Ukraina - Bliski Wschód - Białystok "Gra Imperiów" nr 15

  Ukazała się ona wczoraj [13.10.2022] {TUTAJ} z pewnym opóźnieniem spowodowanym względami technicznymi [trzeba ją było ponownie nagrywać].  Panowie Pyffel i Szewko zaczęli od sytuacji na Ukrainie, od eksplozji na Moście Krymskim oraz ostrzału rakietowego miast ukraińskich.  Potem udali się na swój ulubiony teren, czyli na Bliski Wschód.  Omówili m.in. decyzję OPEC o zmniejszeniu wydobycia ropy naftowej celem utrzymania wysokich cen, postawę Arabii Saudyjskiej, a także porozumienie Izraela z Libanem.  Ostatnia część odcinka poświęcona została I Podlaskiemu Forum Ekonomicznemu, która odbyło się w dniach 11 i 12 października w Białymstoku.  Wzięli w nim udział udział m.in. przedsiębiorcy i dyplomaci z Japonii, Korei Południowej, Chin, Malezji, Tajlandii i Wietnamu. {TUTAJ}.

  Wszystkie dotychczasowe odcinki "Gry Imperiów" można znaleźć na playliście YouTube {TUTAJ}.
  

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

14-10-2022 [23:59] - marsie | Link:

Od pięciu godzin nic tu nie ma?
Zatem poczytajcie:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Ciekawe, czy waszeć znowu się zeszmaci?

Obrazek użytkownika Maverick

15-10-2022 [01:08] - Maverick | Link:

WYGLĄDA na to ze wyznawcy Lucyfera i NWO walczą tylko w umysłach swoich zdoktrynowanych obywateli rozpowszechniając fałszywki ze Rosjanom brakuje rakiet, onuc, i amunicji gdy rzeczywistość jest zupełnie inna.

https://www.youtube.com/watch?...