Radykalne chrześcijaństwo i radykany islam

Jakie są różnice pomiędzy dzisiejszym radykalnym chrześcijaństwem a radykalnym islamem?

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/radykalny.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

31-07-2016 [16:11] - xena2012 | Link:

nie trzeba być islamofobem,by dojrzeć ciemne strony islamu.Przecież oni swojej nienawiści nawet nie ukrywają i stale sie radykalizują.Inna rzecz ,że świat bardzo im to ułatwia w imię tolerancji i poprawności politycznej.Nie oczekujmy od nich za taką postawę wdzieczności czy chociażby zrozumienia że można mimo różnic żyć obok siebie,uległością oni gardzą.

Obrazek użytkownika 3rdOf9

31-07-2016 [21:40] - 3rdOf9 | Link:

No, swoją drogą też się zastanawiam, co będzie, kiedy zabraknie tych babć, które się tymi przydrożnymi kapliczkami opiekują. To bardzo piękna tradycja. Myślę jednak, że najlepiej zrobimy, gdy - zamiast płakać - po prostu przejmiemy tę opiekę.

Obrazek użytkownika angela

01-08-2016 [08:51] - angela | Link:

Już mamy blisko milion uchodźców, z Ukrainy,i inne obce
nacje, które szkodzą Polsce I jej wizerunkowi na świecie.
Rozsadzaja kraj od środka,i szkodzą, okradaja, podając się za Polaków.
Jeszcze do kompletu, mordercow nam brakuje.
Za dużo zginelo powstańców, wyklętych, żebyśmy teraz sami dążyli do samozaglady.
Czekamy na Polaków, których nierzad Tuska wypchal za granicę, im dac zasiłki, a nie obcym!!!!!!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-08-2016 [10:59] - NASZ_HENRY | Link:

Papież Franciszek o dziadków też się upomniał ;-)