Zwycięski sojusz polsko-żydowski. Oraz chyba ukraiński

Jak wiadomo, w szczególności czytając NB wisi nad nami demoniczny sojusz rosyjsko-niemiecki ;) Zwykle się z niego nabijam ale dzisiaj uznam że faktycznie taki sojusz istnieje! Przecież nie może być inaczej. Dwie potęgi zawarły przymierze by pognębić Polskę i przejąć władzę na Euroazją. Jak też wiadomo rząd PiS dzielnie stawia opór tym dwóm demonom. Przez co znany jest ogólnie z poważania na scenie międzynarodowej! Zawsze prowadził twardą i rozumną politykę uprzedzając wypadki. Dlatego zdołał przygotować Polskę na nadchodzący kryzys. Jak powiedział szef NBP Glapiński: inflacja przemija a gospodarka wciąż świetnie się kręci. Będzie dobrze!
To jednak za mało. Ruskie i Niemcy tylko czekają by wbić swoje wampirze zęby w Polską szyję i wyssać z niej całą krew. Gorzej! Wyssawszy Polska sama zostanie przemieniona w wampira! Ruskiego lub Niemieckiego. Albo jeszcze gorzej! Nie zostanie przemieniona. Jej zadaniem będzie dostarczanie świeżej krwi. Będziemy pod kontrolą hodowani by zaspokajać niekończące się wampirze potrzeby.

Dlatego, czując grozę sytuacji, rząd Polski, wiedząc że sam nie podoła, postanowił poszukać swoich sojuszników i wyprowadzić uderzenie uprzedzające! Wpierw przygotowano Raport, który całemu światu ukazał podstępną wampirzą niemiecką naturę. Tak by każdy zrozumiał że to ich, Niemców, należy wyssać. Tyle ssali więc są nażarci. Polską krwią. Naturalne chyba więc powinno być żeby krew wróciła do właściciela. By Polska trochę possała ciepłych Niemców. Zwłaszcza teraz, kiedy może brakować żarełka i ciepełka.
Jednak oczywiście przedsięwzięcie to jest ogromne. Póki co jesteśmy raczej jak komar wyczuwający tą pociągającą mieszankę krwi, potu i alkoholu. Który jednak łatwo może się nadziać na brzęczącą delikatnie prądem elektryczną packę! Szczęśliwie nasz rząd zdaje sobie sprawę i dlatego postanowił zawrzeć układ z prawdziwymi fachmanami odciągającymi krew! Żydami!
Ci może nie robią tak wielkiego wrażenia jak demony niemiecki i ruski. Z drugiej strony nie są też jak ocipiałe komary. Są raczej jak pustynne hieny. Z pozoru brzydkie i strachliwe ale z drugiej strony liczne, sprytne i świetnie zorganizowane. Cierpliwe. Nie muszą atakować ażeby się nażreć. Często wystarczy poczekać na efekt walki innych. Nie warto atakować, męczyć się kiedy żar leje się z nieba. Lepiej przyjść na gotowe, masą odepchnąć przeciwnika i rozpocząć ucztę. Nie znaczy to jednak że hieny nie potrafią atakować! Kiedy już uda im się zatopić kły w potężnym ucisku ich szczęk, ofiara nie ma żadnych szans. Wisząca hiena spowalnia ruchy dużo większego przeciwnika, doskakują kolejne, na koniec nie zostaje żaden ślad.

Jak łatwo zauważyć jest to świetny materiał na sojusznika! Rząd wie co robi. Dlatego w sprawie reparacji premier postanowił zaprosić do rozmów Izrael! Przecież, jak stwierdził, połowa polskich ofiar to obywatele pochodzenia żydowskiego!
Każdy chyba dostrzega genialne posunięcie naszego rządu. To oferta, której nie da się odrzucić. Skoro połowa ofiar była pochodzenia żydowskiego to znaczy że połowa reparacji powinna przypaść potomkom i dziedzicom tych ludzi. Dużo więcej niż by wynikało z ustawy 447! Tyle lat cierpieli ci żydowscy potomkowie bezskutecznie miotając się po polskich sądach, które nie chciały im dać nawet tych zniszczonych lub popadających w ruinę kamienic. Nawet nacisk Wielkiej Hieny zza Oceanu nie pomógł. Na nic się zdały działania pani ambasador Mosbacher. A to dlatego, czego Żydzi nie rozumieli, gdyż nie chcieli się dzielić. Wszystko chcieli dla siebie! Można to jednak zrozumieć, taka jest natura hieny.
Jednak nawet oni musieli uznać wreszcie wyższość polskiej kultury. Naszą wielką misję dziejową. Docenić jedyny na świecie taki rząd! Polski rząd. Patriotyczny. Autentyczny. Niezależny. Nie jak inne mające za premierów czy prezydentów czyjeś bankowe marionetki. Jak np. rząd francuski. Nasz premier bankier po to się uczył w obcych szkołach i obracał się we wrogim, dzisiaj opozycyjnym środowisku by zrozumieć jej przegniłe zasady, poznać słabości. A dzisiaj, podobnie jak przez poprzednie lata jedynie wykorzystuje swoją wielką wiedzę na rzecz Polski.
To on, musiał zauważyć że w obecnym otoczeniu Polski naszą szansą są Żydzi. Weźmy np II RP gdzie gdzie było dużo Żydów. Wtedy Polska była silna i dostatnia. Później kiedy ich zabrakło Polska została zniewolona. Gdyż Żydzi zamiast pracować wzięli się za katowanie Polaków w ubeckich więzieniach. Tak musiało się stać gdyż musieli się bronić we wrogim środowisku. Trzeba jednak wrócić do starego. By było dużo Żydów robiących interesy w Polsce, wspierających naszą gospodarkę i dzielących się zyskiem. Ta wizja musiała przemówić do Żydów i pewnie też pociąga wyborców PiS. Stąd sojusz. Polacy i Żydzi. Kiedy zyskujemy my, zyskują też oni. No i odwrotnie! Gdy zyskają oni, my przecież także.
Czyli dokładnie tak jak na Ukrainie. Tamtejszy rząd od dawna stawia na Żydów. Oligarchowie dbają o dobrobyt kraju. Ukrainy, Ukraińców. Im więcej Żydów tym kraj bogatszy. I nie tylko. Silny. Zwarty. Mający swoje morale. Dzięki czemu dał odpór ruskim orkom próbującym zaburzyć tą wartościową symbiozę.
Czemu nie moglibyśmy i my? Możemy! Będziemy jak oni. Ukraińcy. I Żydzi. Razem znów dokonamy wielkich rzeczy. Postawimy się Niemcom marzącym by nas pognębić i wyssać do cna. Podczas kiedy oni postawili na ruskich głupków nasz sojusznik jest poważny. Niemcy już pewnie pękają. Polak i Żyd, to musi budzić ich respekt. Szacunek. Nie będą już Polski traktować jak upierdliwego komara kiedy zobaczą za naszymi plecami znaną na świecie hienę. Cały świat zresztą inaczej na nas spojrzy. Zrozumie że trzeba się z nami liczyć.

Myśleli Niemcy że wszystkich przechytrzą. Zawarli sojusz z Ruskami, wybudowali NS2 a ten nie działa. Kasa nie płynie. My odpowiadamy sojuszem z Żydami, Ukraińcami kasa popłynie! Chciały nas zniszczyć rusko niemieckie parchy. Ale się przejechali. Moc jest z nami. Polacy. Ukraińcy. Żydzi. Chwała temu sojuszowi!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-09-2022 [17:37] - jazgdyni | Link:

Coś mi się nagle skojarzyło. Charakterystyczna błyskotliwość zaprawiona znanym cynizmem i sarkazmem. No i ten styl oraz dobór słów.

Nasz kolega z irokezem to przecież redaktor Łukasz Warzecha!

.

Obrazek użytkownika u2

10-09-2022 [17:49] - u2 | Link:

to przecież redaktor Łukasz Warzecha!

Na niemieckim żołdzie ? To by się zgadzało. Ale dlaczego nadal tak nienawidzą Żydów ? :-)

Obrazek użytkownika smieciu

10-09-2022 [19:11] - smieciu | Link:

@jazgdyni
Nie... Ten wpis został zainspirowany twoim. Serio.
Ludzie plotą co im ślina na język przyniesie. Zrobiłem to samo. Luz i brak oporów. Dzięki!

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-09-2022 [18:45] - Kaczysta | Link:

Po tym wpisie zastanawiam się, ilu członków PiS zrezygnuje z przynależności do tej partii w odruchu troski o zagrożoną Ojczyznę, z powodu zinfiltrowania przez Ukraine oraz aj wajów ich przywództwa?
Może są tam jacyś patrioci jednak?
Ciekawy czas próby

Obrazek użytkownika smieciu

10-09-2022 [19:36] - smieciu | Link:

Twardzi czy też tutejsi PiSowcy z pewnością nie zrezygnują. Nie sądzę by na tym świecie istniało cokolwiek, co mogłoby ich przekonać by przestać popierać obecny rząd.

Obrazek użytkownika J z L

10-09-2022 [20:36] - J z L | Link:

Facet
Swoim politycznym intelektem to pierdolnąłes jak krowa o beton

Obrazek użytkownika smieciu

10-09-2022 [20:39] - smieciu | Link:

A ty nie?

Obrazek użytkownika sake3

10-09-2022 [19:44] - sake3 | Link:

@śmieciu.......Postanowił Pan błysnąć dowcipem? Cóż,nie wyszło,ale proszę próbować dalej.Ani to w stylu Monty Pytona,ani Benny Hilla,raczej podjężdża Górskim i Neonówką.

Obrazek użytkownika smieciu

10-09-2022 [19:59] - smieciu | Link:

Wyszedł jaki wyszedł. Głupi? Śmieszny? Żenujący? Dlaczego? Skoro ktoś widzi sojusz rusko - niemiecki to i polsko - żydowski powinien wziąć serio. Czyli mój wpis.

Obrazek użytkownika sake3

10-09-2022 [20:14] - sake3 | Link:

Nie tylko ja widzę ale i inni panie @śmieciu. Taki pan Dugin ideolog rosyjski i doradca Putina już od lat o tym mówi i na rzecz tego sojuszu pracuje. Ja ,taki mały pyłek tylko powtarzam jego słowa z wielkim nabożeństwem bo to wielki człowiek jest. Eurazja-ten wielki projekt,a Pan go nie widzi swymi niepisowskimi oczami? I nie pomyślał Pan ,że takiemu patriocie jak Kaczyński marzy się suwerenny,niepodległy kraj jak Polska? Nie land,nie któraś tam republika, ale własnie Polska? Po to Pan wpycha Żydów w polski projekt? Bo wiemy że to nie są żadni przyjaciele?

Obrazek użytkownika smieciu

10-09-2022 [20:24] - smieciu | Link:

@sake3
Powtórzę. Prosto. Jeśli istnieje takowy sojusz to istnieje też polsko - żydowski. Ta sama logika, fakty. Zresztą co ja mam tłumaczyć. Czy słowa naszego premiera nie wystarczają? Połowę ofiar stanowili obywatele żydowskiego pochodzenia.
Zgadzasz się z tym u licha sake czy nie?

Obrazek użytkownika sake3

10-09-2022 [20:34] - sake3 | Link:

,,Połowę ofiar stanowili obywatele żydowskiego pochodzenia.'' No to z kim ten sojusz skoro nie żyją.? Ale z jednym m Pan rację,Żydzi to żaden sojusznik ani partner,ani przyjaciel.

Obrazek użytkownika Kocur1

10-09-2022 [20:02] - Kocur1 | Link:

Ten nik ,,smieciu,, oddaje wszystko...

Obrazek użytkownika smieciu

10-09-2022 [20:11] - smieciu | Link:

Nie lubię Żydów. Chyba jestem antysemitą. Więc jestem nikim. Oraz nie rozumiem. Że PiSowcy mogą być dumni. Z siebie i rządu, którzy wiedzą lepiej na kogo postawić.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-09-2022 [20:52] - Tezeusz | Link:

Ukraińskie Siły Zbrojne weszły do Wowczańska, 7 km od granicy z Rosją. Okupanci szykują kapitulację miasta
Ukraińskie Siły Zbrojne wkroczyły do oddalonego o około 7 km od granicy z Rosją miasta Wowczańsk. Jak informują zagraniczne media, oznacza to, że Ukraińcy są coraz bliżsi odbicia większości okupowanych przez Rosjan terytoriów.

toy toy sra !

Obrazek użytkownika smieciu

10-09-2022 [21:00] - smieciu | Link:

To nie koniec...
Zresztą jeszcze niedawno wszyscy mówili że wojna ma się przeciągnąć. Ponieważ gra jest większa niż obecna strzelanina na obrzeżach Ukrainy. Na której jeszcze się parę rzeczy wydarzy.
 

Obrazek użytkownika Jabe

11-09-2022 [09:51] - Jabe | Link:

Polska nie prowadzi własnej polityki, więc w żadnym sojuszu faktycznie być nie może.