Klip prawyborczy bez pedałów

W najbliższą sobotę 28 stycznia odbędą się w Warszawie prawybory Nowej Nadziei – zwycięzca zostanie umieszczony na pierwszym miejscu listy Konfederacji w wyborach do Sejmu, co znaczy, że prawie na pewno zostanie posłem. Ja w tych wyborach startuję i jestem jednym z czterech kandydatów. Proszę o głosowanie na mnie.

  Na tę okazję nagrałem klip prawyborczy bez pedałów: https://youtu.be/qSkMrPMqnfk
 
  Procedura głosowania jest taka:

  1. wpłać 20 zł na konto Nowej Nadziei: 92 2490 0005 0000 4530 8604 6544 z tytułem: „Darowizna (tu wpisz swoje imię i nazwisko)”,
  2. wypełnij formularz: https://forms.gle/vfm7DwVegcJs6dAq7 - podaj w nim swoje imię i nazwisko, PESEL, telefon i email, wybierz Warszawę i zaznacz wszystkie zgody,
  3. przyjdź na głosowanie w sobotę 28 stycznia o godzinie 16:30. Miejsce: Warszawa, ul. Grzybowska 45 – Centrum Konferencyjne ADN – piętro 4, wejście B. Następnie pobierz kartę do głosowania, na niej zaznacz moje nazwisko i wrzuć ją do urny.

  Należy mieć ze sobą dowód osobisty oraz dobrze mieć potwierdzenie wpłaty 20 zł. Rejestracja zaczyna się o 16:30, a od 17:00 będzie można głosować. Pewnie będzie duży tłum, więc procedura rejestracyjna może się wydłużyć.

  Punkty 1 i 2 należy zrealizować do środy, bo regulamin wymaga, by to zrobić co najmniej trzy dni przed prawyborami. Plan zjazdu jest taki, że o 17:00 zaczną się wystąpienia kandydatów i ja będę pierwszy. Po prawyborach pewnie odbędzie się jakieś afterparty. Wszystko się wyjaśni na miejscu.

  Tak będę wyglądać na prawyborach:

  Wyjaśniam skąd ten strój:

  1. Jestem libertarianinem i dlatego chcę się wyraźnie odróżniać od konserwatystów i narodowców. Konfederacja to ugrupowanie konserwatywno-narodowo-liberalne, więc wszyscy chodzą w garniturach, a frakcja libertariańska chodzi, w czym chce, bo jesteśmy liberałami nawet ubraniowymi.
  2. W klipie wyborczym tłumaczę, że jestem rowerzystą bez pedałów – i dlatego noszę strój cyklisty. Pierwsza część klipu jest po to, byście mnie lepiej zapamiętali.
  3. Zielona bluza symbolizuje moje poparcie dla Ukrainy w wojnie z Rosją i dlatego próbuję się upodobnić do Zełeńskiego. Uważam, że Federację Rosyjską należy całkowicie zniszczyć.
  4. My, libertarianie, jesteśmy na wojnie z systemem, dążymy do likwidacji terrorystycznych państw, dlatego mam strój maskujący, by być mniej widocznym dla systemu.
  5. Bardzo się podobam mojej żonie w stroju cyklisty. Uważa, że spodnie rowerowe czynią mnie młodszym.

  No i na wszelki wypadek wyjaśniam, że jako cyklista nie jestem przeciwnikiem samochodów, samolotów czy rakiet kosmicznych – wręcz przeciwnie, jestem ich zwolennikiem i uważam, że powinno ich być coraz więcej. Wszystko, co ludzie chcą kupować i czym chcą jeździć, powinno być produkowane bez żadnych ograniczeń. Uważam, że wolność to mobilność, a wszelkie pojazdy ją zwiększają.

  Gdy mnie wybierzecie, to będą dążył do likwidacji wszystkich ograniczeń w poruszaniu się, w żeglowaniu, pływaniu, jeżdżeniu i lataniu – i każdy będzie sobie jeździł, czym chce. Ja będę kiwał się na trajkku bez pedałów i żeglował na fali, a wy jeźdźcie swoimi ulubionymi pojazdami, w tym nawet pedałując. Do wegetarian też nic nie mam – niech każdy je, co chce.

  Jeśli przegram i odbędzie się druga tura, to moje głosy przekażę Romanowi Łazarskiemu, bo to jedyny kontrkandydat, który nawiązał ze mną kontakt i odpowiedział, że przynajmniej rozważy kwestię rotowania posłów. Zmienię tę decyzję, jeśli któryś z pozostałych kontrkandydatów ogłosi, że przyłącza się do akcji rotowania posłów.

Grzegorz GPS Świderski
t.me/KanalBlogeraGPS

 
PS. Notki powiązane:

Ta­gi: gps65, prawybory, Nowa Nadzieja, Konfederacja

YouTube: