Marsz Papieski

Już jutro 02.04. Marsz Papieski, widzimy się w całej Polsce. Oddajmy hołd największemu z rodu Polan - św. Janowi Pawłowi II 
I choć czas mija, uczucie bliskości i szacunku dla Jana Pawła II może być tylko większe.
Gdziekolwiek jutro będziemy, o 21:37 czuwajmy przy nim na modlitwie.

             
                        

Jan Paweł II zmarł 18 lat temu w wigilię niedzieli miłosierdzia Bożego 2 kwietnia 2005 r. o godz. 21.37 w Watykanie. Miał 84 lata
Uroczyste Marsze Pamieci upamiętnią rocznice śmierci św. Jana Pawła II, ale będą także sygnałem sprzeciwu wobec kampanii medialno-politycznej, która ma zniszczyć dobre imię papieża-Polaka.
Uderzenie w św. Jana Pawła II przeprowadziły najważniejsze ścierwo media opozycji jak TVN oraz „Gazeta Koszerna”. 
PO i jej herszt Tusk jednak nie zabrali wyraźnie głosu w obronie św. Jana Pawła II, nie poparli także uchwały sejmowej w tej sprawie

Jak potoczyłyby się losy Polski, gdyby nie Ci dwaj wielcy ludzie Kościoła, kapłani i mężowie stanu

                 

W latach 80. komunistyczna bezpieka próbowała wrobić św. JPII w romans i dziecko. Grupa składała się z 2 funkcjonariuszek SB i Grzegorza Piotrowskiego. W 2014 do ich "dorobku" sięgnęli współpracownicy Palikota, kolegi Tuska, w celu oczernienia Papieża.
System komunistyczny to system zbrodniczy! Jeżeli dawni działacze komunistyczni są obecni w polskiej polityce, to coś jest nie tak. Jeżeli dzieci dawnych komunistów są w polityce i idą taką samą zdradziecką linią jak ich rodzice, to też jest coś nie tak. Oni powinni spłacać dług wdzięczności kościołowi i narodowi, który na apel kapłanów pozytywnie zareagował i dzięki temu żyją

Szczegóły tutaj:
https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/450362/historia-jednej-prowokacji.html
Typowe, sowieckie metody, socjotechniki przejęte przez esbecję i z lubością stosowane przez zwyrodnialców etycznych i fizycznych. To pokazuje jak dużo jeszcze bagna jest do osuszenia, ale damy radę. Największa świętość prawdziwych Polaków sama się obroni i żadne, obrzydliwe działania potomków esbecji tego nie zmienią

Źródło:
Sieć

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika spike

01-04-2023 [21:24] - spike | Link:

"Największa świętość prawdziwych Polaków sama się obroni i żadne, obrzydliwe działania potomków esbecji tego nie zmienią"

- nie jest tak prosto, jak się wydaje, prawda jest jedna, samotna, a tysiąc bezkarnych kłamstw, potrafią ją zniszczyć, dlatego potrzebna jest nasza pomoc.
Historia kołem się toczy. Atak na św.Jana Pawła II, nie jest przypadkowy, zarówno czasem jak i metodą, dokładnie przypomina proces Jezusa, nim został skazany na śmierć.
Obecnie mentalnie ci sami ludzie robią to samo, zdradę mają wpisaną i zapisaną w swojej kulturze, niszczą chrześcijan od samego początku, to oni zapoczątkowali prześladowania i je podsycali, preparowali oszczerstwa i je propagowali i propagują jak to obecne, jak długo na to pozwolimy swoją biernością, tak długo będą to robić.
Przed II WŚ znalazł się jeden Polak, który powiedział BASTA bestii, był nim Prezydent Mościcki, a przez łatwowierność i dobroduszność, Prezydent Kaczyński, otworzył Wrota Bestii.

W domu mam po przodkach 3 stare wiszące zegary, chodzi tylko jeden, drugi stoi na godzinie śmierci Papieża Jana Pawła II, kolejny na godzinie Zamachu Smoleńskiego, śmierci Prezydenta Kaczyńskiego z małżonką i całej delegacji katyńskiej.
Codziennie widzę te zegary, przypominają o narodowej tragedii, każdy kto u mnie gości, nie od razu kojarzy godziny, jak wyjaśniam, zawsze następuje chwila zadumy.

PS. Jak TVNowi w końcu poprzez naciski, udało się zagnieździć w Polsce, czułem że się zemszczą, mimo że są gośćmi w Polsce, oni nikogo nie szanują, dowiedli tego wielokrotnie, ta antypolska stacja powinna być relegowana z Polski, może zebrać podpisy Polaków w tej sprawie, niech się Bestia spoci, może się czegoś nauczy? (w co wątpię).

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

01-04-2023 [21:47] - Siberian Husky Dog | Link:

JP2 święty człowiek a świeci nie umierają nigdy. Są zawsze wśród nas, nikt nie może się z nim mierzyć,
To bohater, jest jak Polska ......niepokonany 

Obrazek użytkownika Ryan

01-04-2023 [22:17] - Ryan | Link:

Wielki Święty, wielki Polak.
Dziękuję Ojcze Święty za Twój pontyfikat.

Nikt nie jest w stanie zniszczyć Twojego wielkiego dorobku ani teraz, ani nigdy.