Dziubasy

Szymek, tylko nie płacz, konkurencja w robieniu dzioba jest nieźle obsadzona - nie masz szans. W robieniu "łaski" esbekom także nie przebijesz innego "dzióbka", bo on już obiecał esbekom naprawienie krzywd wyrządzonych przez PiS. W Moskwie także nie masz szans, bo tam już mają  "dzióbka konsultanta". Co więc możesz zrobić? Szymek, pozostało ci tylko rżnięcie głupa. Aaaa, jest coś jeszcze. Jak PSL ogłosi akcję: "Rolnik szuka męża" - to zawsze możesz zgłosić się na ochotnika. Na wiele nie licz vide Kukiza już raz "wydymali" na kasę - teraz kolej na ciebie. W którą stronę by nie spojrzeć Szymek, to jesteś frajerem do "strzyżenia".

Donald, ty chyba zazdrościsz Radkowi? Nie ty Donald, tylko Radek jest w centrum uwagi. Popatrz jak się ustawił i za jaką kasę! Nawet w ONZ go cytują. Plotkują że cię wykiwał w ofertach konsultacyjnych i nikt nie chciał z tobą gadać. A to drań. Czy ktoś jeszcze pamięta "ciecia" Europy? Nikt, ale Radek konsultant jest ciągle na topie. Coś mi się wydaje, że esbecja podmieni cię Donald na nowszy model. Kto wie, może rewizor już podjął taką decyzję?

Dziękuję za uwagę.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

27-01-2023 [19:18] - sake3 | Link:

No nie -dzióbek Sikorskiego nie do przebicia jak u Arlekina.Zwłaszcza jak z namaszczeniem skanduje(w końcu dyplomata) najprostsze zdania jako prawde objawioną ryjek staje się arcyzabawny. Hołowniany zaś jakiś krzywy jakby zjadł właśnie cytrynę.

Obrazek użytkownika Adam66

27-01-2023 [23:36] - Adam66 | Link:

Szymonek płaczliwy o nic się nie musi martwić, to jest sługus schwaba, dlatego jest tak na siłe promowany.  Nawet lewackie media na niego nie wsiadły kiedy odmówił wspólnej listy ryżemu folksdojczowi.