdego spokojnego Polaka, wyznającego, bo tak czuje i tak został wychowany. Niestety, jeżeli taki smyk, czy dziewczynka wyrosła w tak narzucanej przez bolszewików religii ateizmu (tak, tak. Ateizm to religia. Oparta na wiarze "żadnego Boga nie ma". To oznaka najpaskudniejszego grzechu – pychy. Głupoty z - resztą też.), to zachowanie się w miejscu świętym dla częścią narodu jest dla nich enigmą. Co za dziwne rytuały? Nie można tam sobie zjeść czisburgera z McDonalda, albo popijać kawę od Starbaksa?
Ciągnąc takie rozumowanie prawidłowo, dochodzimy do wniosku, że w Sejmie również należy przestrzegać standardów odpowiedniego zachowania. I chamy dobrze wiedzą, lecz z wrodzoną hipokryzją i wrednością, dają temu wyraz jak im czapka leży.
Pamiętacie jaki raban i wycie rozległo się w Sejmie, gdy głodna posłanka Pawłowicz, dyskretnie posilała się kanapką?

Zacząłem pisać po oglądaniu pierwszego po wyborach posiedzenia Sejmu. Jeszcze nie merytorycznego, tylko organizacyjnego. I nie pod kontrolą Prawa i Sprawiedliwości, partii pro-polskiej, która głupio
przegrała przez swój upór i durnotę (temat na osobny felieton), tylko w rękach totalnej opozycji – a stamtąd właśnie jest większość 'chamów w świątyni'.
Dlatego też tamtej nocy tekst miał spory poziom zabarwienia emocjonalnego. Musiałem więc parę razy później wypolerować tekst. I dobrze. Bo właśnie dzisiejszej nocy – z wtorku 14-tego na środę 15- dostałem smakowite danie, jakim była dyskusja między posłami PiS a posłami totalnej opozycji, oraz bezradność i nieporadność nowego marszałka, Szymusia Hołownia (świadomie i z powagą piszę 'Szymuś', bo na pełne, dorosłe :Szymon" długo on jeszcze nie będzie zasługiwał. Ale zobaczymy ...).

I oto właśnie mamy otwartą wojnę. Choć pan Tusk, obiecywał miłość, pojednanie i kulturę. A Sejm, parlament polski, najważniejsza instytucja w kraju, będzie się staczał w niebyt, po fikuśnej spirali.

O co w tym wszystkim chodzi? To wygląda jak nocny koszmar szaleńca, jakiego by nawet Frantz Kafka nie wymyślił. Lecz to tylko pozory, byśmy się pośmiali i powściekali. Prowokują nas. Do czego? I kto prowokuje? Jeżeli myślicie, że autorami projektu "Rozpierducha" jest Tusk, to przeceniacie gościa. To tylko młotek w ręku tych, co nie tylko Polskę, ale całą Europę zamierzają spacyfikować, przeżuć i wypluć.

W tytule napisałem – cyrk w Sejmie. A nie jest tak? Takiego zgromadzenia debilstwa i chamstwa na publicznej scenie nigdy jeszcze nie widzieliśmy. Pieski jeżdżące na rowerkach, skrzeczące papugi, stado błaznów do rozweselania publiczności, prymitywne orangutany. A dla jaj, nowy maestro robi show w stylu na czym zna się najlepiej – telewizji śniadaniowej.

Tu mamy projekt dwupoziomowy – główny – berliński – wdeptać Rzeczpospolitą jak najgłębiej w ziemię; i projekt warszawski – zniszczyć jak się da, wszystkich polskich ważnych ludzi, którzy są przeszkodą, bawiąc się w idiotyzmy patriotyzmu, którego przecież już wkrótce nie będzie na świecie. To tylko hamowało progres, który jest wyłącznie możliwy, jak wszystko będzie trzymane twardą ręką. A resztę weźmie się za twarz. Do tego potrzeba wyłącznie chłopów pańszczyźnianych i nowych niewolników – tym razem białoskórych.
To Berlin zaprojektował kolejne kroki, gdy PiS utraci władzę.

A było blisko, co było widać obserwując dziki wzrok Tuska i jego trzęsące się łapy, bo gdyby Prezes i jego otoczenie nie narobili pogrążających ich błędów, to swobodnie prawica by zwyciężyła. A to oznacza, zgodnie z procedurami Kremla i Berlina – kula w łeb dla Tuska.
Nie będę tutaj tych wszystkich głupich błędów przed wyborami, w trakcie kampanii i w dniu wyborów, wymieniał.
Tylko jeden miał decydujące znaczenie – nasi wrogowie mieli lepszych informatyków i analityków. A tego niestety Jarosław Kaczyński nie rozumie, bo jest z innej ery, a żaden z doradców nie odważył się go ostrzec skutecznie.
Ten pisowski algorytm został zbudowały na błędnym założeniu wejściowym, a to rozwaliło wszystko. Prawdopodobieństwo wygranej, mylnie liczono wynosiło około 90%, a dane wejściowe rzeczywiste dawały prawdopodobieństwo zwycięstwa poniżej 50%.
O co chodzi w tej matematyce algorytmów? Prawica założyła w obliczeniach, że liczba osób głosujących, tak jak było w latach poprzednich, wyniesie coś w obszarze 60 – 65% głosów. A tu masz babo placek! Spece berlińsko – tuskowe opracowali procedurę, którą trudno podciągnąć pod fałszowanie wyborów, a która okazała się dla totalsów zwycięska.
A wszystko dlatego, ze zatrudnieni przez Niemców spece, mimo tego, że to my zawsze mieliśmy lepszych matematyków, w stosowanej w Polsce, jak we wielu innych krajach, metodzie rozliczania wyborów D'Honda, znaleźli takie kombinacje, które mogą dać dużo dodatkowych zysków.
Uruchomiono więc potężną machinę propagandową, a zapewne również korupcyjną (przecież ci młodzi idioci za 100 euro łańcuchem przywiążą się do drzewa na dwa dni, więc czemu, choćby dla jaj nie pogonić Kaczora?). Ten element akcji wyborczej można nazwać 'Turystyką wyborczą'. Kolejna imprezka...
Podejrzewam, że nadal większość obywateli nie wie, że w takiej metodzie D'Honta stosowanej u nas, głos oddany, powiedzmy, w Warszawie, da 1 punkt. A jak się zagłosuje na konkretną osobę na przykład w Pruszkowie, to za ten sam jeden głos można w metodzie D'Honda zdobyć 3 punkty. Więc jazda totalsi do podstawionych autobusów, darmowych taksówek, rowerów i hulajnóg – i dalej na prowincję zdobywać punkty. Jak to widzieliśmy, na rozgrzewkę nawet pizza i kawka, czy Coka była zapewniona.
Przekonany jestem, że nie było wśród tych wyborczych turystów cienia jakiejkolwiek ideologii, czy zdrowego rozsądku. To była kolejna fajna imprezka, omówiona na Tik Toku czy Instagramie.

Wróćmy do Sejmu i tego co się tam teraz dzieje. Widzieliśmy już dawniej zgromadzenia ludzi w pewnym sensie opętanych. Ludzi prymitywnych, agresywnych i niemądrych. To było dawniej. Choć ogarnięcie Niemców przez Hitleryzm, daje nam przykład, że i dzisiaj nie jesteśmy wolni od zbiorowej schizofrenii. A totalne barbarzyństwo armii Putina? To uruchomienie najniższych instynktów prowadzących do mordów, gwałtów i złodziejstwa?
Teraz popatrzmy na mniej liczną grupę. Te dwieście czterdzieści parę posłów, którzy jeszcze do połowy października były najbardziej chamską i wulgarną totalną opozycją, której władza zgromadzona w swoim komitecie wyborczym po ogłoszeniu wstępnych wyników, ze łzami w oczach wspólnie skandowała ich główne hasło - =Je*ać PIS=.
I oto nagle, przy pomocy magicznej pałki Tuska, ci sami ludzie mają się przekształcić w aniołki deklarujące miłość, porządek, sprawiedliwość i pokój. Kto w to uwierzy? Tak więc ubrania wyczyszczone i wyprasowane, krawaty zawiązane; fryzury posłanek ułożone, a makijaż fachowo przez stylistów, pewnie z TVNu, nałożony.
Wytrzymali nie za długo. Po przysiędze, gdzie jedna dziewczyna z warkoczem wprost te słowa wyryczała, zapewne by ją usłyszeli w Moskwie i Berlinie, nagle maski opadły i zobaczyliśmy menażerię, która już od ośmiu lat pokazała nam, kim jest na prawdę. Widać więc wyraźnie, że jak się już chamem jest, to nie da się tego ukryć przez dłuższy czas. Mimo białych koszul i nalepionego serduszka. Jak moja babcia mówiła – cham chamem na wieki wieków amen.

Wielu z nas, tych, co jeszcze nie stracili zdrowego rozsądku i zdolności do samodzielnego myślenia zastanawia się: - Co jest do jasnej cholery? Jak to możliwe, że władzę w kraju zdobywają durne chamy, ludzie absolutnie nie nadający się do panowania i zarządzania państwem? Odpowiedź jest prosta: - nikt u nas nie docenia inżynierii społecznej, tego celowego manipulowania obywatelami, tak, jak nie wyciąga wniosków z dynamicznie zmieniającej się struktury społecznej, w tempie jak nigdy dotąd, napędzanej rewolucją technologiczną, szczególnie tą cyfrową w dziedzinie komunikacji.
I jestem stuprocentowo przekonany, że to nie polscy naukowcy, inżynierowie i programiści opracowują algorytmy scenariuszy działania, tylko potężne lewackie ośrodki wpływu z miliardowymi budżetami. Może ulokowane w Moskwie, albo Berlinie; a może też w Ameryce, czy Chinach.

Prosta sprawa – tylko my, 70-ciolatkowie i starsi, byliśmy świadkami przeobrażeń na świecie od prymitywnego radia, telefonu na korbkę w ilości jednej sztuki na gminę, aż do smartfonu, smart tv i elektrycznych hulajnóg dla każdego chętnego. A reszta? Dla wielu te minione czasy to bajka o żelaznym wilku. Mają gdziś opowieści o wojnie, o Stalinie, Bierucie, czy Gomułce, mają gdzieś jakąś tam Solidarność i tego śmiesznego Wałęsę. A ci, co dzisiaj są już dorośli, a urodzili się już w XXI wieku, kompletnie nie rozumieją Zamachu Smoleńskiego, Osobiście sprawdziłem – tak ważny dla nas serial dokumentalny "Restet", kompletnie nie robił wrażenia nawet na 30-latkach.
Popatrzmy na obecnych 40-latków, tych spopularyzowanych dawniej przez tv i reżysera Jerzego Gruzę, gdzie lat 40 uznano za moment przełomowy w życiu człowieka, bo potem "już się idzie z górki".
Dzisiaj lat 40 mają ci, co urodzili się w roku 1983. Nie znają euforii Solidarności, nie znają stanu wojennego. Co nieco może pamiętają z okrągłego stołu, a w latach 90-tych pozornej wolności uczyli się głównie dbać o siebie i jak należy tak kombinować, by coś mieć i iść do góry. Zachłysnęli się również zachodem, jak wielkie miedzynarodowe korporacje zaczęły otwierać sieci marketów, galerii i magazynów, a z zachodnich złomowisk wielkim strumieniem płynęły auta, których już Niemcy, czy Holendrzy nie chcieli. Gdy PiS objął władzę, to oni mieli 32 lata i często byli to ci, co pracowali na zmywaku w Londynie, czy na kolanach wyrywali szparagi na niemieckich uprawach.
A pokolenie, które urodziło się tuż po starcie nowego millenium, to osobna bajka. Ci młodzi 20-latkowie w stosunku do poprzednich pokoleń oddzieleni są potężnym rowem kulturowym i często trudno nam zrozumieć ich mentalność. I co niestety jest prawdziwe – to my wymrzemy, jak to powiedział któryś z tych lewackich cymbałów – "jak dinozaury". Więzi między-pokoleniowej niestety raczej już nie da się odbudować.
Czy PiS, czy cała Zjednoczona Prawica o tym nie wiedziała? I nawet nie usiłowała cokolwiek zrobić. To my, seniorzy mieliśmy ich poprowadzić do zwycięstwa? My jesteśmy śmiertelni i wymieramy prezesie Kaczyński!

Tyle na razie refleksji po paru dniach Sejmu nowej kadencji. Dzieje się dokładnie tak, jak przewidywaliśmy. Ta "totalna opozycja" to nie tylko anty polskie przymierze, lecz także zjednoczenie chamów, hipokrytów, oszustów i w dużym stopniu debili. Rzeczowy sarkazm i błyskotliwa kpina posłów Ziobro i Czarnka tak ich zaskoczyła, że kompletnie zgłupieli, tak, że aż zabrakło im języka w gębie. Oni nie są błyskotliwi, a właściwie nie potrafią mówić własnym językiem, tylko wokalizują aktualny przekaz z centrali. Może warto by było prześledzić ich szkolne oceny od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Kto z nich był w szkole prymusem? Proszę wskażcie. Chociaż jednego.

W demokracji, słuchając analiz socjologów i psychologów społecznych podobno zawsze tak będzie: - w większości to głupi będą rządzić mądrymi. Widocznie natura tak chciała, parafrazując marszałkinię Kidawę – Błońską.

Zjednoczona Prawica ciągle ma możliwość nie dopuścić tego cyrku pod batutą Herr Tuska i jego berlińskich przełożonych, do objęcia władzy. Trzeba tylko mieć jaja i testosteron wraz z adrenaliną na prawidłowym poziomie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

17-11-2023 [09:59] - u2 | Link:

8 minut, które zabiły Leppera :

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-11-2023 [10:06] - NASZ_HENRY | Link:

Algorytmy

Pamięta Pan oscylator bankowy Bagsika - Gąsiorowskiego? Pełnił on rolę medialnej maskirowki bo jego wydajność była zbyt mała aby wzbogacić koszernych hochsztaplerów  ;-)
Tutaj matematyczny link:

https://agasiorowski.info/2017/05/06/the-gasiorowski-bagsik-oscillator-without-complex-numbers/

żywię, że się spodoba. Tam są też dalsze odnośniki do fachowych publikacji.

Podobnie jest z tą medialnie nagłośnioną turystyką wyborczą, która może być podstawą do unieważnienie wyborów, ale sama jest tylko mydleniem oczu skrywającą istotę przekrętu.  Istotna reszta odbywała się bowiem zwykłą chłopską tfu PSLowską metodą ;-)

Obrazek użytkownika u2

17-11-2023 [12:30] - u2 | Link:

Pełnił on rolę medialnej maskirowki bo jego wydajność była zbyt mała aby wzbogacić koszernych hochsztaplerów

Ano, to taka mgła smoleńska, aby winę zrzucić na pilotów i ofiary zamachu. Podejrzewam, że turystyka wyborcza to również taka zasłona dymna, aby ukryć machlojki w centrali, która zliczała głosy i ogłaszała wyniki. PKW niewątpliwie jest zamieszana w te fałszerstwa wyborcze :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-11-2023 [18:26] - jazgdyni | Link:

@NASZ_HENRY

Cześć
Pełna racja. Lecz my jeszcze przed Enigmą. w wojnie 1920, mieliśmy świetnych łamaczy szyfrów. Tylko jak przekonać Prezesa, że to nie teorie spiskowe?

Obrazek użytkownika juur

17-11-2023 [11:30] - juur | Link:

"To Berlin zaprojektował kolejne kroki, gdy PiS utraci władzę."
Nie sposób się z tym nie zgodzić. W tej chwili dosyć wyraźnie widać, że to finał "operacji specjalnej" , której początek dał okrągły stół. Operacja była b. szczegółowo zaplanowana z starannie dobranym rozłożeniem w czasie kolejnych kroków.
Jako punkt pierwszy, okrągłostołowa szajka, zlikwidowała prawie całkowicie przemysł narodowy i to tak do fundamentów by nie dało się go odbudować. Likwidując przemysł   nie tylko czyniło z Polski łatwy łup ale nie pozwalało na zorganizowanie się ludzi, którzy mogliby być kłopotliwi. Oczywiście bez aktywnej pomocy związków zawodowych byłoby dużo trudniej. Nie bez powodu Bolek wprowadził tam swoich towarzyszy.
Drugim kluczowym wydarzeniem był zgoda L. Kaczyńskiego na Joaninę no i  dalej to już z górki. Na tym samym patencie funkcjonował PMM, "oszukali go" ale kolejne rezygnacje z naszej suwerenności podpisywał a nawet więcej niż oczekiwano. Reszta to przedstawienie.
Oczywiście co jakiś czas sprawdzano czy "żaba już dochodzi " i wyszło, że już jest miękka, krucha i soczysta. I następuje zmiana aktorów ale sztuka cały czas ta sama.
I to wyjaśnia dlaczego PIS uderzył "5" i "nowym ładem" w swoich najwierniejszych wyborców. Założono, że w finale lepiej się sprawdzi DT.
"Takiego zgromadzenia debilstwa i chamstwa na publicznej scenie nigdy jeszcze nie widzieliśmy." to tylko kolejny dowód, na to że "żaba już dochodzi".

 

Obrazek użytkownika u2

17-11-2023 [17:38] - u2 | Link:

w finale lepiej się sprawdzi DT.

Ale on sam nie chce być na Wiejskiej. Dla niego to udręka. Mówi się, że chce być rotacyjnym premierkiem i uciec po roku, albo dwóch. W sumie mu się nie dziwię, ma już wiek emerytalny i pobiera niezłą emeryturkę, pewnikiem ma jeszcze zaskórniaki w postaci torebek z Biedronki. W dodatku szalenie się postarzał podczas wczasów w Brukseli. No po prostu żywy trup, widać że niczego już mu się nie chce :-)

Obrazek użytkownika juur

17-11-2023 [19:34] - juur | Link:

To prawdopodobne. Gdyby nie obiecana nagroda to palcem by nie kiwnął, chyba, że nie może odmówić....

Obrazek użytkownika u2

17-11-2023 [19:51] - u2 | Link:

"nie może odmówić...."

To wynika m.in. z jego wypowiedzi, że potwornie mu się nie chce z powrotem na Wiejską. Czyli nie chce, ale musi :-)

Obrazek użytkownika juur

17-11-2023 [19:38] - juur | Link:

To prawdopodobne. Gdyby nie obiecana nagroda to palcem by nie kiwnął, chyba, że nie może odmówić....

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-11-2023 [18:31] - jazgdyni | Link:

@juur

Cześć

Trzeba jeszcze koniecznie do tego dodać nasłanie na Polskę durnego bolszewika - maoistę Sachsa, który znalazł pilnego ucznia, do dzisiaj zgupiałego, Balcerowicza i błyskawicznie wpędzili w biedę połowę narodu. Bo tamten porkekt zakładał państwo oligarchiczne, gdzie magnatami mieli być agenci i pezetperowskie aparatczyki.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-11-2023 [07:51] - Siberian Husky Dog | Link:

Czy jest COKOLWIEK, co w Polsce rozkwitło za rządów Tuska (nie licząc korupcji)?
Czy jego uśmiechnięta ekipa zrobiła COKOLWIEK dla przeciętnego Polaka?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-11-2023 [11:53] - wielkopolskizdzichu | Link:

Strasznie dużo słów potrzebuje jazgot by wylać z siebie pogardę dla innych.

Skąd się bierze ta starcza gadatliwość.... czyżby  w wieku męskim nikt nie był zainteresowany jazgotowymi wywodami?

Obrazek użytkownika u2

17-11-2023 [17:58] - u2 | Link:

@zdzichuj

Za dużo literek ? Nie potrafisz skupić się 2 minuty na prostym tekście ? :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika sake3

17-11-2023 [19:57] - sake3 | Link:

@u2....Po co ma się skupiac na prostym tekście? Lepiej metodą tuskoczarzastotygryskową walić młotem.nienawiści.Przecież nic innego nie potrafi.

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-11-2023 [11:54] - Ijontichy | Link:

1.Szukaj pieniędzy...tu masz dowód.

https://youtu.be/SRUU-dX_uUo?feature=shared

Kaczyński to sknera,liczy każdy grosz,BO SIĘ SAMO WYGRA...a Tusk dysponował kwotami,o których sie innym nie śnilo ...Berlin,Bruksela,Moskwa i Jerozolima...pierdyliony tu poszły!

Obrazek użytkownika tricolour

17-11-2023 [14:24] - tricolour | Link:

"Pieski jeżdżące na rowerkach, skrzeczące papugi, stado błaznów do rozweselania publiczności, prymitywne orangutany" - słychać wycie? Znakomicie. Podoba mi się ten kwik świń odrywanych od koryta.

A najbardziej podoba mi się to, że dalej nie wiecie, dlaczego dostaliście kopa w dupę.

😀😀😀

Obrazek użytkownika sake3

17-11-2023 [15:15] - sake3 | Link:

Ależ wiemy,wiemy proszę pana.Jest wielu ludzi o podobnej kulturze jak pan i dla nich tylko się liczy by dać innym kopa w d..ę i żeby pokazać swoje chamstwo.Przyznaję świetnie to panu wychodzi.

Obrazek użytkownika tricolour

17-11-2023 [16:03] - tricolour | Link:

Bezczelne wypierdki traktuje się kopem w dupę z definicji.

😛

Obrazek użytkownika sake3

17-11-2023 [16:15] - sake3 | Link:

Bezczelnych chamów się ignoruje.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-11-2023 [18:09] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3...zacytuję Janka Kobuszewskiego:
CHAMSTWU, NALEŻY SIĘ PRZECIWSTAWIAĆ SIŁOM I GODNOŚCIOM OSOBISTOM😎
Tak właśnie należy działać w sytuacji gdy liczyć pozostaje jedynie na siebie a administracja NB zawodzi.   Aby nasze działanie miało jakikolwiek skutek musimy brać inicjatywę w swoje ręce. Pozdrawiam serdecznie🌼

 

Obrazek użytkownika tricolour

17-11-2023 [18:20] - tricolour | Link:

@henry

Gdybyś nie był tak zakłamany, jak jesteś, to byś przyznał mi rację ponieważ pojęcie "bezczelny wypierdek" jest autorstwa sake. Na tym forum jest ona najbardziej obłudną osobą - z pewnością to prawdziwa katoliczka i polka.

I na tym polega zabawa, że na skutek wyborów wykopaliśmy zakłamane towarzystwo, mam nadzieję, że na zawsze. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-11-2023 [18:34] - jazgdyni | Link:

Użycie "bezczelne wypierdki" dowodzi, że również jesteś członkiem menażerii. Kogo grasz? Mądry osiołek?

Obrazek użytkownika sake3

17-11-2023 [19:53] - sake3 | Link:

@Jazgdyni......Pisząc o obłudzie pan Tricolour pominął pana Kołodziejczaka,wschodzącą europejską gwiazdę.Nie pamieta ani nie chce przypomniec sobie jak ta ,,gwiazda'' rwała i jeździła traktorem po unijnej fladze i ordynarnie określała UE.Teraz bryluje w Brukseli robiąc sobie słodkie fotki z paniusią Leyen.Pan Kołodziejczak w czasie kampanii wyborczej lżył Hołownię i obrażął pana Kosiniaka -Kamysza.Teraz ściskają sobie rączki i piją z dzióbków.a pan Kołodziejczak lekko stwierdza że nic się nie stało a on mówi już inaczejt owszem To nie nazywa się aby obłuda? A jednak pan Tricolour wielbi Kołodziejczaka  mnie nazywając obłudnicą,a wtóruje mu jak echo pan Jabe..

Obrazek użytkownika tricolour

17-11-2023 [20:15] - tricolour | Link:

@sake

Mówiłem coś o jakichś Kołodziejczakach? Kamyszach? Mówiłem, że bezczelny wypierdek jest twojego autorstwa.

Ty nigdy nie trzymasz się tematu, zawsze musisz uciekać w aluzje i analogie, dosłownie za każdym razem nie jesteś w stanie utrzymać wątku, szczególnie niewygodnego.
 

Obrazek użytkownika sake3

17-11-2023 [20:34] - sake3 | Link:

Odniosłam się do pańskich oskarżeń mnie o obłudę i dałam przykład obłudy na podstawie zachowania Kołodziejczaka.,bo przypuszczam że pan nawet nie zna znaczenia tego słowa.W końcu pana słownictwo składa się tylko z wyzwisk,myśle że trochę nauki panu by sie przydało by wzbogacił swoje ubożuchne wypowiedzi.

Obrazek użytkownika tricolour

17-11-2023 [20:19] - tricolour | Link:

@jzg

Twoja zdolność przyjmowania krytyki jest zerowa. Dokładnie to samo cechuje twoją partię, a to do tego stopnia dyskwalifikuje z życia społecznego, że młodzi ludzie stali do trzeciej rano, by was wyautować. Stali skutecznie, z pizzą w ustach.

Smacznego.

😛

Obrazek użytkownika Jan1797

18-11-2023 [09:47] - Jan1797 | Link:

Cześć,
Proszę nie przejmować się uwagami rico i puszczać je mimo uszu, Oczywiście w Polskiej Telewizji oglądałem krótkie polecenia z Szymusiem wsłuchanym. Na ich dobrym poziomie, ale rozumiem, że rico potrzebuje czasu na zrozumienie.
Wpis bardzo dobry i w miarę czasu okaże się jak trafny. 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-11-2023 [18:32] - jazgdyni | Link:

My wiemy. A ty wiesz? To nam opowiedz.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

17-11-2023 [18:43] - rolnik z mazur | Link:

@ jazgot
jedna hałastra zastąpiła inną i tyle w temacie. I tak to jest w dymokracji.To prosta sprawa.

Obrazek użytkownika sake3

17-11-2023 [21:31] - sake3 | Link:

Przybywa nam cyrków.Tym razem tak dostojny cyrk jak Sejm.Marszałkiszcze Hołownia zdecydował,że Kaczyńskiemu w Sejmie nie będzie towarzyszyc ochrona.Tym samym Hołownia świadomie wystawia go na cel.Zawsze przecież można zepchnąc starszego człowieka ze schodów, lub dopaść w korytarzu.Sejm ma nie byc chroniony i kazdy będzie mógł do niego wejść, ,na życzenie jakiejś idiotki z Lewicy posłowie będa mogli przychodzić ze swoimi zwierzetami i to nie przeszkadza,tylko Kaczyński.Będzie tak jak w Łodzi gdzie Cyba usiłując zabić Kaczyńskiego zastrzelił w Biurze Poselskim posła a drugiemu poderznął gardło? Na to liczy antypis?Wczesniej zbierano w teatrach pieniądze na znalezienie zabójcy,tym razem się uda? 

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-11-2023 [21:45] - jazgdyni | Link:

@sake3

Trzeba tam być bardzo ostrożnym. Wszystko może się tam zdarzyć. Uważać na Nitrasa i Zembaczyńskiego. Już posuwali się do rękoczynów.

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-11-2023 [22:37] - Pani Anna | Link:

@sake3
śpiesze się uspokoić cię,  droga sake3, zanim nam tu zejdziesz z nadmiaru emocji, że Prezesowi przysluguje zawsze ochrona SOP, a ta zostanie wpuszczona do sejmu. Oj, coś mi się wydaje, że tobie potrzeba więcej niż 4 lata przerwy ...

Obrazek użytkownika Ptr

17-11-2023 [23:22] - Ptr | Link:

Mogą nie dać rady , ale dostaną bardzo wysokie odprawy. 

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [09:42] - sake3 | Link:

@Pani Anna......No ale moje zejście spowoduje że paniusia nie będzie miała tak wdzięcznego obiektu do wyładowywania swoich złych emocji,złosci i ironii.W końcu oprócz ubliżania mi nic paniusia na NB nie wnosi a dodatkowo musi konkurować i z innymi równie nabuzowanymi.Ciężki to kawałek chleba ,przyznaję..

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2023 [09:50] - Pani Anna | Link:

@sake3
Uważasz siebie za "wdzięczny obiekt"? No doprawdy, gratuluję dobrego samopoczucia. Ty natomiast " wnosisz " na NB jedynie słuszne poglądy.  To już lepiej kurwizje sobie włączyć,  to samo, a przynajmniej obrazki są i głos można wyłączyć. Paniusiu.

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [10:15] - sake3 | Link:

@Pani Anna.......Oczywiście,że jestem wdzięcznym obiektem do atakowania.Przeciez paniusia biega po NB jak szalona tylko po to żeby mi czymś dopiec.Muszę sporządzić listę tych na NB którzy też za punkt honoru uważają ubliżanie mi na każdym kroku a jest was sporo. W stosownym czasie dokonam analizy i ogłoszę zwyciężcę konkursu.,,Młot na sake''.Nie ukrywam ma paniusia szanse..

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2023 [10:20] - Pani Anna | Link:

@sake3
Paniusiu sake3, do dzieła! Wreszcie coś ciekawego.

Obrazek użytkownika tricolour

18-11-2023 [10:24] - tricolour | Link:

@Anna

Ciekawe to by było gdyby sake umiała zapytać, z jakiego powodu uważamy ja za obludnicę. Ale to jej nie interesuje choć mówi to kilka osób.

To jest beton. Tępy i niereformowalny.

Obrazek użytkownika u2

18-11-2023 [10:30] - u2 | Link:

@trichuj

Nie obłudnica, tylko karmiąca was ubeckie trolle. Powinieneś docenić jej starania, abyście nie zdechli z głodu :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [17:32] - sake3 | Link:

@u2....No i popieprzyli sobie we dwójkę... jak troll z trollem. Swoją drogą nie sądziłam że jestem warta az takiej dyskusji o mnie między takimi potęgami intelektualnymi.Czuę sie prawie jak celebrytka albo gwiazda filmowa. .

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2023 [10:51] - Pani Anna | Link:

@Tricolour 
w dodatku uważa się za męczennicę, którą jakieś bliżej nieznane służby wzięły na celownik... Nie dociera do niej,  że wszelkie niemiłe słowa pod jej adresem są spowodowane zwykłą głupotą,  ale taką w czystej postaci, w dodatku swietojebliwa jak mawia młodzież. Nawet święty Piotr straciłby cierpliwość. 

Obrazek użytkownika tricolour

18-11-2023 [11:36] - tricolour | Link:

@Anna

Proszę zauważyć, ile tu podobnych osób - emerytów, którzy nie mają innego zajęcia niż siedzenie od rana do wieczora. Dosłownie - widać, że wstają skoro świt (teraz) i piszą do późnej nocy. 

Zero zainteresowań, hobby, nic, tylko NB - frustracja takich sięga zenitu, z czego wniosek, że poza NB nic innego nie mają.

Ciakawe, kiedy tak się robi...

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

18-11-2023 [11:48] - Edeldreda z Ely | Link:

@Tri
Jeśli o mnie idzie, to mnie dopadło dosyć wcześnie... ;) 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-11-2023 [15:37] - NASZ_HENRY | Link:

Było sympatycznie i miło,
I wcześnie się skończyło 😉
 

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

18-11-2023 [21:08] - Edeldreda z Ely | Link:

@Henry
Wiesz dobrze, że boję się Ciebie tylko w umiarkowanym stopniu. 
Dbasz o NB? Nie jest Ci obojętny los portalu? Lem Cię czytał, więc umiesz ubrać myśl w dłuższą wypowiedź, prawda..? Opublikuj coś, a nie rozparłeś się na tylnym siedzeniu... 
Obiecuję wyrazić podziw, jeśli uczucie to pojawi się na skutek lektury. 
 

Obrazek użytkownika u2

18-11-2023 [21:50] - u2 | Link:

@EzE

Nasz Heniuś to mistrz krótkiej formy, jak SJ Lec.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-11-2023 [22:46] - NASZ_HENRY | Link:

@u2

Nie mistrz tylko arcymistrz i nie Heniuś tylko ewentualnie Henry. Od EzE też można się czegoś nauczyć ;-)

 

Obrazek użytkownika u2

18-11-2023 [23:05] - u2 | Link:

nie Heniuś tylko ewentualnie Henry

Baju, baju. Baju baj.

Jako że chętnie komentujesz liczne wpisy europosła Czarneckiego dwojga imion Ryszard Henryk to wnioskuję, że nazwałeś się prześmiewczo, w kontrze. Coś jak Matka Kurka w kontrze do Ojca Rydzyka :)

PS. Oczywiście wcześniej Ryszard Henryk to był swojski Richard Henry :-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-11-2023 [21:57] - NASZ_HENRY | Link:

@Edeldredo... wiesz dobrze, że boisz się wyłącznie siebie. Jeżeli uważasz, że karmienie trolli to jest dbanie o dalszy los NB (na których wiem, że Ci autentycznie zależy) to przyjmij wyrazy współczucia, bo twój podziw w takim przypadku jest mi potrzebny jak umarłemu kadzidło. Kolega @marsie już Tobie tłumaczył, jak go nagabywałaś w tej materii, dlaczego publikowanie tutaj, teraz to obciach, nie będę powtarzać ;-)
I nie marudź - wybierz sobie kieckę: ModnaKiecka.pl to Ci humor po wpadce poprawi, sns? ;-)

 

Obrazek użytkownika u2

18-11-2023 [22:08] - u2 | Link:

@Nasz Heniuś

EzE to typowa kobitka,  a właściwie nietypowa, jak każda kobitka. Adoruje nie nas prawych i sprawiedliwych, bo jesteśmy zbyt nudni, zbyt przewidywalni. A przecież to zło wciąga, to zło jest interesujące. Zło czyha na niewinne duszyczki, aby je wciągnąć do Piekła :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika tricolour

18-11-2023 [16:44] - tricolour | Link:

@Ely

Fakt, 11:48.

😛

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-11-2023 [16:33] - Siberian Husky Dog | Link:

tricolour
mnie do emerytury brakuje tyle co mlodej lewackiej kurwie do hojnej tuskowej renty vide Krzywonos

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [10:33] - sake3 | Link:

@Pani Anna....No własnie przynajmniej ja tu wnoszę coś ciekawego. i niecodziennego.Paniuśka i ten paniuśki koleżka Treicolour jak zwykle nie możecie mnie zaskoczyć niczym odkrywczym oprócz ujadania.Nuda...

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2023 [10:40] - Pani Anna | Link:

@sake3
Fak, kobicina, czy raczej paniusia, która jest już babcią,  wnosi urozmaicenie jak gimbaza na lekcjach podkładająca nauczycielom pierdzace poduszki. Ubaw po pachy, w sam raz dla paniusi sake3 i jej wnusi.

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [11:14] - sake3 | Link:

@Pani Anna......Ależ dowcip.Jakaż finezja i nawet wsadzenie nosa w sprawy rodzinne.Dla ścisłości- mam nawet trzy wnuczki i nie żałuję że jestem babcią.Tak że porcyjka jadu pod adresem mojego wieku to kula w płot.Życzę paniusi równie udanych wnucząt. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2023 [12:13] - Pani Anna | Link:

@sake3
Paniusia sake3 sama opowiada o swoich sprawach rodzinnych, a potem zdziwiona, że ktoś do tego nawiązuje. Paniusia Sake lepiej by ten czas wnukom poświęciła, zamiast sterczeć przed klawiaturą od świtu do nocy. Tak myślę,  choć mnie do babci jeszcze daleko.

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [12:25] - sake3 | Link:

@Pani Anna......skoro paniusi daleko do bycia babcią to proszę poświęcic się pracy nad sobą.Dużo zaległości przed paniusią..a czas płynie. Przede wszystkim jakiś podrecznik dobrego wychowania wziąć do łap albo zająć się ogladaniem seriali To akurat na poziom paniusi..

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2023 [12:30] - Pani Anna | Link:

@sake3
Paniusiu, co to są seriale? I jak można podręcznik wziąć do łap,  skoro my, człekokształtni mamy ręce? Paniusia o tym nie wie?

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [12:52] - sake3 | Link:

At o paniusie też człekokształtna? No nie wiedziałam,po co paniusia sie tak kamufluje?

Obrazek użytkownika Hornblower

17-11-2023 [22:30] - Hornblower | Link:

Coś z tym Berlinem musi być na rzeczy. Jak by wybory się nie potoczyły, Berlin zawsze górą. Wygrała "opozycja" - premierem RP będzie "opozycyjny" Inofizielle Mitarbeiter. Wygrałby PiS - premierem byłby nadal "prawicowy" Inofizielle Mitarbeiter. Jakby się nie obrócić, STASI zawsze górą (teraz to pewnie BND). Więc cała wojna polsko-polska o to, który oficer prowadzący lepszy?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-11-2023 [07:11] - Siberian Husky Dog | Link:

Lech "Bolek"Wałęsa wnosi projekt referendum w sprawie skrócenia kadencji Prezydenta Andrzeja Dudy

Co o tym pomyśle myślicie?
Obalymy?

Obrazek użytkownika jazgdyni

18-11-2023 [08:43] - jazgdyni | Link:

@Husky

Cześć

Wałęsa od paru lat powinien być pod stałą opieką medyczną. Starcze pieniactwo często przekształca się w agresywną formę paranoi.

Obrazek użytkownika tricolour

18-11-2023 [09:56] - tricolour | Link:

Tak, też to widzę - starcze pieniactwo często przekształca się w agresywną formę paranoi.

😛

Obrazek użytkownika sake3

18-11-2023 [15:51] - sake3 | Link:

@Siberian Husky........Obalymy ale dajcie mi milion ludzi i pójdę na Pałac Prezydencki niczym na Zimowy powiedział mędrzec europejski a może i wystukał jednym paluchem na klawiaturze.Mając u boku takiego adiutanta i mędrca polskiej nauki jak profesorek Chmaj wiadomo że krew się poleje.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

18-11-2023 [18:41] - Siberian Husky Dog | Link:

tusko-lewacka nowoczesna rodzina 
Mama jest teraz mężczyzną a tata kobietą, córka synem a syn córką
https://pbs.twimg.com/media/F_NnJnkWYAAttie?format=jpg&name=small