Dobry wujek Władimir

Z  cyklu wielcy blogerzy,znakomite teksty  i ciekawe tematy, polecam kolejny świetny tekst znanego blogera @Humpty Dumpty

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

                                       

Bez względu na to, co naprawdę dzieje się na ukraińskim froncie przekaz jest ten sam. Rosja nawet jeśli nie wygrywa, to tylko ze względów humanitarnych. Ale gdy rzuci wszystkie swoje siły…
To zaczyna już przypominać zakaźną paranoję. Do niedawna druga armia świata, w zgodnej opinii światowych ekspertów dająca d… na Ukrainie, ciągle w mediach rosyjskich oraz pośród rozsianych po całym świecie spolegliwych wobec Kremla, przedstawiana jest jako NIEZWYCIĘŻONA.

Nieważne, że stała się pośmiewiskiem. Nieważne, że już nawet w krajach bałtyckich widzą szansę na powstrzymanie ewentualnego najazdu – pieczołowicie konstruowane m.in. na bazie postsowieckich służb polskojęzycznych (i odpowiedniojęzycznych w innych krajach byłego bloku wschodniego) lobby trzyma kurs na niezwyciężoność ruskiego oręża.
Zupełnie tak, jakbyśmy mieli rok 1944 i właśnie ruszyła operacja Bagration, nb. obmyślona przez naszego rodaka Konstantego Rokossowskiego.
Ruska propaganda, szczególnie ta na użytek wewnętrzny, przypomina goebbelsowską z końca 1943 roku. Już stracili Afrykę, Włochy wypadły z wojny, Sycylia była w rękach aliantów zaś główna baza marynarki włoskiej Tarent stała się teraz jednym z portów, przez który szło zaopatrzenie dla walczących we Włoszech armii. Na froncie wschodnim zaś „wycofywano się na z góry upatrzone pozycje”, tudzież „skracano front”.
Ale... Naród Niemiecki ciągle wierzył w Zwycięstwo.
Jeden z ważniejszych rosyjskich portalów, russtrat.ru, atakuje Zachód.

Miesięczne badania zachodnich ekspertyz sytuacji na Ukrainie prowadzą do nieprzyjemnego wniosku – spory udział w odpowiedzialności za to, co się dzieje, spoczywa na tej całej armii jajogłowych wariatów z korporacji, trustów mózgów i globalnych mediów Zachodu, ostatnie trzy dekady utraciły kluczowe kompetencje w ocenie Rosji.
Ich nieadekwatne, absurdalne, po prostu oszukańcze „analityki” – że Putin „blefuje ze strachu przed porażką”, że Rosja i jej armia są „słabe i zaraz się poddają”, że „większość Rosjan jest przeciwko SOW”, itp. - generuje kolejne fale eskalacji. Wywiad już oczywiście cierpi tak samo, ponieważ jest przygotowywany przez tych samych „ekspertów”.
(…)
W rezultacie doszło do tego, że władcy zbiorowego Zachodu będą musieli „sprzedać” swojej ludności jeden z dwóch nieznośnych pomysłów: dlaczego nadszedł czas, by oddać Ukrainę na łaskę „pokonanej” Rosji (jeśli wciąż rozumieją, że Moskwa nie blefuje) lub dlaczego trzeba pilnie biec do bezpośredniej walki z Rosją (jeśli nie rozumieją i naprawdę decydują się „uderzyć w rosyjskie ugrupowanie Sił Zbrojnych”, jeśli używa ono taktycznej broni jądrowej).

Cóż, upadek jest zawsze bardziej bolesny, gdy już uwierzyłeś we własną wyższość i bliskie zwycięstwo.
Polskojęzyczni użyteczni idioci w swoich rojeniach idą zdecydowanie dalej.

Wczoraj opublikowano wyniki referendum w ŁRL, DRL, zaporoskim oraz chersońskim obwodach, po którym widać, że Zełenski ma coraz mniej dowodów na kontynuowanie działań bojowych! Kijów musi po prostu usiąść do stołu negocjacyjnego z Moskwą. I zrobić to jak najszybciej…
Zacznijmy od najbardziej oczywistej przyczyny. Według podanych oficjalnie wyników referendów, we wszystkich czterech przypadkach uczestnicy w zdecydowanej większości opowiedzieli się za wejściem w skład Rosji. Oznacza to, że w najbliższych dniach, po spełnieniu wszystkich wymaganych prawem procedur formalnych, staną się one częścią Federacji Rosyjskiej. Wszelkie ataki Kijowa po ogłoszeniu wyników będą traktowane, jako agresja wobec Rosji. Co pociągnie za sobą odpowiednie skutki dla Ukrainy.

Powyższy fragment odzwierciedla rosyjskie marzenia. Nic dziwnego, skoro autorem jest rosyjska grupa dywersji ideologicznej używająca nazwy NDP.
Tak naprawdę Putin naśladuje Stalina. Pamiętamy wszak, że wszystkie podbite w latach 1939-41 kraje raz-dwa powoływały demokratyczne władze i występowały o… przyłączenie do ZSRS.
Może więc warto wreszcie powiedzieć, że zgodnie z logiką Stalina-Putina w sowieckim miasteczku Jedwabne obywatele ZSRS zamordowali obywateli ZSRS?
I niech Rosja, mieniąca się spadkobiercą Imperium Zła, rozliczy się ze swoją przeszłością!
Dzisiaj mamy wierzyć, że mieszkańcy Ukrainy, pomimo wszechkorupcji (vide: Sławomir Nowak) żyjący na o wiele wyższym poziomie, chcą trafić do postkomunistycznego chlewa.
Kolejny straszak – teraz będzie atakowana Rosja, więc Putin zareaguje.

Przyznam szczerze, że nie tylko moim zdaniem po ataku rosyjskim na Kijów w powietrze powinno wylecieć Mauzoleum czerwonego zbrodniarza Lenina, potem zaś koszary wojskowe znajdujące się najbliżej Kremla.
Budynek za budynek. Putin jest typowym homo sovieticusem, a zatem rozumie wtedy, gdy dostaje w mordę.

Każda próba rozmowy, szczególnie zaś negocjacji, to jego zdaniem tylko oznaka słabości przeciwnika, co jedynie utwierdza jego agresję.
Jak mawiano drzewiej w Polsce – jak chama pogłaszczesz, to cię ugryzie.
Szacunek u ruskich można zdobyć tylko nieugiętą postawą.
Dlatego Macron na Kremlu już tylko śmieszy. I nie tylko na Kremlu. Zanim Putin ogłosił mobilizację moskiewska ulica powtarzała z zachwytem opowiastki o pewnym francuziku, ongiś ofierze pedofilki. ;)
Zadziwia jednak logika Putina i jego kamaryli.
Otóż oni mogą najechać suwerenne państwo, nazywając to dowolnie, co jednak nie zmienia istoty rzeczy.
Ale już odpowiedź napadniętego jest poczytana za agresję, wymagającej nawet użycia odziedziczonej po Breżniewie broni atomowej.

 
Toż to prawie jak znana opowieść o dobrym wujku Stalinie. Pamiętacie? Tak? To posłuchajcie:
Idzie Stalin przez Plac Czerwony, a tu nagle podbiega mały chłopczyk i prosi:
-Wujku, daj cukierka!
W końcu zniecierpliwiony wujek staje i mówi do dziecka:
- Sp..dalaj!
Głos z offu: - a przecież mógł zabić!

Tak samo dobry wujek Putin. Podobnie dzieci ukraińskie powinny być wdzięczne. Fakt, bombarduje, zrzuca bomby z fosforem, jego ludzie torturują pojmanych. Ale przecież mógł rzucić atomówę!
Ukraińcy, walczący z bolszewikami do 1964 roku, znają doskonale mentalność ruską (postsowiecką konkretnie).
Bezwzględni wobec słabszych, za to wobec silniejszych robią w portki.
Tak właśnie wygląda społeczeństwo po 70 latach realnego socjalizmu, na czele którego stanął człowiek wywodzący się ze zbrodniczej KGB (wcześniej NKWD).
Nie ma zatem nawet najmniejszych szans na rozmowy z Putinem. Jeszcze ruskie mają zbyt wiele uzbrojenia.
Jeszcze armia słucha Kremla, a Putin ciągle uważa, że Rosja jest mocarstwem.
Ktoś jednak liczy straty i widzi, że z każdym dniem Rosja staje się coraz bardziej bezbronna na… wschodzie.
A to oznacza, że po kolejnych „niezwyciężonych” atakach na Ukrainę Chiny upomną się o zabrany im w połowie XIX wieku Chajszenwaj, obecnie znany jako Władywostok.
A także inne ziemie, w sumie równe powierzchni I Rzeczpospolitej za jej największego rozkwitu!

Putin tak naprawdę jest grabarzem tej Rosji, jaka od ponad trzystu lat była postrachem Europy. Podobnie jak Stalin, który przegrał wywołaną przez siebie II wojnę światową, gdyż nie udało mu się podbić Europy.


Usiłowanie wskrzeszenia Imperium inaczej, niż gospodarczo, oznacza koniec.
Owszem, poprzedzony fajerwerkami. Ale to już agonia.
Państwo oferujące tylko surowce i prostytutki nie może bowiem przetrwać.
Wygląda na to, że dożyję czasów, gdy śpiewane ongiś za młodu NIECH ŻYJE POLSKO-CHIŃSKA GRANICA NA URALU! staną się rzeczywistością…

30.09 2022
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

01-10-2022 [09:11] - u2 | Link:

Szacunek u ruskich można zdobyć tylko nieugiętą postawą.

Szacunek liczy się u ludzi honorowych, ruscy nie znają pojęcia honoru. Znają tylko strach przed siłą.

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [09:23] - Pers | Link:

@admin
Czy publikowanie fotek z nazistowskimi znakami jest zgodne z prawem?
To mi wygląda na propagowanie i gloryfikowanie banderyzmu.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [11:01] - Tezeusz | Link:

@Rus gówno\
A wklejanie  na swoim blogu ścierwoneonowym bez zgody klubu sportowego w Bydgoszczy znaku " Z"  jest zgodne z prawem ? 
A wklejanie i gloryfikowanie ba wręcz wychwalanie agitek Kremla jest OK ?  
A toy toy po raz kolejny w gębę plaskacza aż miło :
"Zawisza#Jarek Ruszkiewicz SL
Ile razy to już Pieskow zrobił cię w balona, a ty nadal wiernie przy nim stoisz, tak wiernie jak u tych od Sakiewicza, bez których dnia nie przeżyjesz. Co chwila przynosisz tu wieści, co to oni zrobili jakby kogoś to interesowało. Żyją sobie, to Bóg z nimi. Ale ty byś dnia bez nich nie przeżył.
Jak wygląda ta twoja "konająca Ukraina" i nieudana kontrofensywa o której ostatnio tak barwnie pisałeś? Nie budzi to w tobie refleksji, że bycie papugą Pieskowa to jednak nie najlepsze źródło wiedzy?
I jak tam z synami dwóch "bohaterów z bunkra"? Ruszyli wspierać Rosję na froncie, czy jak wielu młodych Rosjan o odpowiednim statusie materialnym, wieję, by nie wypełnić patriotycznego obowiązku?"

Wystarczy wejść na strony NEonka , żeby zobaczyć jakie mendy i ścierwa rusofilowe osrane tam się udzielają.

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [11:05] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Rus gówno\
A wklejanie  na swoim blogu ścierwoneonowym bez zgody klubu sportowego w Bydgoszczy znaku " Z"  jest zgodne z prawem ? //
Oczywiście! Jako były zawodnik i płacący do dziś klubowe składki mam do tego pełne prawo.
Cieszysz się :)))

Obrazek użytkownika J z L

01-10-2022 [12:40] - J z L | Link:

pam..pers
Czyli picie denaturatu to sport dla zawodowcow tej klasy co ty

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-10-2022 [13:38] - Kaczysta | Link:

JzL
Odkąd dachowiec przeszedł na zasłużoną emeryturę, sekcja sportowa "Błękitny Płyn" podupadła a na dziś została zlikwidowana
W Bydogoszczu smutek po dachowcu nastał

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [12:54] - Tezeusz | Link:

Nie wiem czy się ciesze mnie to wisi i powiewa jak ty, ale pismo poszło  z pytaniem. A co nie wolno ? A twoje agitki ścierwoneonowe skomentowałem z pytaniami..wieloma pytaniami ?
 
 Cieszysz się.

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-10-2022 [14:30] - Kaczysta | Link:

Joe Biden podpisał ustawę, która zawiera dodatkowe środki na pomoc dla Ukrainy, w tym na pomoc wojskową, w wysokości 12,3 mld dolarów. Jest to trzeci taki pakiet przygotowany przez Kongres USA od rozpoczęcia rosyjskiej inwazji na pełną skalę. Wartość dwóch poprzednich przekraczała łącznie 50 mld dolarów. W piątek podano również, że Bank Światowy udzieli Ukrainie pomocy w wysokości 530 mln dolarów

 

Obrazek użytkownika sake3

01-10-2022 [11:25] - sake3 | Link:

@Tezeusz.........Ale dlaczego pan Ruszkiewicz uchyla się od mobilizacji ? Tak zakochany w Rosji,Putinie ,Pieskowie nie rusza z pomocą? Może by chociaż na granicy powstrzymywał falę rosyjskich uciekinierów czytając im kremlowskie agitki i przekonując do powrotu  A jego działalnosć publicystyczna ogranicza się do wysyłania mnie do magla.Tym chce pomóc ukochanemu Putinowi? 

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [11:29] - Tezeusz | Link:

Zgadnijcie co za rusofilowy debil to napisał :

"A wiesz dlaczego twój idol, klaun grający fajfusem na pianinie, ma taki żużel w gaciach, że już na klęczkach błaga o przyjęcie UPAdliny (a raczej tego co z niej zostało) do NATO?
Nie męcz się, powiem ci :)
Bo teraz każdy pocisk wystrzelony w Donbas będzie traktowany jako agresja na terytorium Rosji i odpowiedź będzie natychmiastowa i sroga. Podejrzewam, że na pierwszy ogień pójdzie kwatera główna twojego idola klauna na Bankowej. Operacja Specjalna nie przewidywała takich ruchów ale teraz Putin zdjął rękawiczki.
A wycie waszych syjońskich mediów jest przecudne :)))))))
A dlaczego do zbierania dowodów nie zostali powołani właściciele rur czyli Gazprom?
Czego boi się "wolny świat"?

Wiecie ! wali gównem kremlowskim bandyty karakana putlerka oj wali !

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-10-2022 [14:50] - Kaczysta | Link:

Hiszpania przez Polskę wysłała samolot z 3000 kg środków medycznych dla Ukrainy i odebrał 8 rannych ukraińskich żołnierzy na leczenie

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [14:54] - Pers | Link:

@kaczuś
//i odebrał 8 rannych ukraińskich żołnierzy na leczenie//
A co z pozostałymi 9 992 rannymi w "kontrofensywie na Chersoń?
Za kilka dni w ukraińskich szpitalach nie będzie prądu...

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-10-2022 [16:00] - Kaczysta | Link:

dachowiec
Dokladnie to samo co z pewnym ruskim chujem co w trzy dni wojne wygral
Zapomniales o ponad milionie zabitych pod Chersoniem

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [16:10] - Pers | Link:

@kaczuś
//Zapomniales o ponad milionie zabitych pod Chersoniem//
Nie przesadzaj, zginęło tylko 5000 Ukraińców w 3 dni ale za to to było najlepsze wojsko szkolone na zachodzie.

Obrazek użytkownika J z L

01-10-2022 [11:33] - J z L | Link:

pam..pers
twój szmato ryj i nazwisko to propagowanie ruskich zbrodniczych parchów tako rzecze Prezydent Ukrainy grający "ruszkiewiczem" na fortepianie

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [11:50] - Tezeusz | Link:

Toy toy jest popularny, dzięki swoim zwolennikom z NEonka, w...ABW. Zobaczymy jak długo ?

Obrazek użytkownika J z L

01-10-2022 [09:33] - J z L | Link:

Turcja nie może zaakceptować decyzji DRL, LPR obwodów zaporoskiego i chersońskiego o przystąpieniu do Federacji Rosyjskiej - poinformowało tureckie MSZ.

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-10-2022 [14:23] - Kaczysta | Link:

Prezydent Zełenski odwołał jesienny pobór do armii

Na obecną chwilę nie ma takiej potrzeby- powiedział

Obrazek użytkownika Pers

01-10-2022 [14:37] - Pers | Link:

@kaczuś
//Na obecną chwilę nie ma takiej potrzeby- powiedział//
Bo już nie ma nikogo, którego można by "pobrać" :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [16:25] - Tezeusz | Link:

Kuźwa ale wali sowieckim gównem karakana bandyty putlerka. Tak śmierdzą trolle. Czujecie ?

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-10-2022 [16:28] - Tezeusz | Link:

Ale nam się dzisiaj Toy Toy sowieckim gównem wylał..Boi się czegoś ? Pewno go koledzy ze Scierwoneonka znowu podpiepszyli do słuźb. Biedaczek....
.

Obrazek użytkownika Pers

07-10-2022 [20:52] - Pers | Link:

@husky
//Z  cyklu wielcy blogerzy,znakomite teksty  i ciekawe tematy, polecam kolejny świetny tekst znanego blogera @Humpty Dumpty//

A kiedy wkleisz najnowszy hit Jureczka T.? https://niepoprawni.pl/blog/hu...
Gnije na polecanych przez trzy dni i ma już całe 174 odsłony :)))
Pomóż mu... :))))))))))))))