Wybory15-stego szczególnie referendum/smartfon-nowy przekręt

Wybory15-stego /a szczególnie referendum/ –smartfon-nowy przekręt ?

Dlaczego ? 
Po pierwsze :zostały nie dopilnowane (brak dawnego RKW)! To nie tylko wina  PiS ,ale choćby smartfonowej pasywności większości dorosłej populacji. Nudzą się siedząc na komisji i chodzą na zewnątrz smatrfonować . Czego sam byłem świadkiem.
Po drugie: (Rząd np. nie wprowadził zakazu do prywatnego użytku smartfonoów- a to nie tylko prywatne ale i wytyczne z wrogich centrali dochodziły ,zarówno dla członków komisji i mężów zaufania skierowanych do poszczególnych komisji z antypolskiej koalicji tzw. demokratycznej .
Może szansą by póki co, uniważnić wyniki krzywego referendum - nacz. prokrurator RP zażądał kontroli bilingów członków komisji z ramienia KAPO/ZSL/Lewizny-aby dojść do personalnych central i podważyć zarówno demokratyczny charakter Referendum ,a tym samym robionych w tym samym składzie wyborów… A do tego śledztwa ma jeszcze formalną władzę co najmniej miesiąc ,a może i więcej  
Jeno nie wiem, czy Sz. prokuratura Ziobrę, stać na prawdziwe realne działania by zebrać materiały i przedłożyć w terminie uwiarygodniony protest wyborczy w tej sprawie  – jak należy.  A następnie podjąć dochodzenie ws. przedstawionej ustawki wyborczej ? Zboaczymy   
 Uwzględniając także to .że kolejne z rzędu wybory  szczególnie na funkcjach przewodniczących komisji mamy przedstawicielipokomunistycznych urzędów gmin i powiatów, bez patrzenia im na ręce kręcili i krrecą w każdych wyborach własne lody kolaborując czteroopokoleniowo jako przedstawiciele okupantów Polski, od 1939 roku!
Po trzecie: Menta, to menda , jak volksdojcz to Deutsch, kacap to posiadający wielopokolenie zameldowanie w lewobrzeżnym obszarze stołecznym po 1952 roku!...Sami sobie dopowiedzcie , jak się prezkłada, to dalej w kwestii- co najmniej wyniku referendalnego !
 
ps.1 Samrtfonowy przekręt notorycznie oglądaliśmy podczas debat w TVP , gdy jakiś tam tow. maliniak od PO/ PZSL/ 2,50/ nowej SLD  , nie mając żadnych argumentów w bieżącej dyskusji -dostawał tekst na smartfona od oficera go prowadzącego i odszczekiwał (-ła ) zakłamany tekst przez dalszy ciąg trwającej audycji już do końca , podważając całkowicie jej merytoryczny charakter!
(Tu zaś wg mnie Liderem zakłamanego szczekania była i jest tu chyba nazistowska folksdojczyzda o ksywie : „..na Gril w piątek”)
-Tak zapewne też leciało i podobnie do przewodniczących komisji obwodowych poleciało od ich oficerów prowadzących KGB czy BND.
ps.2 Jeszcze raz panie Zbyszku –Pan się nie boi i sprawdzi te w/w bilingi delegowanych do komisji członków niemieckiego KA-PO,- czy będzie płakał, jak robi ws zamachu smoleńskiego, i zamiast teraz  wywalić  niekompatybilnych prokuratorów i będzie  siedział na d..ie –gdy Polska wzywa? A może póki czas warto pana wymienić na bardziej operatywnego !
ps.3 Trzeba będzie –to ci trzeba, staną z bronią –o ile ją póki czas dostaną od PiS  jeszcze  … przed niemieckim  rewanżyzmem!  Nim zostaną totalnie unicestwieni już z broni niemiecko-kacapskiej "bandy ryżego". Tak , jak ci w Smoleńsku 10.04.10! 
ps.4 Jak organizacja PiS nie podejmie wskazanych na tym polu działań , to cofniemy się do końca XIX w. i jedyne co pozostaje przywrócić PPS Frakcję Rewolucyjną  i jej Organizację Bojową, teraz już wespół z Islamistami! -bo wróg nasz i tychże w UE moze  będzie wspólny ...  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Hornblower

16-10-2023 [19:14] - Hornblower | Link:

No jasne, wszyscy dookoła winni, że ludzie nie chcieli wziąć udziału we wzorowanej żywcem na komuszym referendum 3xTAK hucpie ośmieszającej po prostu ideę referendum i samorządności. Wymyślonej i zaprojektowanej (dodać należy, że dosyć nieudolnie, jak cała kampania) tylko po to, żeby podnieść notowania rządu. Niemającej w dodatku żadnego prawnego i praktycznego znaczenia. To takie pisowskie do bólu. Żadnej refleksji, nawet cienia myśli, że może sami coś spieprzyliśmy. Nie. Nasz pomysł był genialny, ale zjednoczone siły zła i niewdzięczni i głupi głosujący zepsuli wszystko.

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

16-10-2023 [23:59] - Eugeniusz Kościesza | Link:

@tow. hornblower, a może bardziej vel Aaron ?
Ach tow. „Hornblower” to ładny pseudonim i jakże „wiarygodna” dla sowieckiego agitatora „brytyjska” ksywka- A jak się wstydzi choćby własnego imienia to   do rzeczy nie bardziej byłoby przyjąć sobie tradycyjne polskojęzyczne nazwiskowe ksywki od własnego jego plemienia w PL  np.. „Żelazoski”, „Stalinoski” , Grodzki ,Czaskoski, czy  może Różański .. Skąd u komentatora wstyd -do używania w Polsce - choćby swego prawdziwego imienia? Czyżby wstyd po jego radzieckich przodkach …?