„Tusk mit uns” – czyli półtuskiem półscholzem


Całej antypolskiej oPOzycji, niemieckiej opcji , bolszewikom , postkomunistom przypominam co śpiewało się za okupacji niemieckiej w Polsce. Największy złodziej Europy zada od nas solidarności energetycznej…… pusty śmiech!!! Bo mu deal z putlerem nie wyszedł !!! Bo gdyby wyszedł to stałby ten złodziejaszek i żądał kasy ,kasy i jeszcze raz kasy !!! Arogancja , buta , złodziejstwo ten naród ma wbite w DNA , dlatego tak dobrze dogaduje się z sowietami . Całe szczęście że Kaukaz powoli rusza , czekam na to żeby inne narody zniewolone przez Rosjan też ruszyły . Pamiętajcie państwo o tym że odmóżdżonych Rosjan jest tylko 52 miliony , reszta to narody podbite przez ostatnie 400 lat. Czas , żeby wszyscy którym Rosja ukradła ziemie zażądali jej zwrotu !!! A My  żądajmy reparacji wojennych .Na co nam pożyczki z UE  ,niech Niemcy zapłacą Polsce Reparacje wojenne. Wystarczy na wszystko a tym bardziej rozwój Rzeczypospolitej. Niemcy z muzułmanami będą niebawem zdobyczą III kalifatu. Wracając do tematu Nadludzi z platformy co to wszystkich chcą wyprowadzać …..posłuchajcie jak w Polsce skończyli niemieccy barbarzyńcy a dla was PO-…lona oPOzycjo z dedykacją piosenka o pannie co z niemcami chadzała. Przyjemnego słuchania.
 
Hej tam pod Krakowem
Rwąca Wisła płynie.
Rozwaliła nam się nazi-świnia
Na polskiej krainie,
Na polskiej krainie .

A gdy się wymarzną , przyjdą lepsze czasy
Zabijemy pałą świnię,
Narobim kiełbasy,
Narobim kiełbasy.

Temi kiełbasami
Według denatury
Wytrujemy wszystkie
bolszewiki  i heilhputler  szczury,
bolszewiki  i heilputler  szczury.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan1797

21-07-2022 [21:47] - Jan1797 | Link:

Potrafisz,
 Śp. Alina Janowska, wspaniała i autentyczna.
 

Obrazek użytkownika smieciu

21-07-2022 [21:49] - smieciu | Link:

Podobno lemingi peowskie były tępe. Ale takiej porcji żenady, bezmyślnego prymitywizmu, nakręcania się infantylnymi hasłami jakie pojawiają się we wpisach takich jak powyżej chyba nawet one nie reprezentowały.

Obrazek użytkownika Valdi

23-07-2022 [14:14] - Valdi | Link:

Paszła glizda !

Obrazek użytkownika J z L

22-07-2022 [06:53] - J z L | Link:

Wiewiórka, kornik, cukier, wychodzimy z UE, mierzeja, CPK, papier toaletowy, Pegasus, polexit, węgiel, papier toaletowy, mąka, imigranci, wychodzimy z UE, CPK, węgiel, polexit, Pegasus, imigranci, papier toaletowy, wychodzimy z UE, mierzeja, mąka, węgiel, CPK, cukier.

Obrazek użytkownika ruisdael

22-07-2022 [07:51] - ruisdael | Link:

Cat- Polska nie podzieli się gazem w myśl solidarności ?  Oczywiście, że się podzieli i to w podskokach ( o tym mówią ministrowie, z tym , że na razie obudowują to  kamieniami milowymi, które i tak pogubią na finiszu). Nic nie pomogą patriotyczne pieśni, plakaty czy historyczne wspominki o Chocimiu.

Obrazek użytkownika skipol

23-07-2022 [05:22] - skipol | Link:

Kacisko,nie zawsze mam zasięg.
Ale zawsze pozdrawiam
                      Z poważaniem Skipol

Obrazek użytkownika kat

06-09-2022 [23:09] - kat | Link:

Pozdrówka Skipol....