Rdest Rosyjski

40 000 rosyjskich orków zostało wyeliminowanych od początku wojny Rosji z Ukrainą na dużą skalę. A niektóre rosyjskie szacunki są jeszcze wyższe. Były KGB-ista Girkin szacuje straty na 70 tys. plus 20 tys. „współpracowników”
Aby je wszystkie pochować, trzeba by mieć "kawałek ziemi" wielkości 24 boisk piłkarskich. Przy przeważającym wietrze wiejącym ze wschodu prochy zmarłych raszystów zostały już rozrzucone po ich ojczyźnie. Nie ma wiec potrzeby organizowania pogrzebów
To dużo nawozu, zastanawiam się, czy coś wyrosłoby na tej glebie. Prawdopodobnie tylko same chwasty
Ukraina nie chce i nigdy nie chciała wojny, ale to nie znaczy, że musi uzbroić się w cierpliwość, gdy nadchodzi agresor wraz z całą swoją brutalnością wobec cywili bezbronnych dzieci i starców.
Wykonują świetną robotę! Cieszę się, że my Polacy( i cały cywilizowany Świat } możemy dostarczyć im dodatkowe "narzędzia", aby być jeszcze bardziej wydajnym. Pięć miesięcy od początku tej zbrodniczej agresji, która miała początkowo trwać kilka-kilkanaście dni pokazuje że rosyjska armia to średniowieczna manufaktura oparta jedynie na darmowym mięsie ludzkim. W oczach Putina i Rosji ludzie nie mają tam żadnej wartości. Putinowi zależy tylko na wskrzeszeniu Związku Radzieckiego z martwych
Od wieków nic tam się nie zmieniło
Przegrywając i politycznie i militarnie niejako zastępczo Rosja wypowiedziała Europie wojnę energetyczną. Odpowiedzią na rosyjską fantazję „epoki lodowcowej” powinno być wzmocnienie sankcji i więcej broni dla Ukrainy. Straty Ukrainy też idą w tysiącach  Ale to bohaterowie, którzy bronili swojego kraju i swojego narodu przed barbarzyńską inwazją nazistowskiej Rosji.
Na koniec ciekawostka. W Polsce powstanie Dolina Dronów Celem projektu jest przyspieszenie innowacji w tej dziedzinie z korzyścią dla Polski i Ukrainy. Ponadto Polska może stać się regionalnym hubem innowacji dronów.
ps.
Jak będzie wyglądał mój wpis, gdy Ukraina osiągnie 50 000 tzw. Gruzu 200? 

Mam nadzieję, że wojna się skończy wcześniej!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2022 [02:42] - Pers | Link:

Ezop, Andersen i Bracia Grimm wyją z zazdrości w zaświatach.
Myśleli, że nikt ich nie przeskoczy a tu proszę...
Husky wyznacza nowe granice absurdu.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-07-2022 [06:15] - Tezeusz | Link:

@Pers
twoje granice absurdu pokazuję i ujawniam w komentarzach na NB i nie tylko niemal codziennie... Cieszysz się ,?
 

Obrazek użytkownika Maverick

28-07-2022 [05:43] - Maverick | Link:

Totalne bzdury rozpowszechniane poprzez dzieci byłych enkawudzistów i trockistów, Nawet nie 4000 start poniosi jak narazie Rosja gdy dziennie ginie 500 Ukrów i Nazistów, drugie tyle jest pernamentnie wyeliminowanych poważnymi ranami.  80% nazistów z elitarnych jednostek ukrainy jest pod ziemią.
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika sake3

28-07-2022 [06:55] - sake3 | Link:

@Pers.....A jak już wytępicie ,,nazistów'' to gdzie ich Pan będzie szukał ? Pewno na Marszu Niepodległości 11-go listopada o ile oczywiście pan Trzaskowski na niego zezwoli.Ciężka to będzie robota dla Pana policzyć,fotografować i donieśc do centrali o marszu rozesmianych ludzi z dziećmi,starych,młodych ,nawet na wózkach inwalidzikich i o zgrozo z biało-czerwonymi flagami.Przezyje to Pan jakoś? 

Obrazek użytkownika zbychbor

28-07-2022 [09:28] - zbychbor | Link:

Kobieto.
Nie myl naziola z patriotą. Na marszu nie ma nazistowskich symboli, a na Ukrainie to i owszem.

Obrazek użytkownika sake3

28-07-2022 [12:29] - sake3 | Link:

@zbychbr........Przecież takie ważne figury unijne jak Verhofstadt czy Timmermans,media niemieckie,polskojęzyczna gazety też twierdzą,że w Marszu szli naziści.dziwne że to umknęło Pana uwadze.Proszę śledzić  w tym roku o ile oczywiście pan Trzaskowski w ogóle wyrazi zgodę na marsz patriotów.których zrównuje z nazistami..

Obrazek użytkownika Pers

28-07-2022 [21:09] - Pers | Link:

@sake
//Pers.....A jak już wytępicie ,,nazistów'' to gdzie ich Pan będzie szukał ?//
Tutaj jest trochę.
Zacznę od tego :)

Obrazek użytkownika adarus2

28-07-2022 [09:11] - adarus2 | Link:

Nazywanie poległych nawozem jest czymś okropnym. Niezależnie której armii to byli żołnierze