Nie jesteśmy jednak "sto lat za Murzynami"!!!

  Można się o tym upewnić czytając najnowsze wiadomości.  Oto:

  "100 krów za rękę liderki Braci Włochów, Giorgi Meloni - taką ofertę złożył na Twitterze syn prezydenta Ugandy, gen. Muhoozi Kainerugaba. „Krowy Nkoke to najpiękniejsze krowy na ziemi” - napisał na Twitterze, dodając, że ugandyjskiej kulturze krowy daje się „dziewczynie, którą się lubi”. Kainerugaba dodał, że Meloni mógłby „natychmiast” dać 100 krów za to, że jest „jest nieustraszona i prawdziwa”. Ale to nie wszystko! Syn prezydenta niemal wypowiedział wojnę Włochom, a całą sprawę musiał wyjaśniać jego ojciec. (...) Jeśli Włosi odrzucą nasze krowy, to znaczy, że musimy zdobyć Rzym. To zajmie nam kilka dni
— napisał Kainerugaba. (...) Za twitterowe wpisy generała musiał przeprosić jego ojciec, który jednocześnie usunął go z funkcji dowódcy sił lądowych Ugandy. Ale Kainerugaba chyba nie ma powodów do płaczu, bo ojciec jednocześnie awansował go na czterogwiazdkowego generała." {TUTAJ}.

  Niezalezna.pl {TUTAJ} dodała do tego:

  "48-letni Muhoozi jest znany z tego, że lubi napoje alkoholowe - wielokrotnie był krytykowany za tweetowanie po pijanemu i zamieszczanie często kontrowersyjnych wpisów.
3 października 2022 roku Kainerugaba wywołał dyplomatyczny incydent z Kenią, kiedy na Twitterze zagroził inwazją na ten kraj i zdobyciem Nairobi, zmuszając swojego ojca do przeproszenia za te komentarze.".

  No cóż polska scena polityczna ma swoje liczne wady.  Takie numery nie byłyby jednak w Polsce możliwe :)))

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

06-10-2022 [20:55] - sake3 | Link:

100 krów to dużo czy mało jak na warunki ugandyjskie? Bo jeśli mało to pani Meloni powinna się obrazić.

Obrazek użytkownika spike

07-10-2022 [00:25] - spike | Link:

U nas 100 krów z pewnością sporo kosztuje, może tyle co dom? a tam z pewnością jeszcze więcej, pewnie ten co ma choć jedną, jest bogaty jak Tusk, czy Sikorski, a przy 100 to jak Kulczyk, albo Putin  :)))

Obrazek użytkownika Adam66

06-10-2022 [21:02] - Adam66 | Link:

@elig
"Takie numery nie byłyby jednak w Polsce możliwe..." - Nie jestem taki pewny, burak z Chobielina jeszcze może nas zaskoczyć...