Jak w krajach zach. rozbijają rodziny i zarabiają na tym

Wczoraj TVP wyemitowała kolejny odcinek "Magazynu Śledczego Anity Gargas" (odcinek 277 z 8.06.2023), poświęcony polityce rodzinnej w Danii, Holandii i Norwegii. 
Pada tam wypowiedź, że instytucje, które powinny opiekować się dziećmi, pod byle pretekstem zabierają rodzicom dzieci do rodzin zastępczych, którymi są rodziny muzułmańskie, pary homoseksualne, albo inne patologiczne. 
Głównymi bohaterami są członkowie polskiej rodziny, której też zabrali córkę, bo tej nie spodobały się metody wychowawcze i doniosła na rodziców. Po wielu perypetiach udało się im porwać 13-latkę z Danii do Polski. Dziewczynka musiała pójść do polskiej szkoły w trakcie roku szkolnego.
Odebrali dziecko samotnej matce, bo brała nadgodziny jak wynikało z danych urzędu skarbowego i niby nie dbała o dziecko. Matka mówi, że 2 zboczeńców dostało 2,5 raza tyle pieniędzy za darmo na jej dziecko, co ona zarabiała ciężką pracą! 
Dzieje się tak dlatego, że jest to sprytnie stworzony system korupcyjny (u nas podobnie skorzystała pani tramwajarka H. Krzywonos jako rodzina zastępcza), który opanowali urzędnicy socjalni, w większości LGBT. Po zakończeniu pracy w urzędzie - tworzą rodziny zastępcze (i zapewne część kwot z urzędu oddają urzędnikom). 
Reportaż jest wstrząsający, Niestety mógł wstrząsnąć tylko tymi, którzy nie spali o 22.35. Wspominam o nim, bo przecież jest w Polsce bardzo wrażliwy Holender Ekke Overbeek, o którym pisałam przy okazji paszkwilu TVN-24 „Bielmo-Franciszkańska 3”. i tego wrażliwca zupełnie nie obchodzą tragiczne losy dzieci odebranych ze swoich rodzin w Holandii, a szuka sensacji w Polskim Kościele. 
Do Polski uciekł też holenderski lekarz okulista z 4 dzieci. 
No cóż - TVN-24 nie robi reportaży na ten temat, bo sprawa zawsze ociera się o zboczeńców, wielką urzędniczą korupcję i równie wielkie bezprawie. Najciekawsze, że holenderski urząd gminy, który zajmuje się sprawami socjalnymi, nazywa się KOMUNA!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

09-06-2023 [14:09] - smieciu | Link:

To odbywa się małymi kroczkami. Także w Polsce. Zaczyna się niewinnie. Matka ma prawo do wychowywania dzieci czyż nie?
Następnym krokiem jest - matka nie może przegrać w sądzie. Podczas rozwodu dzieci zawsze trafią do niej. A tym samym np. 500+. Oraz alimenty od ojca. Następnym etapem są wyspecjalizowani adwokaci oraz organizacje. Po co właściwie mąż, ojciec dzieci? Jeśli kobicie się coś się nie spodoba idzie do sądu i zawsze wygra. Facet ma niewiele do powiedzenia. Efekt:
Rozbicie rodziny, łatwe dla kobiety. Ta nie ma motywacji by podejmować próby jej ocalenia.
Potem dzieci wychowują się same z matką. Brak ojca ma różnorakie konsekwencje. Zwykle negatywne, dziecku brakuje także męskich wzorców. W przyszłości takie dzieci mogą być podatne na propagandę LGBT.
Inną konsekwencję, współczesnej prawnej przewagi kobiety w związku, pokazuje ostatnia sprawa Kamilka. Matka wychowywała dzieci mimo że tkwiła w patologicznym związku. Ojciec nie mógł nic zrobić. Efektem mogą być rozwiązania prowadzące do zwiększonego nadzoru instytucji państwowych nad rodziną. Te instytucje mogą mieć coraz więcej do powiedzenia.
Potem jest z górki. W odpowiednich okolicznościach dochodzi do tego co jest w tekście.

Obrazek użytkownika Zofia

09-06-2023 [18:48] - Zofia | Link:

@śmieciu - Zgadzam się z panem. Dodam jedno od siebie - nikt nie patrzy co się dzieje z dziećmi po rozpadzie Rodziny .Liczą się tylko pieniądze i zaspakajanie materialne  dzieci. Dzieci żyją samopas i na pewno nie stworzą normalnej rodziny. To dobry kąsek dla organizacji poza rządowych. Oni " Je" dobrze zagospodarują wg. unijnych wytycznych. Ślub-be, rodzina-be ,dzieci-be, pełna konsumpcja w każdej dziedzinie i tej seksualnej i tej zboczonej-tak, praca dla innych narodów-tak, byle nie dla własnego kraju. To również się tyczy zbuntowanych dzieci z normalnych pełnych rodzin.

Obrazek użytkownika u2

09-06-2023 [14:33] - u2 | Link:

Do Polski uciekł też holenderski lekarz okulista z 4 dzieci. 

Sporo dzieci, jakaś holenderska fundacja wyniuchała niezły 'biznes'. A Holender zrobił słusznie, z takim fachem jak ma, wszędzie utrzyma nawet 4 dzieci. Dziwi mnie jednak podejście holenderskiego jugendamtu, że tak chętnie pozbywają się dzieci i fachowców. Widać biznes jest biznes. 100 tysięcy odbieranych dzieci rocznie, z czego do rodziców wraca zaledwie 1%. Toż to prawdziwy horror.