Głębokie ubolewanie

Wyrażamy głębokie ubolewanie nad tym co wydarzyło się dziś we francuskim kościele. Dzisiejsze wydarzenia, kiedy to podczas mszy świętej spacyfikowano wiernych budzą naszą troskę o chrześcijan i głęboki smutek. Mamy nadzieję, że rząd francuski będzie szanował swobodę do wyznawania religii chrześcijańskiej i że więcej nie dojdzie do tak brutalnych i niepotrzebnych pacyfikacji wiernych w kościołach - Mniej więcej tak powinien zareagować polski rząd na barbarzyństwo jakiego dokonała dziś francuska policja.

http://niezalezna.pl/84205-profanacja-podczas-mszy-i-pacyfikacja-wiernych-brutalna-akcja-francuskiej-policji-w-kosciele

Wydarzeniem powinny się również zająć odpowiednie komisje europejskie, a obrońcy praw człowieka powinni zrobić niesamowity raban. Nic takiego się nie stanie. Rząd polski się nie wypowie, bo z jego zdaniem nikt się nie liczy (po co więc się ośmieszać?), komisje się nie zajmą tematem, bo są zbyt zajęte islamizacją Europy, a obrońcy praw człowieka najzwyczajniej w świecie obwinią wiernych, bo przecież kościół poszedł pod młotek.

Taką mamy dziś Europę.

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/glebokie-ubolewanie.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

03-08-2016 [13:31] - ruisdael | Link:

No cóż, sama prawda...

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

03-08-2016 [15:12] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Skoro Pańskim zdaniem nikt się ze zdaniem polskiego rządu nie liczy, to obwinianie go o to, że powinien zareagować a nie zareagował nie ma żadnego sensu. Powinien Pan poszukać innego kija żeby uderzyć PISowskiego psa...

Obrazek użytkownika adriano

04-08-2016 [16:04] - adriano | Link:

To, że ze zdaniem Polski NA RAZIE nikt się nie liczy to jest po prostu fakt. To jest prawda obiektywna. Żeby się z nami liczyli musimy mieś silny rząd, silną gospodarkę i silną armię. A razie mamy tylko rząd, którzy chce być silny, który ma wysokie aspiracje. Silnej gospodarki i silnego wojska nie mamy, ale to się może zmienić.

Stwierdziłem fakty a nie atakowałem PiSu.

Obrazek użytkownika mjk1

03-08-2016 [15:24] - mjk1 | Link:

Przepraszam najmocniej, ale zarówno z informacji autora jak i z linkowanego materiału nie można nic dowiedzieć się, dlaczego władze kościelne pozbyły się świątyni.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

04-08-2016 [09:55] - Stoczniowiec | Link:

Otóż władze kościelne pozbyły się kościoła na podstawie dekretów rewolucyjnych i prawa francuskiego - własność kościelna została znacjonalizowana i jako 'budynki użyteczności publicznej' należy do samorządów. Jeżeli parafia nie jest w stanie płacić podatków i opłat uznaje się bankructwo i kościół sprzedaje na hotel, burdel, meczet, wyburzenie. Ot, świeckie państwo...

Obrazek użytkownika xena2012

03-08-2016 [19:37] - xena2012 | Link:

ale meczety staną.Przecież Francja chce zakazać finansowania meczetów przez Arabię Saudyjską i inne kraje arabskie a więc będzie je finansować sama.Terroryzmu którego wylegarnią są meczety i tak się nie pozbedzie za to całkowicie zlikwiduje chrześcijaństwo.

Obrazek użytkownika Lektor

04-08-2016 [09:28] - Lektor | Link:

Czy znajdzie się jakiś poseł eurokołchozu i przedstawi wniosek o debacie na temat Francji ?!!! Już najwyższy czas !!!

Obrazek użytkownika IwonaPiechowicz

04-08-2016 [10:42] - IwonaPiechowicz | Link:

To się w głowie nie mieści, że władze chrześcijan tam prawie katują, a terrorystom wręcz dają zaproszenia do ataków. W Polsce coś takiego nie miałoby miejsca