E. Kurek wzywa ministra do zaprzestania finansowania bajek

E. Kurek wzywa ministra do zaprzestania finansowania bajek chasydzkich wydawanych przez panią Engelking. Barbara Engelking kieruje Centrum Badań nad Zagładą Żydów przy Instytucie Filozofii i Socjologi PAN! To jest finansowanie centrum kłamstwa żydowskiego i niemieckiego. Jest SOCJOLOGIEM, który nie stosuje podstawowych metod badawczych w dziedzinach historycznych.

Odnoszę wrażenie, że jako Polacy musimy finansować różne antypolskie kłamstwa, pochody zboczeńców, fundacje, czy tfurców antypolskich gniotów, bo władza nad naszymi podatkami nie jest w polskich rękach! Gdyby była, nikt nie finansowałby takich ludzi! 
Ciekawe, czy znajdzie się ktoś odważny przed wyborami, kto odetnie darmowe obiadki tym wszystkim cwaniakom. Niech im płaci za to Izrael, najlepiej w Izraelu. Ci ludzie nie powinni mieć prawa przebywania w Polsce. Ich dorobek jest wystarczającym dowodem obciążającym. 

O żydowskich, niemieckich i rosyjskich kłamstwach historycznych: 
"Jaki ma cel Niemiecki Instytut Historyczny w Warszawie?" - dr Ewa Kurek 
https://www.youtube.com/watch?... 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-06-2023 [21:12] - Chatar Leon | Link:

Nie mieszajmy troglodytów michnikoidalnych typu hitlerking z chasydami.
Należałoby szukać porządnych Żydów z którymi dałoby się współpracować. Zresztą podczas hucpy z atakiem na Polskę, pod polską ambasadą w Izraelu miała miejsce demonstracja ortodoksów przeciwko ingerowaniu państwa Izrael w sprawy polskie.

Obrazek użytkownika spike

09-06-2023 [00:08] - spike | Link:

"...pod polską ambasadą w Izraelu miała miejsce demonstracja ortodoksów przeciwko ingerowaniu państwa Izrael w sprawy polskie."

Tak to prawda, widziałem zdjęcie demonstrantów, można ich było na palcach policzyć.
Faktem jest, że są porządni żydzi, tylko że jest ich mało, do tego nie mają nic do gadania, a ci mówili, są szykanowani i niszczeni, jak prof. Finkelstein, czy prof. Shlomo Sand, który "śmiał" napisać, że nigdy nie było i nie ma "narodu żydowskiego"
http://www.klubinteligencjipol...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

09-06-2023 [00:20] - krzysztofjaw | Link:

Pani Alina, Chatar Leon

Oczywiście, że Polska nie powinna wspomagać finansowo osób szkalujących kłamliwie Polaków o sprawstwo Holocaustu dokonanego przecież przez Niemców. To jest oczywiste. Taka Barbara Engelking czy profesor Jan Grabowski nie powinni być wpuszczani na terytorium Polski. A jeżeli już są to winni przez Polskę być traktowani jak persona non grata i jak najszybciej deportowani z Polski. A już jakiekolwiek finansowanie ich naszymi pieniędzmi winno być mocno napiętnowane. To samo jest z Muzeum Historii Żydów "Polin". Już i tak sfinansowaliśmy im to Muzeum i niech już sobie zostanie, ale zero naszych pieniędzy na ich bieżącą działalność. Mają swoje organizacje żydowskie i państwo Izrael, więc niech im to finansują, choć i tak mam wątpliwości, co do celowości powstanie tego Muzeum w takim kształcie jak teraz ono działa. To wylęgarnia antypolonizmu. 

Natomiast musimy odróżnić syjonistyczno-talmudycznych Żydów (w większości Chazarów) od Żydów starotestamentowych (w większości właśnie Chasydów). Ci ostatni mają swoją wiarę judaistyczną i raczej nam nie wchodzą w drogę. Oczywiście nie wszyscy talmudyści rabinicznie są źli, ale niestety liderowo przeważają antypolacy. 

Pzdr

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

09-06-2023 [00:19] - Alina@Warszawa | Link:

NIH może być specjalną instytucją do rozdzielania jurgieltu swoim ludziom w sposób "legalny".
Bo Grabowski zapewne dostał wynagrodzenie za wykład. Prawdopodobnie klientem NIH był przez całe życie również prof. Ireneusz Krzemiński (ciocia Irenka, poedał), który usiłował uderzyć posła Brauna swoją kulą, że mało nie stracił równowagi. Reszta wrzeszczących z widowni jest też na utrzymaniu NIH, skoro tak agresywnie zareagowała na posła Brauna.
Może jacyś dziennikarze śledczy zainteresują się z kim "współpracował" i współpracuje NIH, ze szczególnym uwzględnieniem polskich naukowców, polityków, dziennikarzy i ogólnie osób z kręgów opiniotwórczych, urzędniczych, politycznych?
Ciekawe, czy Niemiecki Instytut Kulturalny to podmiot gospodarczy zarejestrowany w polskim urzędzie podatkowym? Czy podpada pod kontrole skarbową? Dokumenty finansowe mogą być wyjątkowo ciekawe, a także to czy prof. Grabowski płaci podatki w Polsce od pieniędzy zarobionych w Polsce?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-06-2023 [06:43] - NASZ_HENRY | Link:

Minister Gliński ma ciągoty do finansowania patologii które zakłamują polską historię.
Dlatego na tapecie jak nie judzicielka to burdelmama ;-)

 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-06-2023 [01:08] - Alina@Warszawa | Link:

Jest reakcja ministra, wręcz natychmiastowa, nie będzie finansowania pani Engelking. I natychmiastowa jest reakcja Onetu: 
>Prof. Machcewicz: Język ataku na prof. Engelking jest brutalny. "Absolutnie nie do przyjęcia"<
Przy okazji poznajemy kolejnego kandydata do pozbawienia jakichkolwiek dotacji i wynagrodzenia z publicznych pieniędzy. Dla kolejnego oszczercy niedopuszczalne jest wstrzymanie pieniędzy dla żydowskiej oszustki.
Dla mnie jest nie tylko do przyjęcia, ale nie do przyjęcia jest finansowanie takich ludzi z polskich pieniędzy.